Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Romi terali decaka da pije mokracu  (Pročitano 17204 puta)
07. Sep 2009, 22:25:58
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
 
Citat


       BOR - Već nekoliko dana unazad, G. Đ. (35) iz Bora, i njegovu suprugu V. Đ. (31), koji žive u ovdašnjem naselju Staro selište, more crne misli. A, sve je počelo pred sam početak školske godine kada su trojica dečaka romske nacionalnosti, starosti od 12 do 13 godina, na obližnjem igralištu presreli njihovog osmogodišnjeg sina, pretukli ga i naterali da - popije mokraću!
- Sin mi je dotrčao u kuću uplakan - priča dečakova majka. - Između dva jecaja mi je jedva ispričao šta mu se desilo. Trojica dečaka romske nacionalnosti, koji žive u komšiluku, su bez ikakvog razloga prišli mom sinu, a jedan od njih mu je pružio plastičnu flašu i rekao mu da popije jer je unutra sok. Međutim, dečak je video da se napasnik pre toga izmokrio u flašu i odbio je da pije. Onda je usledila pretnja: - Prebiću te ako
ne popiješ - kazao je taj dečak mom sinu, nastavlja majka. - Onda su druga dvojica mog sina uhvatili za ruke, dok mu je treći nabio flašu u usta. Moje dete je plakalo, dok su se napasnici smejali i sipali mu mokraću u usta.

U jednom trenutku, sin V. Đ. je uspeo da se otrgne i pojuri ka kući. Tu je jedva ispričao majci šta se desilo, a ona je odmah pozvala policiju, čije su patrole brzo izašle na lice mesta. Napasnike nisu pronašli jer su oni u međuvremenu pobegli.
- Suprug mi je bio u Kladovu, ali nisam smela da ga pozovem. Bojala sam se njegove reakcije, toga da će odmah krenuti za Bor i da će mu se usput nešto desiti, jer sam bila sigurna da će voziti prebrzo. Zato sam mu tek sutradan ispričala šta se desilo - kroz suze priča V. Đ.
Majka je svog sina odmah odvela kod lekara bojeći se da joj je dete otrovano.
- Lekari su me umirili rekavši da će mu mokraća, koju je moj sin na silu popio, najverovatnije nadražiti želudac i da će moj sin povratiti, što se i dogodilo - dodaje V. Đ.
Ovaj događaj brzo se raširio krajem u kome žive G. Đ. i V. Đ. Njihov sin je od tog trenutka gotovo potpuno prestao da izlazi napolje, a i ako izađe, traži od roditelja da budu s njim.
- Vodili smo sina kod psihologa - kaže njegov otac, koji sa V. Đ. ima četvoro dece. - Lekar nam je rekao da se naše dete sada oseća nesigurno i postiđeno. Sada ide na terapiju koja će potrajati najmanje dva meseca. Bojim se samo da ovo ne ostavi trajne posledice.

POZNAT POLICIJI

U POLICIJI su mi rekli da su sačinili zapisnik - jetko će dečakov otac. - A, sutradan me je sreo policajac koji obezbeđuje školu u koju ide dečak koji je mog sina naterao da popije mokraću. Kazao mi je da je reč o problematičnom detetu, koje je policiji poznato od ranije.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=156023&title_add=Surovost%20koja%20zastra%C5%A1uje&kword_add=bor%2C%20napad%20na%20dete



 .... i  tako romi divljaju , maltretiraju decu a policija pishe zapisnike ....  Smile Smile vazno da su spremni da shtite pedersku paradu ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 1800
Nisu krivi romi... Krivi su kreteni koji su u ovoj državi (a bogami i u svetu) dobili status "onog koji se nešto pita"...
U suštini kriva je masa ljudi koja ne pobije gamad koja je na vlasti onda kad treba. U stvari, kriv je Bog... On će jedini da prihvati  krivicu tako da se najviše isplati da on bude kriv...  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 3220
Strasno je koliko deca mogu da budu okrutna prema svojim vrsnjacima  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Citat
.... i  tako romi divljaju , maltretiraju decu a policija pishe zapisnike ....  Smile Smile vazno da su spremni da shtite pedersku paradu ....  Smile

Претерујеш,полиција и закон колико ја знам немају никакве механизме против млађих од 14 година,били они Роми или не. И друго претпостављам(а и колико сам видео са слике) да је малтретирани исто Ром(ако неко зна нека потврди или демантује) зато батали тај наци наступ о томе како нас Роми угрожавају,малтретирају или шта већ.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Nokia Neka stara nokia
Strasno je koliko deca mogu da budu okrutna prema svojim vrsnjacima  Smile
pa dobro 6 godina su stariji od njega,al i dalje su to deca...
al i pored toga sto su deca,stoka su ogavna bez obzira jesu li cigani ili ne...
zakljuco bi ih u septicku jamu,smradine male...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
A i ti roditelji,odeš lepo i izlomiš ih od batina,to ne vredi žaliti se nekome,samo batina,pa da te se boje,to pravilo je uvek važilo sa ciganima,mora da se zna ko je gazda,inače,ako osete da imaju neku moć,znaju da budu veoma gadni. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Univerzum se krije u svakom od nas

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 425
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson 
Šta očekivati kada se prema svojoj deci odnose kao prema životinjama:tuku ih,siluju,sakate,teraju na prošnju,na prostituciju,stvaraju od njih patološke slučajeve koji će kad porastu predstavljati javnu opasnost za sve ostale gradjane.
Vlast im povladjuje,nas tera na toleranciju (?!)-biće dakle,još gore,a vi vidite šta ćete.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2009, 22:27:09 od Tom_Cat »
IP sačuvana
social share
Lupaćemo glavom u zid-sve dok zid ne popusti.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
A i ti roditelji,odeš lepo i izlomiš ih od batina,to ne vredi žaliti se nekome,samo batina,pa da te se boje,to pravilo je uvek važilo sa ciganima,mora da se zna ko je gazda,inače,ako osete da imaju neku moć,znaju da budu veoma gadni. Smile

jel mislis da bi to pomoglo tebi da ne budes rasista?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Биће све горе и горе... Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Jun 2010, 17:24:11 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Циганштуре су подивљале а биће све горе и горе... Smile Smile

vazno je da si ti savrsen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.