Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Balkan Special Forces mod v3.0 (CoD4 mp mod)!  (Pročitano 21599 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia E75
Teaser je perverzno odradjen i svaka pohvla,kao i BSF mod,kad nadjem vremena odem odigrati po koju partiju i ja prosto nemam reci za sve odradjeno,dosta mapa sam prebacio na svoj server i sve Miretove Custom mape su za svaku pohvalu,  ja i moji iz klana rado igramo na njima,sto se mene tice svaki kometar za momke iz SC klana je suvisan,kad god mi je trebala pomoc ili savet uvek su bili tu da pomognu kolko god su mogli,zar razliku od nekih drugih klanova koji su gledali da te sjebu.
Samo tako nastavite,definitivno ste najbolji...... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Хвала,хвала..јој немој више поцрвенећу  Smile  Smile
Иначе мапе Oldschool,Rooftops i Rooftops night су updatovane на финалну верзију,тако да ако их имате скините нове које су финалне и неће се више мењати.Ипак стиже нам нови ЦоД за 2 месеца,треба их све конвертовати за MW2 као и мод.  Smile
А што се тиче нашег SC клана ми смо скуп ентузијаста који ову игру игра из љубави према њој и из забаве.Просек година у клану је сигурно преко 25. Нисмо као неки кланови који дођу на сцену буду мало,угасе се.Ми трајемо и трајаћемо баш због тог односа према игри.
Има брдо дечурлије која игра и сви су напаћени да буду ПРО играчи и сл.Нама то није толико битно.И кад играмо против неког клана играмо па шта буде.Забава пре свега!!!

Ју ал се ја расписао  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia E75
Isto kao i mi iz AFF,postojimo dobre dve godine i tu smo pretezno zbog ove igre i ljubavi prema toj igre,u klanu nas ima skoro trideset,a prosek godina je oko 20-23,mada nema nekih napaljenika,uglavno svi smo tu zbog opstanja i zabave i rado volimo odigrati sa drugim klanovima prijateljske meceve samo da bi se druzili i zezali i rezultat nam nikad nije bitan.
Za neke mape nisam znao da us podignute na vecu verziju jer jbg bio sam na godisnjem i nisam u toku,al sad za nedelju dana ponovo pustam server u funkciju pa cu i da do tada skinem mape i da ih postavim na ftp server i da se podsetimo starih i dobrih dana igranja..... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
[b][/b]  jer se može igra ova na Balkanu igrati online??? :nervious:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
[b][/b]  jer se može igra ova na Balkanu igrati online??? :nervious:
Ovo nije igra vec mod za Call of Duty 4.Imas server podignut za ovaj mod.procitaj prvi post.
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia n95
eee kolko traje ban na vashem serveru??? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia E75
eee kolko traje ban na vashem serveru??? Smile
Ako si dobio BAN onda ima da potraje,a kick je kratkog perioda.
Sta li si uradio da mi je znati kad si dobio BAN.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia n95
ma nista strasno.. Smile Smile Smile
a bash mi se igra na vashem serveru Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia E75
Ako si dobio ban onda neverujem da je sitnica,jer kod ekipe iz SC klana neces bas dobiti ban za sitnicu,igrao sam dosta puta tamo i na drugim serverima i jos niakda za 2 godine nisam dobio ban,dobija sam kick jer sam dsota puta prozivao retarde i chitere pa ih istina zaboli pa me kikuju,ali ban nikada,ili si nekoga vredjao na serveru ili da strvar bude gora da si chitovao,nevidim drugi razlog zbog kojeg bio dobio ban.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia n95
ma nisam ja banowan nego moj brat..neznam sta je on radio pa da ga baniju,al sam ja koristio isti cd kao i on i tu se nesto iskomplikovalo neznam ni ja sta??? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.