Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udario profesora pesnicom zbog jedinice  (Pročitano 10383 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Pa on je bio u skoli i na casu, a ucenik nije. On je njemu uredno biljezio i jedinice i neopravdane, a ni ucenik, ni  roditelji, ni direktor, ni socijalne sluzbe nisu nista cinile sve ove godine.

I sad je naravno profesor kriv "sto mu se digao da ga ne pusti". Ma nemoj mi kaz`ti. A sta da radi onaj moj gresni rodjak kome je jedan takav dosao u kucu da namjesti plin, pa mu od kuce napravio buktinju, jer nije bas privrno ventil, a sve dok su mu i zena i djete bili u kuci? Kome on da se zali?
Onima koji su takvog debila na posao primili, jer je imao diplomu, ili onima koji su mu tu diplomu dali i tako mu omogucili da unistava drugima zivot. Ili gospodu Bogu najbolje?

Svako moze da nauci bar za 2 iz bilo koje oblasti, ma koje su mu inace sklonosti ili stepen inteligencije. Samo ako hoce, a ako nece, onda nema sta da trazi u skoli.

Inace da je doticni tako "okrzno" moju bivsu razrednu iz srednje ili razrednog iz osnovne, garantujem ti da bi se njihove bivse generacije djaka pobrinule da doticnog roditelji pincetom po putu skupljaju.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2681
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pre nego što odgovoriš pažljivo pročitaj. Lepo sam napisala da - ako si to mislio. I kad ga toliko braniš vodi ga kući.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Ni ovaj slucaj ne bi izbio u javnost da klinac nije malo ocesao profu. Kad ucenik prvi put ponavlja razred iz nekog predmeta - krivica je njegova, ali kad po drugi put ponavlja razred (i svaki sledeci) - KRIVICA JE PROFESORA! Ne vidim nikakav smisao u obaranju ucenika po drugi put zato sto nije pokazao interesovanje za doticni predmet.

gresis...da si npr iz zrenjanina znao bi sigurno jednog profesora iz srednje elektrotehnicke skole koji je uvek rusio na popravni a bogme i na godinu dosta djaka...jednom prilikom je krajem osamdesetih srusio na godinu 12 djaka....eeeejjjjjj  12 Smile....
ali,nesto cu ti reci...sve sto danas znam iz elektrotehnike je ono sto sam naucio na njegovim casovima i prakticnim vezbama a to ce ti isto reci svaki onaj koji je kod njega ucio...ruso me je dvaput na popravni i to potpuno zasluzeno...da nisam naucio za popravni srusio bi me i na godinu bez problema...ali,to subila druga vremena...tad nisi smeo ni popreko pogledati profesora a kamoli da ga udaris...u to zlikovacko vreme hordi zla slobe milosevica Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Brisi ovo mode!
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 23:00:34 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
[quote ]
 A sta da radi onaj moj gresni rodjak kome je jedan takav dosao u kucu da namjesti plin, pa mu od kuce napravio buktinju, jer nije bas privrno ventil, a sve dok su mu i zena i djete bili u kuci? Kome on da se zali?


Policiji. Smile I jesi li mu ti gledala ocene koje je imao u srednjoj? Naravno da nisi. Mozda je bas taj bio odlican djak. Jedna lasta ne cini prolece...

[quote ]
Svako moze da nauci bar za 2 iz bilo koje oblasti, ma koje su mu inace sklonosti ili stepen inteligencije. Samo ako hoce, a ako nece, onda nema sta da trazi u skoli.


Pa koja je razlika izmedju keca i dvojke? Sama priznajes zanemarljiva! Jos kad se uzme zaborav u pitanju - ravna nuli. Sad kad bih uzeo da propitujem vukovce moje generacije koliko rebara ima covek, kladim se u levo jaje i desnu ruku da nijedan nema pojma. Zato ne vidim potrebu da toliko dramis oko tih ocena. Prestani, besmisleno je...

[quote ]
Inace da je doticni tako "okrzno" moju bivsu razrednu iz srednje ili razrednog iz osnovne, garantujem ti da bi se njihove bivse generacije djaka pobrinule da doticnog roditelji pincetom po putu skupljaju.


Sta bi sa onim: ''Okreni i drugi obraz...''?

[quote ]
I kad ga toliko braniš vodi ga kući.

Ne branim ja njega. Izgleda da nisi shvatila sustinu i razlog mojih postova. Probaj ponovo... Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 22:40:22 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Ја сам из Краљева,и знам какви су професори у овој школи,баш су зајебани. . .Један мој другар је такође полагао,у понедељак,и положио је,мада не знам тачно о коме предмету се ради Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46867
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Какав учитељ такав и ђак...  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Skola sluzi da ti znanje i obrazovanje dovoljno da ti mozes da naucis kroz nju i poslije nje nesto ili mnogo o onom cime ces se baviti.
Cinjenica da se u 8 razredu uci covjecije tijelo i koliko covjek ima rebara. I cinjenica je da neko moze da odraste i da to ne zna. Ti mozes citav zivot da prozivis da ti ne zatreba, ali je taj podatak strasan, ako vodis dijete kod pedijatra pa se ispostavi da ni on taj podatak ne zna ili neke druge osnovne stvari.

U 8-mom smo svi ucili kako se pravi strujno kolo. Ako ti je izabrana profesija profesor engleskog, mozes citav zivot da prozivis okruzen elektricnim uredjajima i da ne znas kako ta misticna struja funkcionise, ali ako si po zanimanju elektricar tvoje ne znanje je opasno i po tebe i po druge.

Ovaj decko je vec jednom ponavljao razred. Napravio je stotinu izostanaka. Pokazao potpuno neznanje iz tog predmeta. Dosao je na popravni potpuno ne spreman. Kada je dobio ocjenu koju je zasluzio, odlucio je da se fizicki obracuna sa profesorom.

I ti ga podrzavas - zasto?

Zato sto je neznalica? - treba nam jos takvih, kao da ih nema vec dovoljno
Zato  sto je bahat i bezobrazan? - nemamo ni takvih, mozda nam treba jos
Zato sto je potpuno nespreman da snosi posljedice za svoje odluke?
Zato sto on ima pravo na skolovanje? - a zar pravo na NEOMETANO skolovanje nemaju i drugi koji su u toj skoli i koji pokusavaju bar nesto da nauce
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja fino i lijepo govorim vec duze vrijeme...

u skole treba uvesti drenovu toljagu ili je zatvoriti...

ili prije ulaska u ucionicu profesorima omoguciti da prodju kurseve borilackih vjestina, pa eventualnim nevaspitanim i neizivljenim neznalicama prije upisa ocjene saviti i kicmu..

i mrtva sam ozbiljna.

uostalom,nije skola za svakoga...

sasvim sigurno da postoje oni koji se ni potpisati ne mogu,a gdje jos i da nauce za dvojku...a pri tom bi i da dijele samare koje kuci dijele mami i tati...



IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Aj da probam ovako:
A gde sam ja to napisao da ga podrzavam? Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2009, 16:37:17 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.