Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:40:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li blenete u muske gace?
devojka sam i blenem
53.8%  (14)
devojka sam ali ne blenem
7.7%  (2)
ja sam gej i blenem
3.8%  (1)
gej sam ali ne blenem
0%  (0)
ne
34.6%  (9)
Ukupno glasova: 26
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ako već blenete u muške gaće....  (Pročitano 5604 puta)
02. Sep 2009, 22:34:18
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
...onda bar pročitajte tekst koji sledi....



Ja samo molim Boga, da mi tekst koji sledi ne prouzrokuje lanac neugodnih posledica, poput jubilarnog stotog skidanja Queeria bloga sa naslovne strane, gomile pisama roditeljskih odbora ili neke verske organizacije.

Zato, odmah da vam skrenem pažnju: sadržaj ovog bloga je ekspilicitan ali pametan! Posvećen je sadržaju muških kupaćih gaćica i kao takav, ipak može da bude koristan na +35 stepeni. Ako ga zabranite svojoj deci, vi da obavezno pročitajte.

Pre neko jutro, nakon fantastične rođendanske žurke kod Biljane Cincarević, chill out sam proveo na Adi, zajedno sam mojom drugaricom Darom.

Elem, ona i ja, par manijaka i neki zabludeli tinejdžeri i to je to. Prazno, prazno, prazno, šljunak na plažama odmara od vrelih tela, znoja & dominantnih kineskih peškira za plažu (ćef ti jarko žuta kuca, ćef ti novčanica od 500 jura odštampana na njemu).

Elem, nema nikog. Ponajmanje dobrih frajera u kupaćim gaćicama. Speedo, šorc, široke, uske, tange, crne, crvene, u bojama zastave, duginim bojama, svim pastelnim nijansama. I naravno, one divne, sexy, bele kupaće gaćice koje postanu tako divno prozirne kada se samo malo nakvase. Zaključak – nije Ada ista bez muških gaćica koje šetaju svuda naokolo, ispunjene sadržajem svojih, uglavnom ponosnih, vlasnika.

No, drage moje sestre blogerke (i braćo blogeri), taj ponos vezan za šetanje gaćica nije uvek i nužno vezan za sadržaj istih. Njihovi vlasnici nadobudno hodaju iz mnogo razloga: na obližnjem parkingu je izložen njihov fancy auto, imaju tri zlatne kajle, pokazuju svoje pločice, bicepse, tricepse i ostale manje ili više uspele domete iz teretane.



Znam ja da oni žele da se pokažu, ali oni treba da znaju da ja umem da ih čitam!

Ako sam se u životu nečeg nagledao, nagledao sam se muških gaća (live) koje su pred mojim očima budile nadu u bolje sutra ili bar nezaboravnih pola sata. Ali, kako je pisala Milena Pavlović Barili: Avaj! Bila sam mala, plava devojčica u cveću rezede!

Verujete mi na reč, razočarenja & iznenađenja su uvek moguća! Pristojno ocrtana budža sa kojom se susretnete na nekoj plaži, obično ispunjava očekivanja, ali ne dajte se zavarati – moguće je da su mošnice bile veoma maštovite u svom rastu! Neka hvala, što kaže Ceca, mogu ja i sama kući!

Dalje, ako je budža baš mala, mala, ne dajte se prevariti! Malo je malo, aman, i cvrčak mašta da postane jelen pa ne može. Šta hoću da kažem – ne postoji toliko jak materijal koji bi mogao da sakrije pristojnu budžu toliko da se nimalo ne ocrtava! To da znate!

Dalje, pažljivo pratite sve one simbole koji mogu da upućuju na dužinu „one stvari“. Elem, ako nosi onaj ogavni, veliki privezak za ključeve od auta ili ako ima ogroman krstić oko vrata – ne nikako, to je dole prosjak! Neka njegova majka gleda u krst i bude ponosna što joj sin nosi pola tone zlata, mene prevariti neće.

Dalje, uzmite u obzir još jednu važnu stvar – sve vreme govorim o plaži. Plaža, Sunce, toplota, vreli kamenčići, voda dovoljno topla.... dakle, nema nikakve eskimske varijante i pingvina naokolo pa da pomislim da se sadržaj u gaćicama skupio od hladnoće. Tela se na toploti šire, stoga, ako za toliko nisu mogla da se prošire da mi kresnu maštu – o čemu više da govorim!?

Dalje, ako već blenete u muške gaće na Adi (ali i drugim plažama, ovo je vodič koncipiran „misli lokalno – deluj globalno“), pazite u koje blenete! Tako na primer, najbalonastiji, sam po sebi je šorc, te se nećete ovajditi ako genitalnu obdarenost njegovog vlasnika želite da procenite ne skidajući pogled sa njih. Slede klasične, slip kupaće gaćice, koje mogu ponekad da zavaraju. Ali, dovoljno je ne više od 5 sekundi da procenite da li mu stoji na levo, na desno, da li su muda spakovana „na razdeljak“ i koliko je dotični gospon’ sadržaj dugačak. Ako budite visprene, uočićete da li kategorija „cut“ ili „uncut“ što je jedan od najizazovnijih momenata kitolicitacije.

12.3171.jpg

Dalje, osvestite sebe, osnažite se, kažite sebi da ste lepe i pametne i da to što šmekate muškarce nikako nije nepristojno. Još manje je kršenje ljudskih prava. Ponajmanje je neprijatno za objekat vaše pažnje. Aman, svi muškarci vole da se blene u njihovo međunožje, što provokativnije gaćice to je veća njihova želja da im se pogledi nađu na određenim tačkama njihovih tela. Ako se objekat šeta i drži ruku na stomaku, ako nosi „pederušu“ na bokovima, ako je nešto nehajno obesio o svoje kupaće, ako su mu ruke na 20 cm od bokova (etc...etc...), svi ti simptomi ukazuju na potrebu da bude seksualni objekat – te ako ste humana osoba, udelite koji pogled! Vaše malo, može biti mnogo za one koji imaju (možda) malo!

Ipak, samo na vama je važna odluka – kako da se leto ne potroši na sećanja koja svesno želimo da odu u zaborav? Jedan od načina je da pažljivo pročitate ovaj mali, iskreni, na bogatom iskustvu baziran vodič. Uzmite flomaster i podvucite sve vama važne detalje.

I ne zaboravite, na kupaći kostim koji pokazujete na plaži izdvojili ste dosta para – to svakako nije vredno pažnje i trošenja na mališane.

Zato, drage moje, ovo leto trošimo na mega, giga i extra size kategorije. Ako ni zbog čega drugog, ono bar zbog fraze – leto koje se pamti! I kako reklama kaže: Pažljivo ližite!

Love,

Vaša draga Saveta,

Boban Stojanović

izvor: blogB92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
Dalje, pažljivo pratite sve one simbole koji mogu da upućuju na dužinu „one stvari“. Elem, ako nosi onaj ogavni, veliki privezak za ključeve od auta ili ako ima ogroman krstić oko vrata – ne nikako, to je dole prosjak! Neka njegova majka gleda u krst i bude ponosna što joj sin nosi pola tone zlata, mene prevariti neće.
Hahaha, mislim da u ovome ima neke, psihoanalitičke istine.  Smile

Ja sam za jednog svog komšiju (za koga ni ne znam kako izgleda) ubeđena da ima malu pišu. Zašto?
Zato što nikada ne izbegne priliku da svoj ogromni auto parkira pored sporednog ulaza u dvorište zgrade.
Čak i kad ima mesta, on se parkira tako da zauzme ama baš svaki delić tog prolaza. Čak ni ja, sa svojim skromnim telesnim dimenzijama, ne uspem da se provučem između zida, auta i kapije.  Smile

Ako u priču ubacimo malo psihoanalitičke simbolike, stvar je jasna.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Mi ne blenemo, ti blenes...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
devojka sam i blenem     
   80%  (4)
devojka sam ali ne blenem    
   20%  (1)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Sto nije skinuo narukvicu bio bi bolji frajer ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Devojka sam i ne blenem.  Smile

Više volim na osnovu nečijeg ponašanja da zaključujem koje su mu slabe tačke, nego na osnovu gaća.  Smile

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
moguće je da su mošnice bile veoma maštovite u svom rastu!

 Smile


IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
SonyEricsson k608
devojka sam i blenem.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
blenete .. koji glup izraz ... pa normalne devojek nisu pacenice da se zabulje u necijeg djoku na plazi dok im curi bala kao Homeru .. bar ja mislim da je tako .. pre ili kasnije pogledas, zavisi kakav ti je dan ... ima dana da me nista ne zanima, sve i da goli igraju odbojku na plazi ispred mene - smaraju me  Smile  a onda dodje neki period kad mi je sve zanimljivo, sve primecuem, pa i to .. pomislim nekad da je to instinkt, pogledas i na slici tipu u gacice, ali ipak prvo pogledas lice, ili neke druge stvari koje vise volis ili prvo primecujes .. bar ja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung i5700 + D880
Ja na plazi uglavnom nosim kupace gace (imam jedne klasicne i jedne one fensi "jebacke"), redje sorceve. Kad dodjem na plazu, sve je u redu... ali problem nastaje kad udjem u vodu - momentalno mi se spusti ispod nultog nivoa, smezura se k'o smoki Smile Smile Jebiga, voda 'ladna i kad je 615 stepeni napolju... Pa onda zamisljaj razne situacije da se stanje vrati u normalu, zlo i naopako Smile

Kad se malo uzbudis, bar imas dva resenja - uskok u vodu ili lezanje na stomaku Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:40:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.