Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:25:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na Kavkazu traje skriveni rat  (Pročitano 5527 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
nije mi jasno kako je Medvedev to smeo da izjavi...a gde su tu pregovori sa teroristima? Ipak,ceo svet mora da pregovara sa njima i da im ispunjava uslove (eventualno da im da drzavu) osim amera,oni imaju ovlascenje da ih pokokaju ako se teroristi okome na njih...
naravno...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy II
stvarno,sto bi rusi ginuli po kavkazu kad je bolje da to urade same mujage izmedju sebe. Smile
rusi su strahovito izginuli u prvom cecenskom ratu,ali zato su sve naplatili u drugom. kad su videli da vise nije pijani jeljcin na celu parade,mnogi su promenili stranu pa i familija khadirov. mladjani potomak je i zasluzan za pogubljenje mnogih islamskih radikala a poznata je i njegova akcija tj. njegove jedinice u rusko-cecenskom ratu.
njegovi borci sada smatraju sebe elitnim ruskim snagama i rusi im naravno dozvoljavaju neke stvari ,ali nemojte da se zavaravate,nije nesto dug konopac kojim su vezani .....znaju tacno kad i kako da ga povuku da obuzdaju pse.
vidite kako su samo u zadnjih par godina pojedini cecenski komandanti nestali sa lica zemlje,niti iko zna ko ih ukloni niti kako. u najboljem slucaju je bilo reci o ``medjusobnim nerasciscenim racunim``  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Još sad treba i predsednici da paze šta govore..... Nema pregovora sa životinjama.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ma,bre,Cecenski pobunjenici(znaci,pricam o pobunjenicima i ekstremistima) su prsotine od ljudi.
rekoh vec jednom-ti bi prepesacili celu zemlju samo da mogu da snime odsecanje glave jednog namucenog vojnika i onda se posle slikali i igrali sa njom,predstavljajuci se kao neki junaci i neustrasivi borci...  Smile  al zato kad im naidje jedna osrednja borbena grupa,razbeze se ko zecevi...  Smile
to je bre prslo nacisto.
ne znam stvarno cemu ta odluka da se smanji/povuce iz pojedinih podrucja Ruska vojska.naravno,trose se pare,i naravno,ima tu i diplomatskih razloga,ali,brate,svako moze da shvati da nema veze to sto je proslo 10 godina,i da nema veze sto su mnoga skrovista unistena i dileje poubijane.dokle god je amera,i dokle god je ekstremistickih dileja,bice tu problema.zato je bolje ostaviti trupe,nego posle skupljati leseve i vratiti trupe kad vec bude kasno.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:53:10 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy II
slazem se,ali seti se prvog rata.ginulo se kod rusa na gomile.ali bukvalno.korupcija i prodavanje magle.
jbg,sad se malo drugacije razmislja. ako ostanes po ulicama,onda si okupator zar ne? vidi sta je sa amerima.da su odmah napravili izbore,dali iracanima slobodne ruke,mnogih sranja ne bi bilo,ali jbg,trebalo je kontrolisati tudju naftu i tudje pare.svi mi znamo sto su oni tamo,a to nisu krofne  Smile
zato su rusi se najverovatnije povukli,sad su domace trupe tu,ipak oni jabolje znaju kako sa svojima. ekonomija je cudo,ti isti borci sto su bili okoreli mudzahedini sad su najodaniji ruski vojnici! gde su pare tu je ljubav..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
nadam se da si u pravu,i da je povlacenje/redukovanje ipak bio dobar potez jer,vala,sad moze svasta tamo da izbije...  Smile
pogotovu sto sa amerima nikad nisi siguran,sto se vidi i po pojavi sve veceg separatizma po regionima gde decenijama ili i vekovima nije bilo problema...(napominjem da ne bude kako to kazem samo zato sto ne volim amere...)
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:57:54 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy II
pa pogledaj sam.da sad vidis ruske tenkove na ulici,patrole i bodljikavu zicu,pa da to potraje neko vreme,kako bi se osecao,kao oslobodjen ili okupiran.svakog gosta tri dana dosta. u prvom ratu su svi rusi koji su dosli u ruke cecena bili muceni,ubijani i masakrirani.napomenucu da su tu vojsku sacinjavali mladici od 18 godina,slicno jna. e u drugom je bila drugacija slika i svi koji su dosli u urke rusa se nisu izvukli vise. ko i u svakom ratu ima mnogo gresaka civilnih zrtava i slicno. kad su rusi u grznom zaveli red i poceli da uvode cecene u sistem dogodilo se nekoliko nesrecnih slucajeva sa civilnim stanovnistvom. najcesce su bile u pitanju saobracajke,gde je cecenska milicija posle pucala ili cak i zarobljavala ruske vojnike. kad su videli te neke stvari,rusi se lepo sabrali,pokrenuli jos par akcija za najvidjenije teroriste,predali u rujke cecena vlast i izasli odatle.uradili ono sto ameri nikako da shvate!
i sad u ceceniji vlada gvozdena pesnica reda i zakona,dok u ingusetiji je sranje jer nema te centralizovane vlasti da uvede red. tu ce biti drugacijeg posla,ali slazem se da su ti radikalni islamisti jadni borci,smejao sam se kad sam gledao recimo jedan napad na policijsku stanicu,bruka  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
pa pogledaj sam.da sad vidis ruske tenkove na ulici,patrole i bodljikavu zicu,pa da to potraje neko vreme,kako bi se osecao,kao oslobodjen ili okupiran.
a,ne.ja bih za svo to vreme radio na tome da poboljsam odnose sa vojnicima na punktu,da pridobijem poverenje,te da posle mogu bez teskoce da im drpim jedan T-80...  Smile Smile
malo da se nasalimo...  Smile Smile


pa pogledaj sam.da sad vidis ruske tenkove na ulici,patrole i bodljikavu zicu,pa da to potraje neko vreme,kako bi se osecao,kao oslobodjen ili okupiran.svakog gosta tri dana dosta. u prvom ratu su svi rusi koji su dosli u ruke cecena bili muceni,ubijani i masakrirani.napomenucu da su tu vojsku sacinjavali mladici od 18 godina,slicno jna. e u drugom je bila drugacija slika i svi koji su dosli u urke rusa se nisu izvukli vise. ko i u svakom ratu ima mnogo gresaka civilnih zrtava i slicno. kad su rusi u grznom zaveli red i poceli da uvode cecene u sistem dogodilo se nekoliko nesrecnih slucajeva sa civilnim stanovnistvom. najcesce su bile u pitanju saobracajke,gde je cecenska milicija posle pucala ili cak i zarobljavala ruske vojnike. kad su videli te neke stvari,rusi se lepo sabrali,pokrenuli jos par akcija za najvidjenije teroriste,predali u rujke cecena vlast i izasli odatle.uradili ono sto ameri nikako da shvate!
i sad u ceceniji vlada gvozdena pesnica reda i zakona,dok u ingusetiji je sranje jer nema te centralizovane vlasti da uvede red. tu ce biti drugacijeg posla,ali slazem se da su ti radikalni islamisti jadni borci,smejao sam se kad sam gledao recimo jedan napad na policijsku stanicu,bruka  Smile Smile Smile
bogme,u pravu si.
mislim,ipak je bitno i raspolozenje i slika u narodu.sem toga,ako ameri pokusaju sada nesto,verovatno ce i Rusi to nanjusiti.a sada,kada su dosta ocistili i razoruzali veliki deo pobunjenika,verovatno ce biti dovoljno samo nekoliko akcija i da odvrate sve pobunjenike od ponovnog zezanja sa njima...
Citat
ali slazem se da su ti radikalni islamisti jadni borci,smejao sam se kad sam gledao recimo jedan napad na policijsku stanicu,bruka  Smile Smile Smile
hehe...  Smile
verujem.znam da si video sve i svasta.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 01:35:58 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k530i
mislim,ipak je bitno i raspolozenje i slika u narodu

То је најважније.Док год је домаће становништво непријатељски расположено увек ћеш имати герилце,отпор и слична срања.То Рује нису укапирале са Авганистаном(и Чеченијом први пут),али лепо је видети да уче из својих грешака.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
То је најважније.Док год је домаће становништво непријатељски расположено увек ћеш имати герилце,отпор и слична срања.То Рује нису укапирале са Авганистаном(и Чеченијом први пут),али лепо је видети да уче из својих грешака.
pa,dobro,sad,Afganistanci ne mogu da smisle jedni druge,a kamoli Ruse na svojoj teritoriji,i to jos kada im ameri isperu mozak i napune oruzjem,ali,dobro,slazem se,naravno,jer i da nije bilo toga,i da afganistanci nisu takvi,opet bi narod bio nezadovoljan sto im okupator seta po zemlji.samo kazem da je tu bilo i drugih faktora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:25:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.