Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:48:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: internet ogranicen na 2,5gb protoka mesecno  (Pročitano 3611 puta)
03. Sep 2009, 22:00:58
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple Iphone 4s
pozdrav svima

Imam malu nedoumicu.Zeleo bih da se pretplatim na internet paket koji ima ogranicen protok na 2,5gb mesecno.
Oduvek sam koristio flat ali zbog visine predpalte sebi sad mogu da priustim jedino ovaj paket sa 2,5gb ,pa me kao totalnog neznanca intersuje da li takav paket moze mesecno zadovoljiti moje potrebe,ovog tipa:

1.ulazke na fejsbuk i chat,bez gledanja videa i slika koje ljudi postavljaju
2.citanje online novina,blic aj da preciziram
3.chat preko msn-a
4.posecivanje bureka
5.provere maila-a
6.igranje mmorpg igre World of Warcraft(bez downloada patcheva koji su masivni i izlaze ne tako cesto)

to je to u principu,nebih nikakav download radio..glavno mi je da samo mogu da budem komotno online kada zelim  Smile da cujem vase komentare  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only God can judge me

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Z400
Pod 1. 2. 3. 4. 5. je moguce,ali ne verujem da bi mogao sa tim protokom da igras Warcraft...
IP sačuvana
social share
Novi Pazar navija za Crvenu Zvezdu!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
2.5 GB je bedna cifra za sadašnje vreme,podeli to na 30 dana i dobiješ cifru od oko 80 mb dnevno,pa vidi jel ti to dovoljno,ja ne znam koliko zauzima jedna otvorena strana,ali ako ima slike u toj strani koju otvaraš može da bude i preko 1 MB,a vrlo verovatno i više ako su neke galerije slika u pitanju.

Bolje je i da uzmeš neki sporiji net koji je flat,nego da se zezaš sa ovakvim paketom. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple Iphone 4s
znam da je bedna,al sporije nista nema a za flat nemam lovu  Smile

ali definitivno kao prioritet bi stavio igranje mmorpg igre World of Warcraft oko 3,4(ne svaki dan,vec zavisno od obaveza naravno) sata dnevno(bez downloada patcheva i updatea,za njih imam drugi nacin skidanja) to ako moze da izvuce i tako po koji pogled da bacim na burek,fejsbuk i neke online novine,ja bih bio zadovoljan-ali nemam blage moze li se sve to tako uklopiti i funkcionisati  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
nemoze jer recimo meni se junk nakupi preko 100mb dnevno na kompu(temp fajlovi iz opere) i cookies i slike koje gledam tako da se vishe isplati onda dial up nego to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple Iphone 4s
dobro de,bez gledanja slika-ne mislim na neko izivljavanje..tu mogu biti ekonomican sigurno
vise me interesuje da li bi pomenuti mmorpg mogao da igram na miru da se tu ne stekam
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Umrezi komsiju koji nema net, pa delite racun po pola. Tako ja radim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple Iphone 4s
problem je sto ja nemam fixni prikljucak za telefon u gajbi,tako da moram da uzmem net koji nude mobilni operateri,tj isto ono sto kod nas sad nude i telenor i mts samo sto bih ja koristio svoj mob.telefon kao modem na kompu,inace u tim ponudama flat net ni ne postoji(ni kod jednog operatera u Italiji),5giga je maximum al meni po ceni jedino 2,5gb odgovara jbg  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Taj paket bi ti potrajao maksimalno 10 dana ako samo ides na forume ili neke "lakse" sajtove, a igranje bi potrajalo jako kratko. Ja sam uzimao takav tip paketa ali na 800 MB. I ja zaboravim da nemam flat, pustim radio stream i istrosim za sat vremena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
mob
Samsung S8
Taj paket bi ti potrajao maksimalno 10 dana ako samo ides na forume ili neke "lakse" sajtove, a igranje bi potrajalo jako kratko. Ja sam uzimao takav tip paketa ali na 800 MB. I ja zaboravim da nemam flat, pustim radio stream i istrosim za sat vremena  Smile

Moja keva koristi Telenor wireless, prvo je bio 2,0 gb mesecno, ja sam ga koristio skoro dva meseca i mogu ti reci da prva pet mozes da koristis sasvim normalno, kao da imas flat.

Gledao sam klipove, slike, isao na Burek, Fejs...sve normalno. Ja ne igram igre preko neta, pa za to ne mogu da ti kazem tacnu procenu. Za ove normalne stvari, ja sam uspevao da iscimam tih 2 giga za mesec dana...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:48:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.