Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:34:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Greh njene majke  (Pročitano 34683 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
glumci su katastrofa...pola od njih kao da nije ni zavrsilo akademiju

a opet poznajem toliko mladih koji nisu ni blizu fakulteta, a glume bolje od njih...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
glumci su katastrofa...pola od njih kao da nije ni zavrsilo akademiju
pa ako ti se ne svidja gluma idi ti pa se pokazi bolje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
glumci su katastrofa...pola od njih kao da nije ni zavrsilo akademiju
pa ako ti se ne svidja gluma idi ti pa se pokazi bolje Smile

sto bi reko jovan skerlic: ne znam da snesem jaje ali znam sta je mucak
a u seriji su glumci mucak do mucka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 1100
Гледам серију,и то породично (са сестром и мајком  Smile )свиђа ми се, мислим ипак је то Мир Јам  Smile

brate mili, da ovako nešto napiše čovek kome je nick - Delija sever...  Smile  Smile
Не знам зашто то има било какву везу?
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 
INTERVJU, IVANA JOVANOVIĆ, GLUMICA
Ivana Jovanović: Glumice su ljubomorne na mene...
U njihovim pogledima primećujem ljubomoru. Ponekad, sasvim nerealno, imam sliku o sebi kao o najlepšoj ženi na svetu. Skupljam crvene cipele i obožavam da vozim bicikl u štiklama.

Ivana Jovanović, glavna glumica popularne serije „Greh njene majke", tvrdi da ne želi da bude među onima koji smatraju da je najvažnije biti mršav, bogat i slavan. U intervjuu za Press Ivana poručuje da je ne pogađaju negativni komentari na račun njene uloge u ostvarenju reditelja Zdravka Šotre.

- Šotra je veliki autoritet, u seriji je imao svoju viziju, a ja sam se trudila da je pratim. Negativne kritike su uglavnom prećutne. Primećujem ih u pogledima, mahom kod svojih koleginica. Takve poglede doživljavam kao njihovu blagu ljubomoru, na koju ne reagujem.

Pre uloge u seriji imali ste veoma uspešne uloge u beogradskim pozorištima. Šta vam je značajnije za karijeru - umetnički aspekt pozorišta ili popularnost u TV serijama?
- Deset godina igrala sam glavne uloge u mnogim predstavama u pozorištima, reditelji su mi govorili da sam bacala u zasenak kolege, koje su igrale kraj mene. Ne slažem se sa njihovim mišljenjem, ali mislim da umem da nosim predstavu. Televizija mi je i dalje nepoznat teren i trenutno mi je mnogo interesantnija. Nadala sam se da ću dobiti stalan angažman u Narodnom pozorištu, jer tamo igram sedam godina glavnu ulogu. Zbog toga sam pomalo razočarana u pozorište, pa bih pre da igram na televiziji.

Da li ste zahvaljujući seriji „Greh njene majke" dobili ulogu u filmu „Vir"?
- Bila sam na kastingu pre nego što je počelo emitovanje te serije, tako da ulogu nisam dobila na slavu. U filmu igram Nadu, koja se priviđa bratu, narkomanu. To nije mnogo daleko od života, jer smatram da se mnogim muškarcima priviđam (smeh).

Kako mislite da vas doživljavaju muškarci?
- Ponekad, sasvim nerealno, imam sliku o sebi kao o najlepšoj ženi na svetu. A ponekad mi to nimalo nije važno. Nisam od onih žena koje „napucane" i potpuno skockane idu u prodavnicu, tako se ne oblačim ni kad idem na premijeru. Mislim da glumice ne moraju uvek da izgledaju fantastično.

Konačno sam pročitala knjigu
Na početku snimanja Ivani su zamerali što nije pročitala knjigu „Greh njene mame", po kojoj je rađena serija.
- U međuvremenu sam pročitala knjigu, ali mi to uopšte nije važno. Važnije je da sam dobro savladala scenario, koji je daleko kvalitetniji od knjige. U knjizi ima dosta prideva i opisa, koji nam nisu potrebni za seriju. Mislim da je Šotra čak promenio neke događaje, koje je sa kraja knjige stavio na početak - kaže Ivana.
 
Jeste li se navikli na popularnost?
- Znam da mnogi pre „kvrcnu" od popularnosti, nego od novca. Iskreno, ne pridajem važnost popularnosti i uopšte sebe ne uzdižem iznad anonimnih ljudi. Smešni su mi ljudi koji sebe doživljavaju isuviše ozbiljno i koji sami pred sobom glume neke kreature samo zbog toga što su poznati. Ne trudim se da u javnosti sakrijem svoje nedostatke i da se utopim u masu onih koji smatraju da je najvažnije na svetu biti mršav, bogat i slavan. Nisam pristalica „fotošopiranog" izgleda i „ispeglane" lepote, koja se promoviše u časopisima.

Mnogi su se iznenadili činjenicom da ste udati i da imate sina.
- U seriji igram devojku od 16, 17 i 19 godina, skoro deset manje nego što imam u stvarnom životu. Suprug Nemanja Čuturilo je arhitekta i, hvala bogu, nije iz javnog života. Nas dvoje smo dobra kombinacija, jer ne bih mogla da budem sa nekim ko ima iste mane kao ja.

Kako bežite od stvarnosti? Imate li neki hobi?
- Ne skupljam salvete, ali zato skupljam crvene cipele! Imam ih toliko da više ne znam šta ću sa njima. Osim toga, volim da vozim bicikl, i to uglavnom u štiklama! Nekoliko puta sam pala i dobro se ugruvala. Volim i da farbam zidove u neke šašave boje i da slikam po njima. Dve godine živela sam u srebrnoj sobi koju sam „okrečila" auto-lakom.   
N. MILENKOVIĆ

Пренето са...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:34:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.