Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:57:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 662 663 665 666 ... 797
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto mrzim Ameriku  (Pročitano 976156 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Krenulo da puni Muriku Afrikancima i Haićanima iz pravca Tihuane,uz malu pomoć meksičkih vlasti (i veliku pomoć krijumčara ljudi).Hop i eto ih u San Dijegu ,u Kaliforniji.   Smile


     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=nHd69cUmf2Q )


     http://www.ipsnoticias.net/2016/09/la-fallida-operacion-que-atrapo-a-miles-de-africanos-en-mexico/

     http://www.pri.org/stories/2016-10-20/why-haitians-are-stranded-mexico
« Poslednja izmena: 02. Dec 2016, 17:22:58 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ta tihuana je najveci proizvodjac narkotika ja mislim vise i od kolumbije...

i beskonacni izvor vojnika... Smile

sveze krvi...

i mislim da se ne kaze tihuna nego tiguana...tako nesto...ili tekala... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Willi Wimmer; Amerikanci sve čine da bi medjunarodno pravo uništili, ovo što se sad dogadja će sve nas ubiti


Prevod Dušan Nonković-Teodorović: Gospodine Wimmer;vi ste bgili državni sekretat u ministarstvu odbrane za vreme vladavine kancelara Kola, vi ste hladni rat suživljavali kao političar-da li se sećate tog vremena?

Ja nisam samo doživljavao hladni rat, ja sam bio ministarNATO vežbe i pri tom sam 8 dana vodio konvencionalno/nuklearni rat. Ja znam šta to znači, šta je u Siriji bilo prije četiriipo godine. Sporazum izmedju Izraela i Sirije je bio već prede podpisivanjem u odnosu na Golan. Da se to realizovalo, imali bi sada miran razvoj u tom delu bližeg i daljeg istoka. Američke, Britanske i Francuske trupe su umarširale u siriju i podpalile gradjanski rat. To se mora tako zvati kako je stvarno bilo. To mogu reći jer sam to planirao.

Novinar, šta sad, rat? Wimmer; prije svakog konvencijalnog ili nuklearnog konflikta vrši se plan za izbegličke rute.

Izmedju Avganistana i malija imate pojas od država koje su Amerikanci sravnili i dalje sravljavaju. Isti ti koji to planiraju planiraju i rute-puteve za izbeglice. Oni se ne mogu vojno kretati ako nemaju u svom zahvatu i rute, puteve, izbeglica.

Taj ko svake godine umori dronovima 3000 ljudi širom sveta uskoro će posetiti našu zemlju, Nemačku i treba ga direktno poslati na put za Hag-Mislite na Američkog predsednika? SAD uništavaju medjunarodno pravo gdegod mogu, od napred do straga i u svim delovima sveta.

To je ta situacija ovog vremena sa kojom se moramo suočiti. To što sad ide, što se sad dešava je zločin koji će nas sve ubiti!
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
SAD bacile 26.000 bombi u 2016.


Sjedinjene Američke Države su prošle godine izbacile 26.171 bombu, što je za 3.027 više nego u 2015. godini, a prema analizi podataka Ministarstva odbrane, većina bombi je izbačena u Iraku i Siriji.

SAD predvode međunarodnu koaliciju koja se bori protiv Islamske države u obe zemlje i izvode vazdušne napade u pokušaju da smanje područje koje je pod kontrolom te tereorističke organizacije.

SAD su izbacile 79 odsto koalicionih bombi protiv ID u Siriji i u Iraku, a kako se navodi, u toku 2016. godine izbacile su i više bombi u Libiji nego godinu dana pre toga.

Najmanje 34 američke bombe izbačene su u Jemenu, gde je rat počeo 2015, a gde SAD podržavaju Saudijsku Arabiju.

U 2016. godini 14 bombi je izbačeno u Somaliji, koja se suočava sa višedecenijskom nestabilnošću, a tri su izbačene u Pakistanu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
dobar prosek...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Анализа ДНК потврдила: Европљани криви за геноцид над Индијанцима


 Анализа „васкрсле“ ДНК неколико популација древних Индијанаца показала је да је долазак Европљана и болести Старог света заиста био узрок наглог смањења бројности популације „првих народа“ Америке, пише у чланку који је објавио часопис „Сајенс адвансес“. © ФОТО: PIXABAY Где спава прелепа царица од које је остала само глава? „Чудно, али ниједан од анализираних генома које смо нашли у посмртним остацима више од стотину древних Индијанаца није оставио трагове у ДНК савремених урођеника Америке. Једини сценарио који одговара овим запажањима јесте потпуно ишчезавање међусобно изолованих популација Индијанаца након ступања у контакт с Европљанима“, изјавио је Бастијен Ламас с Универзитета у Аделејду (Аустралија).  Ламас и његове колеге дошли су до овог закључка обнављањем фрагмената ДНК извучених из готово сто мумија Инка и костију представника других древних племена Америке. На основу тога поново су оптужили шпанске конквистадоре и друге европске освајаче и путнике за геноцид над Индијанцима. © FLICKR/ COLIN HENDERSON Научници доказали да Индијанци воде порекло из Сибира Научнике је интересовала такозвана митохондријална ДНК — мали сегмент генома који садржи митохондрије, енергетске станице ћелије, а који се заједно с тим органелама преноси с мајке на дете. Данас генетичари и историчари користе митохондрије ДНК за састављање „родослова“ разних народа и за праћење њихових миграција и судбина. Користећи фрагменте митохондријалног генома, Ламасова група је успела да испрати миграције разних група Индијанаца од њиховог појављивања у Америци, пре око 16.000 година, до почетка савремене ере историје.  © SPUTNIK/ ALEXANDER LISKIN Руски научници открили два древна арктичка континента Упоређивање митохондрија ДНК показало је да преци Индијанаца практично нису били у контакту једни с другима после првобитног расељавања по Новом свету. Они су се разделили на изоловане групе пре око осам-девет хиљада година. Тако је било све до почетка новог доба, када су практично све древне хаплогрупе митохондријалне ДНК потпуно ишчезле. До сличног тока догађаја долази се и ако се узме у обзир да сви обрасци ДНК који потичу из густо насељених области Северне и Јужне Америке говоре о томе да су њихови носиоци престали да постоје, да су убијени или болестима или насилно. Ова „изумирања“ хаплогрупа митохондрија ДНК догодила су се приближно у време када су у Америку дошли конквистадори, па се може говорити о томе, како сматра Ламас, да је кривица Европљана за нагло смањење популације Индијанаца и потпуно ишчезавање низа племена потпуно доказана.

Даље: https://rs.sputniknews.com/nauka/201604031104573049-DNK-Indijanci-Evropljani-genocid-naucno-istrazivanje/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Citam, spominju se bombe, ratovi i sl. Slazem se sa svime. A da odgovorim ja na temu. Ja mrzim Ameriku zato sto su oni za nas, kulturoloski gledano, africko pleme. Mi smo na ovim prostorima stvarali imperije i kad usa nije bila ni u planovima. Imali smo kulturu koju amerikanci nikad nece imati. Sto je bitno, imali smo identitet! Mi smo to vekovima stvarali, svasta pretpreli da to nasledje ocuvamo, pa smo cak i sluzili kao bedem, ne bi li Osmanlije usle u Evropu. To su svi zaboravili. Amerika nema identitet. Kako ga moze imati, kad je to jedan skup emigranata, jedan koktel kultura i nacija koje nemaju medjusobno veze s vezom? Mi smo imali zaduzbine, mocne vladare, manastire i kulturu kada je Amerika bila pustinja u kojoj su Indijanci jeli bobice i nazivali se po zivotinjama (nemam nista protiv domorodaca, i oni su ispastali kao i svi drugi danas).

A zasto ih mrzim? Zato sto oni aktivno rade na tome da se ubije nas identitet, nasa kultura, da zaboravimo ko smo i sta smo i postanemo amerikanizovani zombiji bez mozga koji citaju kurire i informere i gledaju parove, dok usput zvacu gmo čips i postavljaju statuse na fb i instagramu. Jer sve je to bitnije nego da se za promenu bavimo samim sobom malo i ulazemo u sebe i drustvo.

Ta njihova misija je uperena na svakog ko je ikad bio iznad amerikanaca u bilo kom pogledu i sistematski se unistavalo putem ratova sa jedne strane i mirnodopski, ujedinjenjem u kojekakve unije sa druge strane, jer onda vise nisi svoj na svome. Onda si duzan da drugom predajes racun i da ides po onom "kud svi Turci tu i mali Mujo". Treba se otrgnuti, shvatiti da smo mi za sve njih elita i da ne trebamo dozvoliti da nas jedna grupa redneka pravi majmunima.

Jeste li znali da je normalan nivo secera u krvi bio oko 4-5 a sad je podignut na 7? Sta vam to govori? Ne smemo dozvoliti da postanemo kao debeli retardirani Amerikanci. Necemo postati americka baza. Necemo postati delom kvazi unije, klero-fasisticke kreacije, a vala necemo ni biti rusko selo. Zelimo biti svoji ljudi sa sopstvenim identitetom, bez icijeg uticaja i povoca na vratu, sto se kaze, sam svoj gazda.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2017, 12:45:24 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 662 663 665 666 ... 797
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:57:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.