Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:33:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 797
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto mrzim Ameriku  (Pročitano 969073 puta)
04. Sep 2009, 00:06:16
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13


<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora RASMC (Vreme: 14. Dec 2009, 20:56:59)


<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 14. Dec 2009, 22:33:04)
« Poslednja izmena: 29. Jul 2012, 19:28:11 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
nisam ni sumnjao.
pa,americka bagra se dobrim delom obogatila posle rata i zbog toga sto su preuzeli ili od nekih nacista pokrali sva umetnicka dela,i imovinu koju je ova kopilad pokrala tokom rata.
a,da,to za raznorazna "udruzenja" bankara su pricali jako cesto i u drugim emisijama.ta "udruzenja",u saradnji sa  prsotinskim udruzenjima poput masona i organizacija poput Lobanja i Kosti su u stvari glavni temelji razvoja Amerike kakve je danas znamo.tako je sve pocelo.

a sto se tice toga da ce da usledi novi holokaust u Americi,za to se vec odavno prica,a ima i jasnih pokazatelja,a da budem iskren,mene ne bi cudilo da se to desi.u naciji gde prsotine vladaju nad drugim paranoicnim prsotinama sa prsotinskim uverenjima i idejama o besmrtnosti,svetlosti,prosvecenju,i ne znam ni ja cemu,nije ni cudno da se tako nesto desi.a,i radovalo bi me,jer s obzirom da nema jednog jebenog hektara naseljenog mesta koje nema jedno 50 pusaka,bice prava klanica kad se to desi.zato ako,ako,nek se poubija gamad.svet bi bio daleko lepse mesto bez njih svih...

btw,ovde se opet,po ko zna koji put,jasno vidi pravo znacenje reci "Saveznici Drugog Svetskog rata" i ko je sta radio za vreme rata...  Smile

dobro je sto si stavio ovo,druze.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 01:06:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia e71
pa logicno danasnja amerika se ne razlikuje mnogo od nacisticke nemacke...jbg ucili su od najboljih...


er s obzirom da nema jednog jebenog hektara naseljenog mesta koje nema jedno 50 pusaka,bice prava klanica kad se to desi.zato ako,ako,nek se poubija gamad.svet bi bio daleko lepse mesto bez njih svih...

jedva cekam da se ovo desi...ooo happy day ce biti 
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
pa logicno danasnja amerika se ne razlikuje mnogo od nacisticke nemacke...jbg ucili su od najboljih...
i ucili,i preuzimali i krali.
tehnologije,opremu,umetnicka dela,naucnike... sve.
edva cekam da se ovo desi...ooo happy day ce biti 
sto bi reko @duh- Bice mesaaaa!!!!!   

to ce bre da bude veci praznik od 1.maja.ima da se slavi sirom sveta...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:09:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy IIs
nisam ni sumnjao.
pa,americka bagra se dobrim delom obogatila posle rata i zbog toga sto su preuzeli ili od nekih nacista pokrali sva umetnicka dela,i imovinu koju je ova kopilad pokrala tokom rata.
a,da,to za raznorazna "udruzenja" bankara su pricali jako cesto i u drugim emisijama.ta "udruzenja",u saradnji sa  prsotinskim udruzenjima poput masona i organizacija poput Lobanja i Kosti su u stvari glavni temelji razvoja Amerike kakve je danas znamo.tako je sve pocelo.

a sto se tice toga da ce da usledi novi holokaust u Americi,za to se vec odavno prica,a ima i jasnih pokazatelja,a da budem iskren,mene ne bi cudilo da se to desi.u naciji gde prsotine vladaju nad drugim paranoicnim prsotinama sa prsotinskim uverenjima i idejama o besmrtnosti,svetlosti,prosvecenju,i ne znam ni ja cemu,nije ni cudno da se tako nesto desi.a,i radovalo bi me,jer s obzirom da nema jednog jebenog hektara naseljenog mesta koje nema jedno 50 pusaka,bice prava klanica kad se to desi.zato ako,ako,nek se poubija gamad.svet bi bio daleko lepse mesto bez njih svih...

btw,ovde se opet,po ko zna koji put,jasno vidi pravo znacenje reci "Saveznici Drugog Svetskog rata" i ko je sta radio za vreme rata...  Smile

dobro je sto si stavio ovo,druze.

pa logicno danasnja amerika se ne razlikuje mnogo od nacisticke nemacke...jbg ucili su od najboljih...


er s obzirom da nema jednog jebenog hektara naseljenog mesta koje nema jedno 50 pusaka,bice prava klanica kad se to desi.zato ako,ako,nek se poubija gamad.svet bi bio daleko lepse mesto bez njih svih...

jedva cekam da se ovo desi...ooo happy day ce biti 

samo vi  cekajte ....  Smile samo bojim se da ces cekati bas mnoooogo vremena. A za to vreme samo slusaj sta ti cika Toma Kurton ili one vestice sto bacaju kletve i jasu na usisivacu govore...
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:14:08 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
samo ti cekaj....  Smile samo bojim se da ces cekati bas mnoooogo vremena.
jesi ti nepismen ili zaista toliki zapadnjacki balvan da nisi u stanju da lepo procitas neki tekst koji se ne slaze sa tvojim razmisljanjem?

ja sam,u tom delu vezanom za holokaust,rekao da me ne bi cudilo da se desi,jer je to jedno krdo paranoicnih budala nad kojima vladaju matore sektaske prsotine.a predvidjam da ce u tom slucaju doci do pravog haosa,jer bar polovina domacinstava Zemlje slobode ima puske,tako da ce biti prava predstava kad se to desi.
a da se radujem tome,da,radujem se.kao i jos jedno 4 milijarde drugih ljudi na planeti.
ali nigde nisam tvrdio da ce se to desiti tad i tad.takve "analize" i predvidjanja,i pre svega-zakazivanje datuma i mesta,ostavljam famoznim zapadnjackim strucnjacima da sami prave budale od sebe,kao sto to rade ne samo u ovom polju,nego i u polju vojske,smaka sveta,ekonomije,kulture,itd,a sve to na osnovu prica iz Hladnog rata...
zato mi ne izvrci reci.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:19:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy IIs
samo ti cekaj....  Smile samo bojim se da ces cekati bas mnoooogo vremena.
jesi ti nepismen ili zaista toliki zapadnjacki balvan da nisi u stanju da lepo procitas neki tekst koji se ne slaze sa tvojim razmisljanjem?

ja sam,u tom delu vezanom za holokaust,rekao da me ne bi cudilo da se desi,jer je to jedno krdo paranoicnih budala nad kojima vladaju matore sektaske prsotine.a predvidjam da ce u tom slucaju doci do pravog haosa,jer bar polovina domacinstava Zemlje slobode ima puske,tako da ce biti prava predstava kad se to desi.
a da se radujem tome,da,radujem se.kao i jos jedno 4 milijarde drugih ljudi na planeti.
ali nigde nisam tvrdio da ce se to desiti tad i tad.takve "analize" i predvidjanja,i pre svega-zakazivanje datuma i mesta,ostavljam famoznim zapadnjackim strucnjacima da sami prave budale od sebe,kao sto to rade ne samo u ovom polju,nego i u polju vojske,smaka sveta,ekonomije,kulture,itd,a sve to na osnovu prica iz Hladnog rata...
zato mi ne izvrci reci.

Aha, desice se samo neznamo kada i onda cete vi zajedno sa Rusima.... i tralalallalalalal

Znas imaju i tamo Kurire i Press-ove a i onog sa Prison Planeta.... taj svakih pet minuta prica o nekakvoj
apokalipsi i valja DVD-e i knjige. Samo apoklaipsa nikako da se desi...
Hm, pravi rasadnik raznih teorija zavera, a imas to i u Srbiji.

« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:22:58 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
prso si,znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy IIs
prso si,znam.

ovo is napisao:

Citat
a sto se tice toga da ce da usledi novi holokaust u Americi,za to se vec odavno prica,a ima i jasnih pokazatelja,a da budem iskren,mene ne bi cudilo da se to desi.u naciji gde prsotine vladaju nad drugim paranoicnim prsotinama sa prsotinskim uverenjima i idejama o besmrtnosti,svetlosti,prosvecenju,i ne znam ni ja cemu,nije ni cudno da se tako nesto desi.a,i radovalo bi me,jer s obzirom da nema jednog jebenog hektara naseljenog mesta koje nema jedno 50 pusaka,bice prava klanica kad se to desi.zato ako,ako,nek se poubija gamad.svet bi bio daleko lepse mesto bez njih svih...

Jel' ti stvarno mislis da su tamo toliko opsednuti da ne rade nista nego sede kod kuce i tripuju o istorijama/zaverama/papama i sorosima ? Tamo se radi i to dosta, a ne tripuje se.

Inace Alex Jones je taj lik sa Prison Planeta koji zivi od prodaje knjiga i DVD-a o raznim zaverama, koje ono malo besposlenog sveta tamo guta ko bombone.

« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:29:47 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ja samo znam da
Amerikom vlada gomila prsotina koje stalno mastaju o kojekakvim prosvecenjima,prociscavanjima naroda i slicnim budalastinama i
da tamo nema jedne ulice koja nema puske,tako da ako dodje do uvodjenja policijskog casa,i slicnog,bice mesa cak i za izvoz u Afriku.
znaci,probaj da shvatis-ja nisam rekao da ce doci do toga.samo da postoje uslovi i da ako dodje do toga,bice to prava svetska zurka.

p.s.-ne mora cak ni da se desi da neko od tih sektaskih prostina proba da zavede policijski cas,pa da nastane klanica.
pogledaj samo-imigranata je sve vise i vise,kolicina droge raste(CIA se debelo zajebala sto se upustala u to),oruzja kolko oces...
dovoljno je da se samo jos jednom ponovi onaj incident iz 93' kada je goreo Los Andjeles zbog jednog uhapsenog crnca,i da nastane sranje po nekoliko gradova.naravno,retko ko se seca toga iz 93',jer su se ameri potrudili da se sto bolja slika prenese,iako su morali da angazuju i tenkove da smire situaciju,ali,ko zna,zna.
tako da,ne mora nista da se desi-dovoljno je samo da prodje jos par godina i situacija se dodatno zategne,i bice zurki ne samo po LA nego sirom amerike.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:39:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 797
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:33:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.