Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:48:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mig-23 iz Muzeja u Surcinu napusta postavku  (Pročitano 19432 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung S7
Aj da ne bijemo glave, preko 50 mil ce otici u kompenzaciju(Sto mi njima dugujemo, a i oni nama) ostatak politicarima i visoko kotiranim staresinama itd.Sama vojska kao vojska niti firme koje proizvode nase artikle nece bas nesto profitirati.....pa to je javna tajna....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
poshto se stegonosa razbacivao milionima  Smile , evo pravih cena irachkih uniformi iz svih doba ,kao i raznih shlemova i pancira  .... vodite racuna da su ovo cene za pojedinachne primerke - cene na veliko su naravno manje .


http://www.tridentmilitary.com/World-Militaria/Iraqi-uniforms.html

mislim dakle da je sve jasno : veliki izvozni posao u irak je velika prevara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
@Herros

A to pricas na osnovu cega? Imas regulisane dugove, prethodni ugovor koji je naplacen i novi ugovor, sta da se kompenzira?
 Avioni su njihovi ali moraju da plate novi remont, jedino sto moze uci u ugovor da iskesiraju pare za remont tih aviona, kako da kompenziras bilo sta kada im nista ne dugujes? Zato je pitanje tih aviona i pokrenuto da bi mi dobili pare za njihovo servisiranje. Jedino cena tog servisiranja moze uci u ugovor i to da je oni plate u kesu, dakle u nasu korist... A izmisljene javne tajne batali, ugovori predvidjaju konkretne stvari, a u relativno skorije vreme ce biti objavljeno i sta.


@bf_109_g_6

Lepo ti rekoh da naucis da koristis telefon ili da nadjes nekog ko to zna... A za uniforme uglavnom iz Sadamove ere i za koriscene borbene prsluke (a ni reci o pancirima) sa internet buvljaka, stvarno nemam reci. Sacekaj jutro popi kaficu pa na posao, broj po broj. Besomucno špartanje internetom ti nece pomoci, lepo kada si u nedoumici odes na izvor informacija...
« Poslednja izmena: 02. Sep 2009, 22:20:35 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
A za uniforme uglavnom iz Sadamove ere i za koriscene borbene prsluke (a ni reci o pancirima) sa internet buvljaka, stvarno nemam reci.

e stvarno si "neinteligentan"  Smile Smile ... nije ti palo na pamet da pogledash i vidish da su autentichne uniforme iz sadamovog vremena skuplje nego nove , i da korisceni prsluk ima vecu cenu nego nov . to se dechace zove kolekcionarstvo ... ali mislim da sam dosta vremena proveo na tebe  - svima je jasno da su tvoji panciri od 5000 $ stvarni kao i tadicevih 200 000 radnih mesta i mladjine akcije od 1000 evra ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Ko je naveo pancire od 5000$ samo ti, a ja mislio da samo ne znas da upotrebis telefon, kad ono i matematika skripi, ccccc. A na linku od buvljaka ja ne nadjoh pancire. Stvarno ne trebas da gubis vreme sa mnom, nadji komsinicu, pa kafica, pa ovo, pa ono i mozda ti usput pokaze kako se okrece telefon... Spojis lepo i korisno...

O politici sam rekao sta sam imao, a politicki aktivizam nastavi tamo gde mu je i mesto, sigurno ne ovde.
« Poslednja izmena: 02. Sep 2009, 22:36:57 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung S7
Citat
A to pricas na osnovu cega? Imas regulisane dugove, prethodni ugovor koji je naplacen i novi ugovor, sta da se kompenzira?

Citat
kako da kompenziras bilo sta kada im nista ne dugujes?

Decko, radio sam u Iraku 2 godine za nasu poznatu firmu, (2001 do 2003) tada smo im dugovali 64 miliona.


Citat
A izmisljene javne tajne batali, ugovori predvidjaju konkretne stvari, a u relativno skorije vreme ce biti objavljeno i sta.

Da, a mi smo uzeli za nas vozni park(Ukljucujuci gradjevinske masine,kranove,bagere) koji se nasao u Iraku 2003 godine 19 miliona $.

Ako ti je argument zovi telefonom i slicno ..mislim glupost........ samo te pratim i citam gluposti koje pises, nisi upoznat ni 20% , a drzak si.

Ovo ti sad javno kazem , ako budem video drskost u jos nekom tvom postu , obecavam ti da ce biti poslednji.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
@Herros

Eh, izvinjavam se za konkretni slucaj, ali pricali smo konkretno o vojnoj opremi a ne o gradjevinskim kompanijama. Ja navedem konkretne firme a neko mi kaze da one ne postoje (nijedna sem Dragiceve?), cifre citira pogresno i dovoljno mu je da kaze nesto i to smatra dokazom, ako to nije drskost ne znam sta je... Ukoliko ne veruje da su  te kompanije to odradile kako da proveri, dao sam mu resenje? Kako ja da proverim da je to sto pricas i ti istina, ali ti verujem.  Sumnja je svakom zivom bicu dozvoljena ali sistem medjunarodnih ugovora i tacne cifre medjusobnih potrazivanja i naplate dugovanja nije preterano tesko precizno utvrditi. To se ne moze sakriti i svako iz opozicije bi takvu priliku jedva docekao da ugovor sahrani u skupstini, dok prenos ide pred milionima ljudi, i da li se to deslio, nije ali su pokusali dok im nisu objasnili da je ugovor stvaran i da bi se samo izbrukali.

Znam za konkretne slucajeve servisiranja/otpisa i naplate predvidjenog dela (oko 10, nesto %) starog Irackog duga (koji je nastao u razdoblju od 1974 do 1989), kao i o novim poslovima, bar na primeru Zastave oruzja na osnovu licnih kontakata, to zna i svaki radnik tamo.

Ili da rezimiram dosadasnju pricu, Iracki ugovor je prevara jer mi nista ne proizvodimo i nismo u stanju (odakle onda dug Iracana od 2 milijarde ako smo nesposobni, ali ostavimo to na stranu), dakle dele se nepostojecih 235 miliona medju politicarima, tajkunima, staresinama, sto izuzetno steti poreskim obveznicima ove zemlje jer nece prihodovati od nepostojecih para, a neko ce utajiti PDV od nepostojeceg novca, sto ce onemoguciti nase gradjane da dobiju svoj deo, iako je nepostojeci.  Smile

Ili sa druge strane Iracani svesno finansiraju nase tajkune da bi olaksali nasim obveznicima prezivljavanje, odnosno bratskom marionetskom rezimu daju pare kako ne bi oskudevali u luksuzu dok se ne oporave od krize da bi mogli da prodaju jos nesto od firmi. Hvala od srca bratskom narodu, sto nam olaksava zivot. Dakle, pare koje su dali domacim tajkunima i politicarima uopste nece doci do namenske ili vojske jer i nisu njima namenjene.

U oba slucaja gradjani su tesko osteceni jer ce skupo platiti  u ogromnoj kolicini nicega za nista sto dobijaju. Jer kolega je van svake sumnje dokazao da je ugovor prevara, da ne postoji, da nista nismo proizveli i prodali, samim tim smo osteceni jer svoj izvoz velikih kolicina nicega nismo naplatili u cvrstoj valuti. Smile Smile Smile Smile

E sad ja pricam ako sve to ne postoji, kako smo bre osteceni!

Ako sam bio  drzak, zabrani mi pristup ovom delu foruma, ali necu dozvoliti da mi bilo ko ispira mozak menjajuci pricu, iz trena u tren, sa samo jednim ciljem politickog dokazivanja. Ovo je tema posvecena vojsci a ne politici. Ako je pripadnost odredjenoj politickoj opciji i pljuvanje po sopstvenim ljudima iz namenske i VS uslov za ucestvovanje na ovom delu  foruma neka se to jasno i naznaci.

Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung S7
Radio sam za Vojsku preko inzinjerske firme.Znaci znam sta se dovozilo i sta se odvozilo, kao i sta smo im prodavali,gradili itd.Kad sam naglasio vozni park, vidi se lepo i kranove,bagere,itd.
Znaci ne mogu javno da pricam o tim stvarima ali postoje ugovori po kojima mi njima dugujemo jos dosta novca (koji smo uzeli unapred) , a posao nismo zavrsili.To pripada vojnoj indusriji, ukljucujuci i same objekte.
Elem, poenta price je da su oni nama nadoknadili ratnu ostetu(kad je sve to izbombardovano od Amera) , a nisu bili duzni.
Tako se i gleda na remont migova koji su njihovi.Ako bas zelis da znas sledeci strateski potez (ako Iracani budu trazili mnogo) je da im naplatimo lezarinu tih aviona, kao i remont(ako smo ga uradili).

U najkracim i najprostijim recima ....mislim da je to sad objasnjeno.

IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Ok, slazemo se i mislio sam da je tako ako pogledas (oko lezarine i remonta).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:48:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.