Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hakovanje Symbian S60 telefona uz pomoć HelloOx-a / Tutoriali i Diskusija  (Pročitano 62906 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b6
aa zasto mi neke igre kada skinem bide tu milion nekix ikonica koje nemogu otvoriti???Neshto metaf tako nesto ali u glavnom ni jednu nemogu da otvorim Hvala na odg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
neznam kako ti to instaliraš i šta dobiješ posle instalacije. možda da staviš neki screenshot pa da vidimo tu gomilu ikonica, failova ili već šta. ovako je teško reći bilo šta.

pored toga tek sa vidim da ti pokušavaš da instaliraš aplikacije za stare symbian tekefone (9.1, 9.2,) a tvoj telefon je  symbian 9.4. nekad to može proći ali kod igrica malo teže (nikako). probaj naći svoje igrice   u nekoj sekciji za 9.4 games i onda će ti i instalacija biti u redu
« Poslednja izmena: 19. Okt 2010, 12:09:23 od goran1960 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia Lumia 1020
aa zasto mi neke igre kada skinem bide tu milion nekix ikonica koje nemogu otvoriti???Neshto metaf tako nesto ali u glavnom ni jednu nemogu da otvorim Hvala na odg
Da li je ekstenzija .jar? Ako koristiš xplore, idi na file->open by system, a ne samo open...ili koristi fabrički menadžer fajlova.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b6
Youtube evo jedan kratak video moj ovako izgleda Smile nzm kako da pustim to a skidao sam za nokia 5800 5230 itd?
« Poslednja izmena: 20. Okt 2010, 14:38:21 od svezathesims2i3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia Lumia 1020
Zašto otvaraš .jar fajl na kompjuteru? Pošalji ga na telefon, neotpakovanog. Onda ga samo izaberi iz fajl menadžera i instaliraće se. Samo ovo nema veze sa hakovanjem...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
Hvalla ti puno izvnite na off temi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zivi brzo, umri mlad, budi lep les

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia e72
ja imam e72 i kad instaliram helloOx i posle kad ga pokrenem pise mi extracting files i to stoji i kao otvara otvara i nikako to da se promeni drzao sam preko pola sata sat i prekinem nista osim toga dal se nekom to pojavljivalo ili zna neko mozda nesto o tome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
ja imam e72 i kad instaliram helloOx i posle kad ga pokrenem pise mi extracting files i to stoji i kao otvara otvara i nikako to da se promeni drzao sam preko pola sata sat i prekinem nista osim toga dal se nekom to pojavljivalo ili zna neko mozda nesto o tome
nemožeš hakovati E72 sa heloOx. o tome je već negde pisano. princip hakovanja ja sa hak failom koji se instajira sa kompletnim softverom (PNHT). pored toga flešovanje E72 se može uraditi samo sa Poenix -som a ne sa Jaf-om i o tome treba voditi računa.(karakteristika svih mobilnih telefona koji imaju auto punjenje kada se konektuju sa USB na računar da se mogu flešovati samo sa Poenix)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Budućnost 1925 - Only We

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1419
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Desire S
Imao sam hakovan telefon,i poceo je da budali pa sam ga formatirao,i karticu i telefon i nazalost sam izgubio hack.
Posto sam ga radio davno a vidim da se dosta toga promijenilo moze li me neko ukratko uputiti kako da hakujem Nokia 5800 SW 52.0.007 .

Ja sam nesto pokusavao ali nikako ne ide

Skinuo sam HelloOX2 v2.11 probao da ga instaliram i iskace mi poruka Unable to instal constrained by certificate ista ova poruka mi iskace i kad singujem HelloOX2 (jos odavno imam sertifikat)

Moze li pomoc  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol
Poruke 202
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC dezire HD, 5800
Imao sam hakovan telefon,i poceo je da budali pa sam ga formatirao,i karticu i telefon i nazalost sam izgubio hack.
Posto sam ga radio davno a vidim da se dosta toga promijenilo moze li me neko ukratko uputiti kako da hakujem Nokia 5800 SW 52.0.007 .

Ja sam nesto pokusavao ali nikako ne ide

Skinuo sam HelloOX2 v2.11 probao da ga instaliram i iskace mi poruka Unable to instal constrained by certificate ista ova poruka mi iskace i kad singujem HelloOX2 (jos odavno imam sertifikat)

Moze li pomoc  Smile
od pre masac dana (23.06.2011) došlo je do velikih promena na symbiansigned (glavni distrbuter za certifikate). prestalo se sa izdavanjem certifikata za sve aplikacije koje nisu razvojnog tipa. HelloOx2.11 ne spada u tu vrstu aplikacija i bilo bi porebno da napraviš nove certifikate kojima bi potpisao HelloOx.
moj ti je savet da zaboraviš certifikate i da svoj telefon hakuješ insstaseverom jednom za svagda jer onda nećeš izgubiti hak ni pod koji uslovima (osim novim flešom).

« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 21:23:19 od goran.ristovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.