Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kopli: SAD bez većeg interesa za Balkan, uticaj Rusije raste  (Pročitano 11801 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Bog sveti zna kako ste dospeli do diskusije o jezicima,ali,aj...
ovde cu se sloziti sa @systemom.Engleski + Francuski + Nemacki je najbolja kombinacija.ali,dodacu tu i Ruski,ali,samo kao opciju,za ljude kojima treba.
zasto Ruski?zato sto je rasporstranjen po nekoliko zemalja,i ako neko ima posao/veze/partnere/interesa u nekoj od tih zemalja,znanj Ruskog ce mu jako koristiti.
zasto Nemacki?zato sto iako nije rasporstranjen jezik,a zvuci odvratno,Nemci izuzetno postuju ljude koji govore i znaju njihov jezik.naravno,to ne znaci da ako ne znate njihov jezik,nema nista od dila/posla,sta vec,ali,mnogo ce biti bolje ako ga znate.a s obzirom da Nemacka ipak jeste jdna jaka drzava i da ima mnogo konkurencije tamo sto se tice gasterbajtera,ili samo poslovnih partnera,vece postovanje i reputacija moze jako da pomogne.
e,sad,sto se tice Francuskog,to ne mora da bude bas strtiktno francuski.na primer,nije lose znati italijanski umesto,jer je relativno slican sa spanskim(mislim,ne slican,ali ko zna engleski i ko se trudi,lako ce razumeti spanski,a mozda ga i propevati malo).Francuski takodje nije lose znati,ali ako imate potrebe za time,jer Francuscici su prave male skotine kada se radi o ucenju i konverzacijama na stranim jezicima,te cesto ne zele da pricaju na engleskom,i kada ga dobro znaju.
ja licno znam engleski(odlicno),francuski i italijanski.prva dva ucim od detnjstva,a italijanski zadnjih 5 godina.i zadovoljan sam zbog toga,jer sam pokrio 3 grupe jezika(mislim,jesu i Francuski i italijanski oboje romanski jezici,ali ipak ima razlike izmedju,a pritom,znanje italijanskog omogucava dobro razumevanje spanskog).voleo bih da naucim Nemacki,i mozda i ocu,ali samo ako se ukaze potreba za time,tj-ako budem imao nekih veza sa njom.isto vazi i za Ruski,s tim sto bih njega voleo i ovako da bolje naucim,ali nista posebno,nego samo da mogu da pricam bez teskoca...
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 01:01:14 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
dovoljan je engleski....
ali sto se tice ekipe koja lici na systema i i slicnu bagru njih bi pod prisilom terao da uce ruski Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
dovoljan je engleski....
pa,sad...  Smile
zavisi.
ali sto se tice ekipe koja lici na systema i i slicnu bagru njih bi pod prisilom terao da uce ruski Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
 Smile .. A kad sam ja obznanio  da tu istu bagru ceka izgradnja  najteze deonice brze pruge Arhangelsk / Murmansk/ Severnij Pol , niko mi nije aplaudirao  Smile... bruka za forum .....
U sklopu radnih aktivnosti , internacionalna radna brigada , sastavljena od pripadnika clanova proevropskih i transatlantskih stranaka i NVO  iz citavog sveta , imace i ubrzane kurseve ruskogo jazika , sto ce omoguciti bolju komunikaciju izmedju , recimo ,  Gruzina i Srba , Bugara i Estonaca , Rumuna i Cecena .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
U sklopu radnih aktivnosti , internacionalna radna brigada , sastavljena od pripadnika clanova proevropskih i transatlantskih stranaka i NVO  iz citavog sveta , imace i ubrzane kurseve ruskogo jazika , sto ce omoguciti bolju komunikaciju izmedju , recimo ,  Gruzina i Srba , Bugara i Estonaca , Rumuna i Cecena .  Smile
sta pricas ti???  Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 01:16:05 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Исто што и увек,узми кокице,седи у фотељу и уживај у представи  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Жутаћи, кад Вам ми дођемо на власт...

Живели МИ (тј. Марсовци)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Најебали сте жутаћи, експанзија Марсоваца је почела...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.