Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlike u godinama.  (Pročitano 72472 puta)
04. Sep 2009, 13:59:39
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Pre nekoliko dana upoznao sam devojku na fakultetu i sta da vam kazem varnice su proradile. Razmenili smo brojeve telefona i dogovorili da se cujemo krajem ove nedelje posto ona ima nekih porodicnih obaveza. Problem,bar jedan deo mene tako misli,je u razlici u godinama. Meni je 26 i po ,dok je njoj 20 (napunila pre mesec dana),znaci 6 i po godina razlike. Prethodne devojke sa kojim sam bio su bile ili moje godiste ili malo starije od mene. Jedan deo drustva smatra da je OK,dok neki smatraju da je razlika u godinama prevelika,dok sam ja u maloj dilemi.

Jedna drugarica sa fakulteta mi je ispricala da je cula postoji neko nepisano pravilo kod zabavljanja koje se zove "2 SA 7",kad je u pitanju razlika u godinama. Naime uzmu se godine starije osobe,podele sa 2 i na dobijeni rezultat se doda 7,rezultat koji dobijes je donja granica. Znaci ako starija osoba ima 18 najmladja osoba sa kojom bi trebalo da se zabavlja bi imala 16 (18/2=9,9+7=16),20 sa 17,24 sa 19,28 sa 21,30 sa 22,itd. Pravilo vazi kako za muskarce tako i za zene. Prvi put cujem za tako nesto,ali mozda je neko od vas cuo za njega.

Ono sto me interesuje je koja je po vama prihvatljiva razlika u godinama kod zabavljanja i iskustva koja ste imali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Samo cepaj.  Smile

Poznajem i gore slučajeve... mnooogo gore. Smiley
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


If I ever hurt you your revenge will be so sweet..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4432
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung D900
6 godina nije mnogo, taman je  Smile meni preko 7-8 godina neprihvatljivo ne zbog godina i zbog toga sta ce ko da kaze ili misli vec muskarci koji su toliko stariji me ne privlace fizicki (normalno uzimam u obzir da ne izgledaju svi u skladu sa godinama).
ovo postujem cisto osvrcuci se na godine, normalno da postoji bezbroj stvari koje su vaznije od toga, zrelost, ponasanje itd.
a sto se tice tih racunica batali ih molim te  Smile
IP sačuvana
social share
...but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da te drugarica lagi...
Doduse, posto neke zene osvajanje i zabavljanje dozivljavaju kao ozbiljan posao (u smislu da pricaju ko im se svidja, kindjure se, pa kad uhvate nekoga trabunjaju kako im je lepo, kako je divan, sta im je kupio, sta su one kupile, kakve gace i carape nosi, zasto ne moze da mu se digne, zasto nece da ih slusa posle seksa, vec se samo izvrne sa strane, kako voli ovo ili ono, kako njegova mama farba kosu u pogresnu nijansu, etc...), ne bi me ni cudilo da neke racunaju koja je pozeljna razlika u godima i kad im je astroloski povoljan period za upoznavanje...

Elem.. da se vratim na temu... 6 godina... sta ja znam... Jos ste oboje relativno mladi...
To moze da bude duga i ozbiljna veza, a moze samo da bude vezica, zavisno koja su tvoja, a koja njena ocekivanja...
Obicno kazu da je neka granica 5 +/- godina, jer ljudi rodjeni u tih 5 godina predstavljaju jednu generaciju...
Ali, opet.. niti si ti previse star, niti je ona previse mlada...

Ako ne pokusas, neces znati, a mozda ces jednom zazaliti... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Brate....pusti ti nepisana pravila i hvataj to
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
E, pozdravi te koji ti kazhu da je prevelika razlika. Ljudi su zavidna goveda.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Godine nisu bitne - neko je uvek stariji a recimo nezreo ,a neko mladji, a zreo,odgovaran i zna sta hoce .Ako tu ima hemije i prepoznavanja -krenite u osvajanje.
Mene je skoro muvao kolega sa posla ,9 godina mladji ,ne mogu reci da mi nije privlacan ali ipak sam ga iskulirala nekako .Jednostavno mi je nesto glupo bilo da se sa njim upustam . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung galaxy s3
Mnogo bi bilo da si je upoznao kad si bio osmi razred a ona drugi ....  Smile
Sad je fino, ne primećuje se to toliko...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
dobra ta formula pravo  Smile

ne znam sto se ljudi opterecuju tim godinama, probaj, ide ne ide, cao zdravo vozdrica
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13

Jedna drugarica sa fakulteta mi je ispricala da je cula postoji neko nepisano pravilo kod zabavljanja koje se zove "2 SA 7",kad je u pitanju razlika u godinama. Naime uzmu se godine starije osobe,podele sa 2 i na dobijeni rezultat se doda 7,rezultat koji dobijes je donja granica.

znaci ako imash 8 godina donja granica je 11 godina . a ako imash 11 godina namanja granica je 12.5 godina . i eto nesrecne ljubavi ....  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.