Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomozite mi da pobedim na takmicenju DJeva i nastupam u BG Areni !!!!  (Pročitano 3730 puta)
25. Avg 2009, 10:48:56
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
LG KU990 VIEWTY
Ljudi kao sto verovatno malo vas zna u Beogradu se odrzava Belgrade Foam Fest !!! Koji ce biti sacinjen od 3 stagea . Prva dva stagea su za zvezde tipa Benassi,Morales itd. a treci stage je rezervisan za amaterske DJeve... E sad oni su napravili konkurs na njihovom sajtu pre jedno mesec dana (www.belgradefoamfest.com) i ja sam poslao svoj mix i time sebe prijavio na to takmicenje DJeva ... Pravila takmicenja su sl. svako od nas osamdeset i dvoje je na jednojlisti i svako ima svoj broj za glasanje GL_Redni broj takmicara !!!!!
Znaci preslusas mixove takmicara ako ti se svide posaljes GL_redni broj takmicara za kojeg oces da glasas  na 4127 i tako se glasa !!!!  Prvih desetoro sa najvise glasova  nastupa u BG areni =)


Pa vas zato molim ako vam se svida moj mix ili ako samo zelite da pomognete najmladjem DJu u zemlji da posaljete GL_10 na 4127


Unapred hvala

Link do mog mixa : http://www.zshare.net/audio/63421259544afcbc/

i jos jednom POSALJITE:

GL_10 na 4127

Molim vas komentarisite ovu temu sto vise da bi svi videli !!! Hvala !!!
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 10:49:15 od Kubatovic »
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Alcatel One Touch Idol X
Koliko kosta taj sms?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
LG KU990 VIEWTY
Na sajtu pise da kosta 30 din !!! Mada je meni i mom bratu skinuo samo 1 din. ( jedna obicna poruka ) !!! Ako imas one besplatne poruke samo ce ti skinuti jednu (meni je tako) !!!!
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 11:01:41 od Kubatovic »
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia c5
Svidja mi se tvoj mix,glasacu za tebe.Ono sto sam cuo je OK ali moras ostaviti neki licni pecat,nesto po cemu se razlikujes, u ovom slucaju,od ostale konkurencije.To je uzasno bitno jer to povlaci liniju izmedju pro DJ-a i ostale ekipe iz lokalne diskoteke.Mada,ako ne odes u Arenu i nije neka steta,imas talenat i mnogo vremena sa obzirom na tvoje godine. Smile Sretno. Smile          Edit: Saljem sms sa 4 telefona i stalno dobijam izvestaj "na broju 4127 ne postoji servis koji moze da obradi Vas zahtev" Nesto tu ne funkcionise kako treba. Smile Smile Smile                                                                   
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 13:40:08 od stevanNS »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Alcatel One Touch Idol X
Oko davanja licnog pecata:
Ne znam zasto veliki broj Dj-eva i onih koji to zele da postanu ubacuje na pocetku cuvenu frazu : "Are you ready?"
I jos nesto, sto se samog mixa tice, nekako mi je u nekim trenucima prazan, tj. ima "praznog hoda"... (a u drugim delovima sam primetio "rad" Dejvida Guete, koji po meni i nije neki dj, a i Dj Pantelisa pomalo)

Sve u svemu, glasacu za tebe, zato sto si clan ovog foruma, a i zato sto, gledajuci ovaj tvoj rad kao celinu, ocenjujem da i nije tako lose, pogotovo za tvoje godine... Samo napred!  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
decko...prebaci se na gitaru dok je vreme Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
LG KU990 VIEWTY
Hmmm ajmo redom !!!

@stevanNS Pre svega hvala,sto se tice tog servisa nznam to se desava i mojim drugarima koji su u VIP mrezi !!! tamo pise da su sve mreze podrzane probaj sutra !!! Nznam stvarno nije do mene !!!
@Bassnectar Are you ready je deo remixa s kojim pocinjem mix, remix je odlican a da sam ubacio bez tog r u ready ne bi mogao uraditi onaj flanger koji sam hteo na pocetku !!! =) A ovo sto na momente zvucim ko oni jbg nije namerno !!! =(
@mrgec sviram gitaru,violinu,klavijature !!!! ali vise volim House zvuk nego recimo Rock, na gitari inace sviram Blues !!!

a sto se tice licno pecata ... Pa odslusajte ostale i videcete da se razlikujem od njih  DOSTA !!!!

pozz
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia c5
Ja sam 063 mreza i opet nece.Mozda jos nije dozvoljen servis za moju mrezu. Smile Btw,preslusao sam vecinu ostalih i dobar si nema sta. Smile Samo opusteno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
LG KU990 VIEWTY
hvala jos jednom xD btw nznam stvarno nije to do mene moj brat salje s 63 bez problema !!!
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Lati se metala sinovac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.