Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smejaće vam se jer ste s njim/njom  (Pročitano 816 puta)
26. Avg 2009, 09:24:22
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


U ljubavi i ljubavnim vezama, nažalost, ne ide sve glatko, i razne stvari mogu da budu prepreka zajedničkoj sreći. Jedan od mogućih problema - nimalo retkih - jeste to kada se neko plaši da će mu se smejati zbog veze s nekom osobom, da će zbog veze s njom biti odbačen od okoline.

Recimo, osoba u koju ste zaljubljeni ima govornu manu, ili fizičku manu - na primer, hroma je. Ili se radi o osobi oštećenog sluha, ili... Šta god da je u pitanju, osoba koju volite ima neku "falinku". Vi to ne vidite kao neki poseban nedostatak, radi se o divnoj osobi, a sad, što ima neki problem, pa, svako ima neki problem, neko veći, neko manji, svakome je moguće naći neku "falinku". Samo, eto, bojite se da vaša okolina neće dobro prihvatiti nedostatak osobe koju volite, i plašite se da vam veza zbog toga neće uspeti.

Ovakvi strahovi, kao što smo rekli, nisu retkost, i ima onih koji nemaju snage da ih prevaziđu, jer su previše zavisni od toga šta okolina misli o njima. Ali, postoji izreka da se svetu ne može ugoditi; sa kakvom god da ste osobom, nekome ona neće biti po volji. I šta s tim? Bitno je da je ta osoba "po volji" vama. Da se vas dvoje dobro slažete, da ste srećni zajedno, da se volite i međusobno poštujete.

Druga je stvar ako "falinka" voljene osobe smeta vama, vi sa tim ne umete da izađete na kraj, a ne želite to sebi da priznate, nego se "vadite" na to da će vam se smejati. Bolje je da budete iskreni prema sebi; ako je za vas previše da budete s takvom osobom, ako nemate snage za to, priznajte sebi da ste takvi. Nismo svi dovoljno jaki za takvu vezu, i ako nemate potrebnu snagu, ne znači da ste loša osoba.

Međutim, ako se ne radi o tome, ako je stvarno podsmeh okoline ono što vas plaši, pa, ignorišite taj podsmeh. Okolina može da gleda svoja posla. Glavno je da ste s predivnom osobom s kojom ste srećni.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: njim njom Smeja

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.