Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikad ne mogu da se kontrolišem i uvek kupim!!  (Pročitano 39424 puta)
14. Avg 2009, 09:59:29
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG shine
Šta je to što uvek kupujete i uvek vam se sviđa i uvek vam treba baš to nešto .

Čemu ne možete da odolite kad je reč o gadarobi , stvarima raznoraznim .

Ja recimo kad god ugledam tašnu žensku tašnu , moram da je kupim sve su mi lepe i sve bih kupila u stanju sam da uletim u minus samo da bi kupila još ovu i onu , nekome su cipele bitne ...a vama ?

i šta je to u vama što ne možete da iskontrolišete , mislim zbog čega ?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 18. Sep 2009, 15:13:27)
« Poslednja izmena: 14. Avg 2009, 10:00:06 od nacka0110 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Ја пример волим добре патике. Али нисам купохоличар, да морам да их купим чим их угледам. Мислим, могу да се контролишем бар када су ствари у питању. Smile

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Ja recimo kad god ugledam tašnu žensku tašnu , moram da je kupim sve su mi lepe i sve bih kupila u stanju sam da uletim u minus samo da bi kupila još ovu i onu , nekome su cipele bitne ...a vama ?

Svemu mogu da odolim, ali eventualno bih izgubio kontrolu kod kupovine kompjuterskih igrica  Smile
Ne bih mogao da se odlučim, pa bih kupio sve koje bi mi se svidele...   Smile

Tako mi i treba kada sam vaga u horoskopu  Smile

Citat
i šta je to u vama što ne možete da iskontrolišete , mislim zbog čega ?

Potreba za posedovanjem stvari... prema pravilima "kiselo grožđe" i "sladak limun" , da sam ja kupio jednu igru od dve koje sam se premišljao, ovu koju sam kupio bih onda smatrao dosadnom i počeo bih da vapim za onom drugom  Smile
Tako bolje da prežalim pare i kupim obe, budem mirniji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG shine
znači i horoskop ima uticaja i ja sam vaga i ako trenutno nemam para za neku tašnu koja mi se svidi sve moguće ću uraditi da skrpim pare , strašno a da ne kažem ništa ako mi se dve svide onda još gore
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Iskreno... nisam kupoholicarka, celodnevna setnja od izloga do izloga me nervira... nikako nisam tipicno zensko po tom pitanju Smile

vapaj za trosenjem novca kod mene se radja kada odem na vasar u PO Smile ne mogu vam opisati koliko liciderskih srca nakupujem, a sto je najgore i dobijem ih Smile pa krenem redom: jastucici, nanule... da! nanula nakupujem tonu, a mimo vasara se nikada ne bih setila, ma ne bih ni primetila da ih ima, a onda poklanjam Smile iskreno, nemam pojma sta sve nakupujem, jedino sto znam je to da se natovarimo...  Smile

Edit:
e da... lakovi za nokte, ali ne patim ukoliko mi se neki nokat skrlja, kupke, ves i kreme.
« Poslednja izmena: 14. Avg 2009, 10:57:54 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson K610i
Sve je u stvari pitanje samokontrole  Smile  (horoskop sam naveo samo kao razlog zbog svoje ne odlučnosti  Smile )

Da li si se ti ikada pitala šta će ti te tašne uopšte? Jesu izvanredan modni detalj na nekoj devojci, ali iskreno, vredi li bacati veće količine novca zbog jednog detalja? Smiley

Mogla bi da napraviš neku vrstu "kočnice" kod kupovine. Govori sebi "ne treba meni to" ili nešto slično, zacrtaj sebi cilj da nećeš kupovati tašne najmanje tri meseca ili jednostavno nemoj da misliš o tome  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG shine
mogi ti reći da sam već počela na tome da radim za sada se dobro držim , nadam se da ću uspeti do kraja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson K610i
Onda ti želim da uspeš   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
znači i horoskop ima uticaja i ja sam vaga i ako trenutno nemam para za neku tašnu koja mi se svidi sve moguće ću uraditi da skrpim pare , strašno a da ne kažem ništa ako mi se dve svide onda još gore

Naco,
kad smo vec kod horoskopa... prilicno tipicno je za vage da vole i poslednji dinar da potrose na odredjeni detalj... vi jednostavno volite sve i uzivate u kupovini. Potpuno sam sigurna da ukoliko trenutno nemas dovoljno novca, obe tasne kupis u kratkom roku  Smile jednostavno vi volite kupovinu i veoma volite luksuz. Opet... nema to nikakve veze sa horoskopom... za rakove kazu da su stedljive skrtice... ja to definitivno nisam... u stanju sam da potrosim i vise nego sto bi trebalo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG shine
. u stanju sam da potrosim i vise nego sto bi trebalo.

meni kažeš jojjjjjjjj !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.