Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:43:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aion  (Pročitano 25596 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0
mob
SonyEricsson J200
Idemo ovako :
infiniteaion.com  server je ok mada ima ponekih zabagovanih questova(privatni server shta ste ochekivali Smiley Smiley  )
elem komentari poredjenja  WoW-Aion su ...izlishni da ne bih previshe bio grub...
Igram WoW skoro 4 godine pa pamtim skoro sve faze igranja WoW, nisam prestao,ali iskreno AION je osvezhenje i ne samo zato shto je WoW postao prelak, bez ikakvog izazova posebno sada u WOTLKu posebno se plazhim Cataclysme, jer osecam da ce biti veeeeeliki fail...ali skretoh sa teme.
Aion-definitivno ko je igrao WoW dobro dodje i kao odomor a i kao dostojna zamena,mozhda zasada ne toliko igriva lai mislim da ce uskoro i to da se promeni...Shto se tiche samog igranja za one koji igraju a iskusni su imam molbu : potrebni su mi saveti za Chantera(koji statovi kojim redosledom,znate vec pitanja koa i iz WoWa) za sad mozhe i za templara .Ko ima neshto ili ga ne mrzi da kuca marinac086@yahoo.com pa pishite bicu vam mnogo zahvalan.
Uzdravlje i preporuchujemn AION u svakom sluchaju,ako josh ima neodluchnih
IP sačuvana
social share
SAAAAMO TI U MOM SRCU SI
JEDNA JEDINA NEPOBEDIVA
ZVEZDO LJUBAVI
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Apple iPhone
Skinuh ga konacno.... Ali imam problema - ne prihvata mi user/pass....  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Izvinjavam se sto iskopavam igru tj.temu, medjutim Gameforge je kupio igru od NCsofta i krenula je cbt skoro, pa me intereuje da nema neko kojim slucajem neki key na raspolaganju  Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2012, 20:03:59 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
LG Nexus 4
Ajmo ljudi pomoc... Bilo bi lepo da i ja dobijem neki key... Ako neko ima...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 4
Izvinjavam se na duplaom postu, ali trebalo bi naglasiti da je danas zavrsena CBT i da 28.02. krece live verzija igre... Dosta ljudi je igralo betu, jos dosta njih se sprema sad da se pridruzi i trebalo bi da bude extra. Igra je odlicna, serveri bar u beti nisu lagovali uopste i moze da bude dosta dobra zabava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 4
Ljudi, pridruzite nam se u igri... Evropski Nexus server, ima dosta nasih ljudi i dobra je zabava... Veteran se sada kako su mi rekli dobija kad se iskoristi jedan gold pack, tako da je i to prilicno jednostavno...
Ako neko igra, javite se, pa da se kontaktiramo i u igri... Inace bilo bi lepo da ste Asmo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:43:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.