Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:58:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upravo ostavljena!!!!!!!!!  (Pročitano 9072 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mislim .. ako si slusala JK u nadi da cete prosvjetliti, mogu ti reci da si se zajebala, sad si izgubila otp 12.8% sivih celija ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
zar je nenormalno ako zivis sa roditeljima i ne zelis da oni znaju da spavas kod decka jer to toliko idiotski i nenormalno bez obzira na godine.

Ako ti je ovo godište u nicku.
Njemu je izgleda bilo (a vala i meni) idiotski.

Ostalo nemam volju da komentarisem ali ovo mi je vrh.

Sto rece Goa, ako je ovo 80 u nicku godiste, maximalno je idiotski. Zene tih godina vec imaju karijeru, brak, decu... juuuuu, zamisli da kazes da si prespavala kod decka... u krajnjem slucaju, zasto bi u tim godinama ako je vec do govorenja ikakve racune polagala bilo kome... otisla sam, vraticu se  Smile

Sta je tu cudno?!
To sto neko takve stvari ne zeli da saopstava svojim roditeljima, ne znaci da je kreten ili malouman, ili sta vec. Nenormalno bi bilo kada bi roditelji bili potpuno upuceni u pricu. Nenormalno je i kada sin, odnosno cerka, paradiraju po kuci sa raznim/razlicitim devojkama, odnosno raznim/razlicitim momcima.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2009, 12:13:55 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedva cekam situaciju kada ce vas u kujni ujutro docekati kmeljava devojka, decko ili oboje vaseg deteta...  Smile

Drugim recima... slazem se sa Oblackom...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Iskreno... citam ovu poruku i nista mi jasno nije... toliko je to nabijeno i smuseno, a nista konkretno...
Pocinjem da se pitam, sto kada pisu ispovesti, ljudi ne koriste blagodet toga da se na internetu nista ne stampa i ne mora da stane na pola strane, pa lepo poneki novi red, nabrajanje po tackama... prosto lakse je za citanje i razumevanje... Ovako sve to deluje cudno u pm...

Takodje, iz nekih njegovih postupaka moze se takodje videti da bas i nije nacisto sam sa sobom...

Sest meseci je otprilike minimalni period da se vidi da li od veze ima nesto...
Ocigledno je da nema...
Batali i idi dalje...
Ionako je ocigledno da imas drugih problema koje si navela, a kojima je potrebno resavanje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako je iz 6 mjeseci zabavljanja sve stalo u ovoliki tekst,a koji pri tom sumnjam da je jasan i tebi...onda samo mogu da kazem:

" e bas mi je drago zbog oboje sto ste se razisli ".

tesko je sve to...i za citati i za shvatiti.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2009, 12:27:38 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
Nokia 
Malo si pisala pod stresom pa si zaboravila da napravis nov pasus da nam lakse bude da procitamo.Tekst je haotican i tvoje misli su haoticne.Ohladi glavu i teraj dalje.Nemoj da se vracas na njega,a kad budes razmislila o svemu samo ce ti se razbistriti i bice ti lakse.Znaces sta je trebalo a sta ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Citat
zar je nenormalno ako zivis sa roditeljima i ne zelis da oni znaju da spavas kod decka jer to toliko idiotski i nenormalno bez obzira na godine.

Ako ti je ovo godište u nicku.
Njemu je izgleda bilo (a vala i meni) idiotski.

Ostalo nemam volju da komentarisem ali ovo mi je vrh.

Sto rece Goa, ako je ovo 80 u nicku godiste, maximalno je idiotski. Zene tih godina vec imaju karijeru, brak, decu... juuuuu, zamisli da kazes da si prespavala kod decka... u krajnjem slucaju, zasto bi u tim godinama ako je vec do govorenja ikakve racune polagala bilo kome... otisla sam, vraticu se  Smile

Sta je tu cudno?!
To sto neko takve stvari ne zeli da saopstava svojim roditeljima, ne znaci da je kreten ili malouman, ili sta vec. Nenormalno bi bilo kada bi roditelji bili potpuno upuceni u pricu. Nenormalno je i kada sin, odnosno cerka, paradiraju po kuci sa raznim/razlicitim devojkama, odnosno raznim/razlicitim momcima.

Ne izvrci sustinu  Smile

Niko nije rekao da se mora saopstavati bilo sta (to i napisah) vec da mi nije normalan stav da je idiotski situacija u kojoj bi to rekao... citajte malo.

Drugo, nije decko spavao kod nje pa da se mama probudi i vidi paradiranje, ona je isla da spava kod decka... a kako sama kaze da je isla, ne znamo da li on zivi sam ili ne... ako ne zivi, ocigledno joj ne smeta da nju necija mama kako rekoste zatekne krmeljavu, ali njena majcica za to ne sme da zna.  Smile

Trece, ni ja ne mislim da treba sve govoriti ikome... razlika je da li si sa nekih 15 dana, mesec dana... ili si pola godine sto je situacija u kojoj iako sirenje informacija nije nuzda logicno je da ti roditelji bar znaju da jesi u dugoj vezi. Nekome to nije dugo, ali bas u tim godinama najvise brakova je statisticki sklopljeno u periodu od 6 meseci do goodinu dana poznanstva (ali to nije za ovu temu).

Za kraj - sustina mog pisanija jeste cackanje po odnosu sa roditeljima... da li je moguce da ona mora da kaze nesto pa onda bolje da bude "spavam kod drugarice" nego kod decka... to je sustina - izlazim, dolazim sutra, prijatno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pogledaj jos jednom sta je Goa citirao, pa pogledaj sta si ti citirao i tvoj komentar: "Ostalo nemam volju da komentarisem ali ovo mi je vrh. Sto rece Goa, ako je ovo 80 u nicku godiste, maximalno je idiotski." (ostalo treba zanemariti).
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
I dalje stojim iza toga - idiotski je stav po kojem je idiotski reci roditeljima da ces prespavati kod momka/devojke. Kako je napisala tako joj je i odgovoreno.

Ona nije rekla da nema potrebu da kaze, da ne zeli, da nema takav odnos, da joj je mozda neprijatno ili ima izgradjeno neko postovanje prema roditeljima prema kojem to ne bi bilo primereno... ona je rekla da je idiotski reci... ako gledas kontekst, gledaj ga od pocetka.

Ja to citam ovako - u situaciji u kojoj bi covek to rekao, poneo bi se idiotski. Mozda ti citas drugacije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
verovatno Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:58:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.