Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilić mi pred policijom pretio: Pucaću ti u glavu!!!  (Pročitano 19533 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
i opet "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

mislim,slusao sam i ranije,ali zaboravih da i tu pominje to "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

nego,nesto se razmisljam...

zamislite tucu izmedju Velje i Seselja...  Smile Smile Smile Smile Smile 

naravno,pod uslovom da "vojvoda"( Smile) nema skrivenu prangiju u tom trenutku...  Smile
Pre neki dan je isto za Sarancica rekao: kave ja veze imam sa tim?
Uzmi da je zeleznica jedna od najbitnijih komponenti u transportu danasnjice (narocito robe)
Jos vise kod nas uopste elekticna vuca, ne samo zeleznica vec i metro i svaka druga vuca (tramvaj, trolejbus) smanjuje uvoznu zavisnost od nafte. Cistija, bolja, pouzdanija.
Nemci imaju svoje projekte brzih pruga Berlin Teheran. A ti imas ministra kojem treba prevodilac za komunikaciju.
jes Palma primitivan, ali ovaj ti je zreo za jedan kavez u Palminom zoovrtu.
On je stetocina koja vozi neki primitivan populizam. Njegovih svih 70.000 glasaca ne mogu da sastave sva 30 slova azbuke, ali to je Srbija.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2009, 14:59:53 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ja se sazem sa Veljom... i ja bih ga jurila...  Smile

Ali kako se stice popularnost za bedni bend i jos goreg pevaca... strasno... Smile

Znaci Anea, i ti zujis u dzipu sa utokom po beogradskim ulicama  Smile Smile Smile
i opet "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

mislim,slusao sam i ranije,ali zaboravih da i tu pominje to "kakve veze imam ja s tim"...  Smile Smile

nego,nesto se razmisljam...

zamislite tucu izmedju Velje i Seselja...  Smile Smile Smile Smile Smile  ko dva nosoroga...  Smile

naravno,pod uslovom da "vojvoda"( Smile) nema skrivenu prangiju u tom trenutku...  Smile

Mislis, da nemaju oboje utoke u tom trenutku. Ma bilo bi ko u Rambou, Seki u T 34-ki a Velja u bageru. Bila bi tako glasna bitka da bi Albanci pobegli sa Kosova a Obama vec bio u atomskom bunkeru  Smile


Uzmi da je zeleznica jedna od najbitnijih komponenti u transportu danasnjice (narocito robe)
Jos vise kod nas uopste elekticna vuca, ne samo zeleznica vec i metro i svaka druga vuca (tramvaj, trolejbus) smanjuje uvoznu zavisnost od nafte. Cistija, bolja, pouzdanija.
Nemci imaju svoje projekte brzih pruga Berlin Teheran. A ti imas ministra kojem treba prevodilac za komunikaciju.
jes Palma primitivan, ali ovaj ti je zreo za jedan kavez u Palminom zoovrtu.
On je stetocina koja vozi neki primitivan populizam. Njegovih svih 70.000 glasaca ne mogu da sastave sva 30 slova azbuke, ali to je Srbija.

Dobro, zeleznica isto trosi naftu kojom se dobija elektricna energija (ukoliko nije na ugalj ili hidroenergija) al opet u manjem delu. Ali opet vidi se koliko je ta infrastruktura bitna a kad imas ministra koji se ponasa ko da je u Avganistanu e onda  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ah... ne... ja vozim Mini... Smiley

Ne podnosim doticnog "pevaca"... jbg... Smile  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Nije samo to, nego zeleznicom vuces 100 vagona robe sto racunaj koliko vuces za istu kolicinu shleperima?
Zeleznica, kao i recno brodarstvo ti je veoma bitna komponenta.
E sada tu nije samo pruga u pitanju vec sve sto ide uz to. Ranzirne stanice, skladista to je velika aktivnost.
Ako bi se uklopio u takav projekat onda bi mogao da uzmes strateskog partnera ili cak koncesionara da to uradis od Subotice do Dimitrovgrada. Morao bi sve novo da napravis za pruge od preko 100 km na sat. Najmanje.
Moze to da se uradi, ali samo sa novom generacijom mladih ljudi, jer sve to ide preko gotovih softvera, potrebe za materijalom, zaduzivanje gradjana preko banaka za otvaranje privatnih firmi za te materijale. Tu angazujes pola miliona ljudi bato. Treba menagera, a toga nemas, onda bolje uzmes klince da to rade i moje iskustvo govori da nauce za par godina bolje od eksperata.
Kod nas Velja kupi lokomotivu za 200 na sat a nema prugu i vrti na tv: sila na Balkanu.
Lokomotiva istrune, Velja psuje studio B da mu puse qrac i drzava ostane duzna. Sve to karikiram, ali tako ide.
Dinkicevi i veljini komesarijati (agencije) ili ciji vec , bi trebali da se bave menagerstvom a ne pravljenjem spiskova za nabave i cekanjem da Tadic ugovori neki zajam.To ti je jos Titov sistem.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ah... ne... ja vozim Mini... Smiley

Ne podnosim doticnog "pevaca"... jbg... Smile  Smile



E, pa bi ga roknula zato  Smile
Al mislim se nesto, kad bi ti krenula, ne bi ti bilo dosta dva sanduka municije  Smile

Nisam znao za te lokomotive  Smile
Mogao je da kupi i Maglev tako pa da ga stavi u muzej i kaze "sto Kinez i Srbin imade, a ostali nek pushe..."  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Interesantno je da se uvek u nekom uličnom komadu "sa pevanjem i pucanjem" , u glavnoj ulozi, pojavi Velja Ilić. Ili je toliko taličan ,da se na njega lepe kojekakvi probisveti , ili je sam problematičan, te izaziva nered. Da je bahat i priprost imali smo prilike videti, kada je šutnuo novinara u studiju.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2009, 20:09:08 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Jos jednom ne budite lenji da podgledate, odnosno slusnete:
To mladje generacije koje mastaju o nekom svetu i zivljenju u svojoj drzavi gledaju ministra srpskog (uzdah) bivsi (plach i jecaji):

http://www.youtube.com/watch?v=94BcFqu_mRU&NR=1

« Poslednja izmena: 20. Avg 2009, 21:10:44 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Znam mnoge neobrazovane, proste , ljude, ali nikada nisam čuo da neko ovako psuje. Pogotovo , javna ličnost i još bivši ministar. Smile Smile Samo mi nije jasno kako ,uopšte taj ,čovek i dalje opstaje u politici? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Čitao sam o ovome , mislim verovatno laže ovaj Gavran ili kako se već zove.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Inače, Radosavljević je odranije poznat policiji, u kojoj postoji njegov podeblji dosije - priča naš izvor.

............

On, međutim, nije želeo da odgovori na pitanje o svom policijskom dosijeu:

- To neću da komentarišem jer imam porodicu, a to su privatne stvari!

Sve neke postenjacine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.