Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:06:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napusteni pontoni  (Pročitano 3113 puta)
08. Sep 2009, 02:47:29
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Lokacija: planina Tara
Objekat: Hotel "Tara"; dva pontona (ili sta li je to vec? Smile Smile ako ima neki inzinjerac nek se javi.)
Stanje: plac Majke bozje, Paraskeve!

Po hiljaditi put zazalim sto nisma milijarder - sve bi to kupio dzuture. Steta prvo objekta (devastirano, ali stameno gradjeno, moze da se renovira super. Na platou uz hotel zjape otvori. Smile Pasce neko dete ili odrasli poginuce, duboko je. U jednom otvoru se vidi veliki rezervoar - verovatno mazuti za grejanje Smile. Strasna scena (sa arhitektonskog gledista).
A steta i ova dva komada inzinjerijske opreme, meni su skroz interesantni. I sta oni rade gore uopste, na sred planine Smile Smile Smile

Evo slika  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Pontoni,HotTara18Aug09 01sm.jpg
(276.08 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 02sm.jpg
(285.76 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 03sm.jpg
(266 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 04sm.jpg
(302.16 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 05sm.jpg
(265.5 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 06sm.jpg
(198.85 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 07sm.jpg
(203.58 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 08sm.jpg
(178.82 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 09sm.jpg
(238.23 KB, 1024x768)
Pontoni,HotTara18Aug09 10sm.jpg
(263.5 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
koliko sam ja upucen..pontoni su korisceni u ns.,..na petrovaradinu...te 993 godine....ja sam tada imao 7 ipo dogina..isao sam na neku svadbu sa mojima  u ns(zenio se stric)...i znam samo da smo cekali duuuuuuuugooooo....da bi presli neki most...a jako dobro se secam da je moj cale tada "koristio" pontonski most...tako da je to to....verovatno...
@ papula....
potpuno se slazem sa tobom....
ja sam gledao slike kod kmilosa 992...ima na bataju brdo gvozdjurije,koja truli,propada i skuplja zmije i kojekakva cudesa.......ja kad bi imao neku lovu....ja bi isto ko i ti sve to kupio.....meni to nikad ne bi dosadilo...platio bih neke inzenjere..(ili one sto popravljaju tenkove ,avione ,helikoptere sa diskaveriju i explorera....) da to sve poprave i vrate u stanje funkcionalnosti....i poklonio nasoj vojsci....valjda bi tada znali to da cene.....
al na zalost..moram da sletim na zemlju....
vec sam poceo da "stvaram'slike u glavi d ami je u dvoristu sta ta gomila...i d ase ja kao dogovaram s nekim ljudima i na kraju se rukujem..kao u fazonu"sve je dogovoreno oko popravke..."...
aliiiii ..................
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Bio sam u julu na Tari pa sam naravno prolazio i pored nesrecnog hotela Tara.  Rekose da je pogodjen 99-te a ovi koji su na Taru dosli kolima svracaju da provere da slucajno jos nesto nije preostalo da se ukrade ili polomi.   Tada videh coveka koji je iznosio polomljenu\rasturenu stolicu (koji ce mu djavo) a potom je pokusavao da skine xxxxx sa pontonaca a pritom stavio decu na prilaz hotelu da cuvaju strazu.  Nasa posla nije vazno sta se krade samo da se ukrade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
uuuu.........tuga ziva.......meni od toga krenu suze......al sta cu......
inace..ovih dana cu da slikam kasarnu pored mene....kasarna kadinjaca......u valjevu....u najlepsem delu valjeva....reka,suma,a u centru grada.milina....tu svi dolaze za devojkama,setaju(svi)...i tako...i tu oronula kasarna....iza neka polu garaza,vise neka nadstresnica za ona cuvene kamione .....ograda polu razvaljena..i tu svaki dan po 2 vojnika cuvaju strazu...boga pitaj sta cuvaju...valjda objekte..da ih ne daj boze vetar ne porusi....
po nekad dodju jos 2-3...da pokupe lisce,pokose travu....
i to je sve....
tuga ziva...uvek kad se vracam iz grada oko 2 u noc....stanem i razmislim...sta smo mi to bogu zgresili....pa nam se sve tako vratilo..nekad bili bitnija vojna sila evrope(ne najbitnija,ali jaka)....a sada........
otislo sve u ku**c.......i ovi pontoni,hotel tara......
tugaaa
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Prave je tuga sto ovako propada vojska i njena imovina.Ovakvih primera ima bezbroj,nazalost. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
 Smile Smile  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson C702i
Ono sto je tuzno je sto ovo nije usamljeni slucaj...
Takvih i slicnih orudja ima na svakom koraku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Strasno! Smile

sasa92, hehm, Smile ja sam u Valjevu sluzio vojsku, u toj malo kasarni "Kadinjaca" sam par puta bio upravo na slicnom, redovnom odrzavanju objekta, parka i okoline, opreme itd, cak smo jednom i spavali tamo neko vreme. Inace sam bio u onoj velikoj gore (valjda se zvala "Zikica Jovanovic Spanac" - nemam pojma; mozda lupam - zaboravio sam! Smile) a na pesadijsku obuku smo isli stalno na 5. puk. Posle, za haubice, kojekuda, i nakraju gadjanje na Pasuljanskim livadama.
 Smile


« Poslednja izmena: 23. Sep 2009, 03:46:31 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:06:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.534 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.