Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:14:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Power Saving Mode problem  (Pročitano 2677 puta)
13. Avg 2009, 14:17:54
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovako: Ja imam vrlo dobar kompjuter, kupljen pre malo vise od godinu dana, platio sam ga, ako se dobro secam oko 1000 evra bez monitora... No, to nije bitno, nego me zanima da li bi ste mogli da mi pomognete oko sledeceg problema: Meni se kod vecine igrica (i starijih i novijih) desava da mi se pri igranju odjednom zatamni ekran, pojavi mi se prozorcic gde pise '' Power saving mode'' i monitor mi izgleda k'o da je ugasen, a upaljen je i ona plava lampica na monitoru koja pokazuje da je upaljen, samo predje u narandzastu... To mi se ranije desavalo vrlo retko, al evo sad sve cesce i cesce... Ne mogu na miru da odigram neku od novijih igara, a da mi se to ne pojavi... Nedavno sam se raspitivao kako da to resim i neki su mi govorili kako treba da kupim novi kuler i napajanje, neki kako mi nije dobra graficka ( Radeon X1950 Pro), neki kako mi trebaju novi drajveri za graficku, neki kako je do monitora, neki kako je do procesora itd itd... Iskljucio sam sve power saving opcije na koje sam nalete, al problem i dalje postoji. Instalirani su mi najnoviji ATI Catalyst drajveri. Ukoliko znate u cemu je problem, napisite, bicu zaista jako zahvalan. Pozdrav i hvala unapred.
Smile
« Poslednja izmena: 13. Avg 2009, 14:18:44 od Urosito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
1. vidi da li ti je kabl od monitora dobro pričvršćen
2. ako ti se desava samo na igrama koje koriste 3d onda je najverovatnije grafika. probaj je u nekom drugom racunaru
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kabl jeste dobro pricvrscen.
Sto se tice graficke, ja imam samo jedan komp, tako da nemam gde drugo da je isprobam. Mnogo mi govore kako je do graficke, ali ja ne bih da kupujem novu graficku, a da pritom ne budem siguran da je do nje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
pa dobro ako bas nemas nikoga kod koga bi mogao da probas svoju karticu cenim da nemas nikoga od koga bi mogao da pozajmis grafiku pa da probas u svom racunaru. probaj da ostaviš stranicu kucista otvorenu i da uperis neki ventilator u unutrasnjost kucista. proveri kakvo ti je stanje svih hladnjaka (da li ima prasine). to sto se ranije retko desavalo a sada sve cesce navodi na zaključak da ili su se nakupile naslage prašine ili mu ne prija letnja temperatura
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:14:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.