Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Светска банка против српских школа  (Pročitano 5897 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_1
ne, kolega nam je otkrio da je glavni uzrok postojanja svetske banke da unisti skolstvo u srbiji.

sumnjam da smo kolege  Smile . cilj svetske banke je svetska dominacija ,a ona se postize izmedju ostalog i time shto shkolstvo velike vecine zemalja liferuje kadrove poput tebe  Smile
ne, kolega nam je otkrio da je glavni uzrok postojanja svetske banke da unisti skolstvo u srbiji.

sumnjam da smo kolege  Smile . cilj svetske banke je svetska dominacija ,a ona se postize izmedju ostalog i time shto shkolstvo velike vecine zemalja liferuje kadrove poput tebe  Smile

kada kazem kolega........mislim "politika"....... Smile

a slazem se da je cilj svetske banke da unisti skolstvo u srbiji............( gde je onaj smajli koji place od smeha??)
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Па не верујем да случајно ударају на школство...
Војска мртва, полиција под контролом, производња уништена, следеће на реду је школство и породица...

И онда се можемо повући као народ са светске позорнице...

А да је ова влада најгора до сад мислим да не треба објашњавати...

Кукаће људи за Коштуницом још само мало...
А ја ћу бити у фазону: "Лепо сам вам рекао"

A sve to u stvari kako bi se sacuvala administracija, koju je i sam Kostunije Neobavesteni gojio.

"Vidi sta ti raaaadi Paaaapaaaa ! I Soros !!!" je urlik kojim ce pokusati da maskiraju odrzanje sampionske administracije Srbije.

Не купи Шкорпијеве форе ... личиш бре на пијачног продавца који је ставио наочаре па мисли да изгледа паметнији ...

Citat
Необично је да аналитичари из Светске банке нису уочили такву "ситницу" да се у српском буџету издваја 4,1 милијарда динара (или 44 милиона евра) годишње за донације разним НВО! То је више него за субвенције у привреди (3,5 милијарди), ученички стандард (1,7), студентски стандард (3,2), Фонд за младе таленте (0,4), избегла и расељена лица (0,9) итд.[1] Али, у Србији се морају знати приоритети, зар не?

НВО ... хлеб наш насушни ...  Smile

Citat
a slazem se da je cilj svetske banke da unisti skolstvo u srbiji............( gde je onaj smajli koji place od smeha??)
Не мора значити да проводе бесане ноћи размишљајући о томе,  Smile али да су на добром путу да помогну сзрозавање образовања ... јбга ... види се.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13


kada kazem kolega........mislim "politika"....... Smile

a slazem se da je cilj svetske banke da unisti skolstvo u srbiji............( gde je onaj smajli koji place od smeha??)

sumnjam da smo i politichke kolege  Smile . svetska banka (i druge  institucije judeo-liberalnog poretka) ne unishtava shkolstvo samo u srbiji ,vec od celokupnog svetskog stanovnishtva tezi da napravi neobrazovanu ,zatupljenu i zavisnu masu . dakle ,smej se koliko hocesh ,ali prvo pogledaj malo ui ogledalo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
Ovakvo skolstvo i proizvodi sve te birokratcice koji su nas i upropastili - kako ekonomski - tako i nacionalno.
Plasite se da ce srpski narod da nestane sa istorijske scene zbog povecanja broja ucenika u odeljenjima, a gde su nas doveli ucenici iz tih elitistickih odeljenja koja smo do sad imali.
Ne zaboravite da su nas na tu istorijsku scenu doveli Tesla, Pupin, Boskovic, Andric, i mnogi drugi pre i za vreme njih. A posle?
Pitam se samo koliko je vas sa fakultetskim diplomama kojima se ponosite kao da samo u Srbiji postoje fakulteti nekad uspelo da nesto napravi sopstvenim rukama.
Pa i kad bi se ukinulo visoko skolstvo na dvadeset godina opet bi imali visak birokrata a manjak industrijskih radnika. A drzava i privreda se ne grade birokratijom nego radom.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k530i
Pa i kad bi se ukinulo visoko skolstvo na dvadeset godina opet bi imali visak birokrata a manjak industrijskih radnika. A drzava i privreda se ne grade birokratijom nego radom.

Није сваки човек који заврши факултет бирократа.А већина бирократа нема високе школе.

Друго данашње развијене економије су економије знања,много мање је плавих крагни него белих.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung neki
Nazalost, u ovoj zemlji svaka susa moze da zavrsi visu skolu (ja sam zavrsio tri - jednu sestri od strica i dve prijateljima), a da ne ume maltene ni da se potpise. Onda se prijavi na konkurs u neku opstinu ili nesto drugo, i sa diplomom i vezom bude odmah primljen i eto ti mladog birokrate, a zna sve ko mator (u prevodu nista sto ima veze s poslom koji radi).
Pristao bih da zivim u ovoj zemlji i da leba nemam da jedem, samo da ne vidim vise nikad u zivotu ni jednog salterasa neznalicu.

A na koju ti to razvijenu ekonomiju mislis, jel na nasu?  Smile
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k530i
Pristao bih da zivim u ovoj zemlji i da leba nemam da jedem, samo da ne vidim vise nikad u zivotu ni jednog salterasa neznalicu.

Пробај онда да им не завршаваш школе  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Nazalost, u ovoj zemlji svaka susa moze da zavrsi visu skolu (ja sam zavrsio tri - jednu sestri od strica i dve prijateljima), a da ne ume maltene ni da se potpise. Onda se prijavi na konkurs u neku opstinu ili nesto drugo, i sa diplomom i vezom bude odmah primljen i eto ti mladog birokrate, a zna sve ko mator (u prevodu nista sto ima veze s poslom koji radi).
Pristao bih da zivim u ovoj zemlji i da leba nemam da jedem, samo da ne vidim vise nikad u zivotu ni jednog salterasa neznalicu.

A na koju ti to razvijenu ekonomiju mislis, jel na nasu?  Smile

Па правника и економиста има у резерви, да не помињем дипл секретарице са дипломом опскурних виших школа ... ал ако погледаш озбиљне, техничке факултете ... па не знам колико дипл. инг-а има на бироима  Smile

Него ... јеси ли случајно у могућности да још увек завршаваш те дипломе ... Мислим ако ти веза није пала могли би неке бизнисе да радимо Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia E
Smanjiti broj zaposlenih u prosveti samnjti broj vojske smanjiti vatrogasce i policajce smanjiti broj radnika... sve je to u redu po pravilima EU.

Kada ce se potegnuti pitanje smanjenja zaposlenih u skupstini Srbije, imamo vise ministarstava i poslanika(proporcionalno po broju stanovnika) nego Kina Smile a 1000x smo i finansijski i na svaki drugi nacin manji od Kine? Mene to zanima da vidimo mi koliko neradnika i birokrata ide sa 2x vecom platom po glavi 1 radnika u Srbiji, taj birokratski sljam je vodenicni kamen obesen o vrat majke Srbije koja pliva "uzvodno" ka boljem zivotu! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung neki
Pristao bih da zivim u ovoj zemlji i da leba nemam da jedem, samo da ne vidim vise nikad u zivotu ni jednog salterasa neznalicu.

Пробај онда да им не завршаваш школе  Smile



Da im to nisam uradio ja uradio bi neko drugi i debelo im naplatio, ovako su za rucak koji bi inace platili kad dobiju diplomu dobili to isto. Problem je u sistemu koji zaposljava takve neznalice.

Nazalost, u ovoj zemlji svaka susa moze da zavrsi visu skolu (ja sam zavrsio tri - jednu sestri od strica i dve prijateljima), a da ne ume maltene ni da se potpise. Onda se prijavi na konkurs u neku opstinu ili nesto drugo, i sa diplomom i vezom bude odmah primljen i eto ti mladog birokrate, a zna sve ko mator (u prevodu nista sto ima veze s poslom koji radi).
Pristao bih da zivim u ovoj zemlji i da leba nemam da jedem, samo da ne vidim vise nikad u zivotu ni jednog salterasa neznalicu.

A na koju ti to razvijenu ekonomiju mislis, jel na nasu?  Smile

Па правника и економиста има у резерви, да не помињем дипл секретарице са дипломом опскурних виших школа ... ал ако погледаш озбиљне, техничке факултете ... па не знам колико дипл. инг-а има на бироима  Smile

Него ... јеси ли случајно у могућности да још увек завршаваш те дипломе ... Мислим ако ти веза није пала могли би неке бизнисе да радимо Smile

Po mom shvatanju su ljudi sa diplomama tehnickih fakulteta radnici u privredi. Daleko od toga da sam od onih koji misle da je jedini rad ako zasuces rukave i rmbas, ali kad se pojave likovi koji su okacili zvanje "akademski gradjanin" a ne umeju da rade ni taj posao za koji su se skolovali dodje mi da bacim bombu na taj fakultet koji im je dao diplomu.
Najlakse je reci - ja sam zavrsio fakultet (visu skolu, visoku skolu) dajte mi posao! Pa sto si, bato, upisivao tu skolu kad znas da vas ima k'o kusih pasa. Aj sad lepo na njivu ili gradiliste, a u diplomu mozes da uvijas burek.

Sto se tice skole, najgore je to sto ti nikakva veza ne treba. Ovo o cemu govorim je u Pozarevcu, a znam sigurno da se tako moze i u Novom Sadu, Nisu, Kragujevcu i jos nekim gradovima.
Dakle, otvorila zena agenciju za obrazovanje (mislim da se zove "Kodex" ili tako nesto) i legalno napravila ugovor sa nekom visokom poslovnom skolom iz Novog Sada. Ti odes, uplatis skolarinu (koja iznosi oko hiljadu evra po skolskoj godini), poskidas sa interneta ili iskopiras iz knjiga (koje si, naravno, kupio od profesora koji ti predaju) materijale za kolokvijume, seminarske i diplomski rad na kraju, ako naucis nesto dok to kucas i sredjujes dobro, ako ne naucis nista - opet dobro, dobijes sesticu ili sedmicu kad branis radove usmeno, uplatis jos oko trista evra za izlazak pred komisiju za diplomski, polozis opet sa sesticom ili sedmicom, i eto tebe za cirka dve godine od vlasnika diplome srednje (trogodisnje) trgovacke skole do vlasnika diplome visoke poslovne skole za nekih sedam - osam hiljada evra. Nema mita, nema korupcije. Svi sa vezu - ja bez vezu.  Smile
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.