Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:41:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proširite interesovanja  (Pročitano 10998 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 


Za cene si u pravu ,stavrno je dranje ali tako je to kad dodjes na tudje i moras da platis nesto sto ne vredi toliko .
Sto se tice radnika - zavisi kako su raspolozeni ,kao i svugde sto je to problem.
Klijentela ,sta je problem sa klijentelom ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Za cene si u pravu ,stavrno je dranje ali tako je to kad dodjes na tudje i moras da platis nesto sto ne vredi toliko .
Nije stvar u tome sto je tudje, stvar je u tome sto je to sad IN, fancy, trendy i slicno.

Citat
Sto se tice radnika - zavisi kako su raspolozeni ,kao i svugde sto je to problem.
Kada mi se kasirka koja primi 15 000 a stoji 8 sati 6 dana u nedelji otkucava racune ne nasmeje, to mogu da razumem... Malo je drugacija prica kad te kao skota tretira neko ko svoj posao ne zna i usput je za njega preplacen...

Citat
Klijentela ,sta je problem sa klijentelom ?
Lose se slazem sa odredjenim profilom ljudi koji obitava po takvim mestima... Obicno su najglasniji oni koji bi trebalo da cute, a one koje bi vredelo i cuti, dignu ruke pa ne dolaze Smiley

Tako da to je ok prica u teoriji, ali u praksi ne moze da funkcionise kako valja, u ovoj i ovakvoj Srbiji...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Citat
Nije stvar u tome sto je tudje, stvar je u tome sto je to sad IN, fancy, trendy i slicno.

Znaci ako ti nesto prija ,a to je trenutno in ili fensi ,automatski neces da upraznjavas ?
Ja to ne gledam tako i bas me briga sta je trendi ,radim ono sta meni prija .
A ima i toga da su se danas mnoge stvari ogadile normalnom coveku zbog novokomponovanih bizMismena i njihovih supruga koji samo pricaju sta su danas radili ,a do juce su brisali sline rukavom ...

Citat
Malo je drugacija prica kad te kao skota tretira neko ko svoj posao ne zna i usput je za njega preplacen

Ovo zna bas da uvredi i ja sam prestala da se obazirem na to ,pogotovo kad udjem u neki extra skup butik i prodavacica krene za mentalnom torturom da izvolim ,da izvolim ,da izvolim ...Tada samo kratko kazem - Kad mi bude trebala moja velicina ,daces mi ,ok ?  Sa neprofesionalnim osobljem treba postupati krajnje bahato i tada su manji od makovog zrna . Smile

Citat
Lose se slazem sa odredjenim profilom ljudi koji obitava po takvim mestima... Obicno su najglasniji oni koji bi trebalo da cute, a one koje bi vredelo i cuti, dignu ruke pa ne dolaze

Nabavi cepove za usi ,sta da ti kazem  Smile
Razumem te ali treba da oguglas na takve stavri ,jos si mlad zapravo ,skontaces vremenom ...


IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Znaci da tako nesto ne moze da mi prija, i da cu radije naci manje iritantan nacin da svoje zelje i potrebe ispunim...
I to su neke stvari od kojih zaista ne planiram da odstupim, bez obzira na to koliko imam godina, i koliko nosim u novcaniku...
Kada bi bilo malo vise nas koji takve stvari ignorisemo i zaobilazimo u sirokom luku, i oni bi svoj odnos promenili...

Bilo da je u pitanju wellness / spa centar, kafic, butik, prodavnica...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 



Pa ne moze menjati druge ,drugi su takvi kakvi jesu .Mene kad neko iritira prvo potrazim problem u sebi .Zapitam se sto me to toliko nervira .Obicno me raznorazne pojave nerviraju zato sto zelim savrsen svet ,a to je nemoguce ...Kazem ti mlad si jos i verovatno ces vremenom malo ojacati i ne dati da te nervira neko ko ne zalsuzuje ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta fali odlasku u Finsku, umesto u spa centar? Smiley
U stvari... zar spa nije isto sto i banja... a, eto... puna Srbija banja...

Ah.. da.. to nije fancy dovoljno.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC trophy
A sta fali odlasku u Finsku, umesto u spa centar? Smiley
U stvari... zar spa nije isto sto i banja... a, eto... puna Srbija banja...

Ah.. da.. to nije fancy dovoljno.. Smiley

 Smile
.. mudro velis ..
.. nije fensi ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 

Pa odlazak u Finsku je skuplji od jednog odlaska u spa centar  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ali je  i zdravije, em se prosiruju interesovanja... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ali nije mnogo skuplji od mesecne clanarine nekog od boljih fitness / wellness / spa centara...

Sto se tice toga da druge ne mozes promeniti... mozes i te kako...

U situaciji kada niko ni od koga ne zavisi, to mozda i ima smisla, ali u situaciji kada svi oni direktno zavise od vas/nas koji tu ostavljamo novac, njihov odnos moze mnogo da se promeni, narocito kad osete da im se klima tlo pod nogama... A ako i ne promene, bice dobar pokazni primer za nekog novog ko proba sa istim pristupom uraditi nesto...

Sto se tice argumenta "mlad si", ja ne koristim u raspravi sa tobom "matora si", pa ne mislim da ima nekog posebnog smisla da se ti na to pozivas... U sustini, meni je svejedno, ali mislim da prilicno bezveze izgleda sa strane...
Ne vidim da treba da ojacam, a jos manje mi je jasno, kako ce to sto cu ojacati za posledicu imati da mi postane prihvatljivo da ne dobijem uslugu zadovoljavajuceg kvaliteta za svoj novac.

Ako si ti spremna na to, ako je tebe zivot na taj nacin oblikovao da ti je danas to prihvatljivo, ja nemam sa time neki narocit problem... tvoj novac, tvoje vreme, tvoje telo - tvoja stvar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:41:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.