Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: <!> bitno <!> Stomatolozi | Fiskne proteze | Racun | {{?}}  (Pročitano 14319 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don&#039;t give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
@Black Pirate

Otprilike znam kako se krecu cene i kakvo je stanje kod zubara pa da ti kazem da ti je to otprilike to.Toliko, mozda malo manje, bi platio i kod nekog nestrucnijeg koji ti mozda ne bi ni to popravio stanje kao taj zubar.Cene su im utvrdjene cenovnikom koji propisuje udruzenje stomatologa ciji su oni svi clanovi i krecu se od-do.Naravno, neko ko svoj rad ceni vise naplatice "do" cenu dok neko ko je malo manje strucan naplacuje "od" cenu da bi imao musterije

Stomatologija ti je dosta "uredjena" profesija cak i kod nas.Posto sam i ja imao slicnih iskustava ranije(ne bas sa protezama ali sa vestackim krunicama) mogu da ti kazem da je bitno da se tebi stanje popravilo, mada jesu ogromne pare
IP sačuvana
social share



&quot;Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili&quot;
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Samsung Galaxy S III
Primetio sam da su im cene, manje vise slicne sa ostalim zubarskim klinikama, verovatno i sa onim u sred Pariza. Tako da moj protest ne ide toliko samim cenama, koliko onome sto sam dobio, tj nisam dobio za te pare. Ne znam jesi li detaljnije procitao sve sto sam pisao po temi.
Problem je taj sto mi je naplaceno nesto sto nije bilo neophodno, kao ta nocna proteza za donje zube. 150€. Problem je u tome sto mi na pocetku nije saopstena moguca cena celog procesa, vec iskljucivo plasirana ova pocetna (1400€), koju dadoh na ruke. Takodje mi u napred nije receno da imaju u planu 6 zdravih zuba da mi buse, kako bi popunili razmak izmedju dva!? To mi je najapsurdnije u celom slucaju.

Na kraju sve mi to lici kao jedna podla i neprofesionalna strategija, kojim ce opeljesiti pacijenta koliko god budu mogli, a sve kroz osmeh i ljubaznost. Mada i ta ljubaznost je retkost za pronaci kod danasnjih stomatologa. Znam bliskih slucajeva, gde su ljudi "opljackani" od strane namrstenih i mrzovoljnih zubara. Dodje coveku da im ordinaciju digne u vazduh.. , kao znak zahvalnosti.

Stanje su mi pogorsali na donjim zubima, a zbog njih sam i radio sve ovo. Fiksnom su mi samo povecali razmak medju njima, govoreci mi da ce se tu staviti dve krunice i to je to. Zacepljeno! Medjutim, nakon polugodisnjeg jebanja u mozak sa fiksnom protezom, kada je doslo vreme da se stavljaju te krunice, odjednom od dve stvorise se 6 !? A sa njima i novi racun od 1000€...  Da im tolike pare dam kako bi mi unistili 6 potpuno zdravih zuba!? Stvarno mi taj razmak nije toliko bitan, sto je i logika. Da mi je u pocetku sve to receno, ni u ludilu ne bih nista zapocinjao, cega su i oni verovatno svesni. Zbog toga kazem, lopovluk!

Zubar je inace mlad, diplomirao 2006, Doktor Predrag Popovic. Neiskustvo iz njega bljesti od samog pocetka, zbog toga mu u sramnim rabotama pripomaze starija Doktorica iz Beograda, pa kasnije zajedno dele plen.

Ne znam sta mi bi da odem tu... ali ovamo gde zivim je ionako nikakv izbor. Ne zna se ko je veci hohstapler.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2010, 02:47:39 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.