Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:15:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokušavaju da imitiraju tinejdžerke  (Pročitano 7178 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Bolje i to, nego da gledaju Dnevnik 2 na RTS-u.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K610i
 Neka rade šta hoće, dokle god ne ugrožavaju okolinu  Smile
« Poslednja izmena: 14. Avg 2009, 18:07:10 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
  Zanimljiva tema....bar meni....

Ne razumem ni ja zhene koje izlaze po kaficima, ili koje se oblache kao klinci...Za zhenu mojih godina nije kafic gde su im deca...(samo mnoga 'deca' ne izlaze po kaficiam, vec se okupljaju kuci, ili si napolju...)

A, mislim da treba prichati sa tinejdzerima bash onako kako oni prichaju, jer jedino tako (bar ja) ima odlichne komunikacije. Naravno ne stalno, ali sesti, i procaskati sa klincima...i tako saznati apsolutno sve...i, kroz caskanje uputiti klince shta je najbolje za njih.A, ne sesti, i odrzhati im 'lekciju'..mislim da tada mozhe da se pogreshi.

Ja caskam sa mojom decom, nisam pogreshila, ok su klinci. Moj muzh ume da sedne i da im chita 'oche nash' i znam da ga ne chuju...

p.s. a, shta bi bilo da roditelj nerazume taj rechnik koji koriste deca..shta se tada deshava...bash me zanima  Smile


Vishe nego sigirna sam, da ovo kod mene, nije 'zhal za mladoshcu' jer ja samo sa klincima caskam tako..i to ne stalno.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
U telefonskom razgovoru koji sam pre jedno pola sata vodila sa svojom majčicom, pokušavajući nešto da mi objasni, dočara, upotrebila je izraz ''iskulirati''. Smejala sam se kao luda na brašno.  Smile

I to samo zato što je nikada do sad nisam čula da govori ''mojim/našim'' jezikom.  Smile

Ali, lepo je to, samo što mi (mlađe generacije) osetimo kada je to usiljeno, kada neko pokušava da nam se na taj način probliži, pa može da proizvede kontraefekat.

S druge strane, ima starijih ljudi, mladih duhom, kojima to sasvim pristaje, nekako ide uz njih.  Smile

Nismo ni mi mladi tako jednostavni. Šta više...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam jednu takvu profesorku  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Mnogo ste komplikovani Smile

A.i mi matorci Smile...josh da dodam, teorija je jedno,a praksa neshto sasvim drugo.



Vilotic je u deci video odrasle ljude, pa ih smarao...pa meni ide na zhivce...Kad je chuo da da njegovo dete se 'zabada u krevet'  Smile to je bio haos u kuci... Smile

Doshla cera umorna, ruchala i kazhe 'idem da se zabodemu krevet'...i, ja sad znam, ide da legne, a on je 116. boja promenio...i pokushao da nam odrzhi 'lekciju'...naravno nisam mu dozvolila.

Jeste...ruzhan je izraz ' zabadanje' ali shta da radim ja...da mi bude fino zlatno detence kuci.. a na ulici...neka meni je bolje ovako, znam da ce se to promeniti, i vec se menja...
« Poslednja izmena: 14. Avg 2009, 19:32:34 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja ni sad u ovim godinama sve i da hocu...ne bi mi islo da imitiram tinejdzere Smile...i ne govorim tu samo o stilu oblacenja...ja se martinki i starki jos uvijek ne odricem,mada ne vidim da je to rezervisano samo za klince.
postoje detalji i dijelovi odjece koji su za sve dobi,s' tim da se nacin na koji ih nosimo i u kombinaciji sa necim drugim...i te kako razlikuju...ali to je vec stil.

iskreno, ne zudim za tim vremenom i nekako mi drago sto jeste iza mene... Smile

to sto smo razliciti,na cemu ja katkada i insitiram da bude i jeste tako,ne znaci da ih ne razumijem ili ne podrzavam....

mislim da necu biti od onih majki koji su u fazonu "najbolji prijatelj svoje djece" ,ali se podrazumjeva da sam svakako prijateljski nastrojena...pobogu Smile

bicu majka... Smile....spremna potpuno na cinjenicu da ce mi ,katkada, sopstvena djeca biti vanzemaljci Smile...u mjeri u kojoj sam i ja bila svojim roditeljima u nekim fazama...

ali,necu moci...toga sam svjesna ....da se kamufliram u tinejdzerku da bi smo mogli uopste razgovarati, jer to ja ni sada nisam Smile...i nemam ni najmanje zelje.ne radim to ni u ucionici,ne igram se te vrste blefa,pa necu ni u svojoj kuci.a opet mi to ne smeta ni da budem autoritet,da budem saslusana od strane klinaca,a ni da ja njih sasvim jasno i glasno i cujem i razumijem.

ali ako uspijem da ih vaspitam onako kako su mene moji roditelji i onako kako ja nalazim da je najbolje moguce,pa nece ni biti potrebno....
« Poslednja izmena: 19. Avg 2009, 12:49:42 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Moram ovde nesto da dodam...ovo je tipicno Balkanska tema..gde je samo nadjoste...svako ima pravo da bude sta hoce, da se oblac kako hoce...to sto se nekima to ne dopada nije njima ni vazno...kada se upotrebi tremin '' matore'' misli se na zene koje su jako stare..neke dozive punu zrelost i jos lepo izgledaju i u 50-toj...Sta recimo mislite o Tini Tarner...ili ti Madoni...koja ima 50...da li mislite da ona imitira tinejdzerku...i uvek je vazilo...'' odelo ne cini coveka''..jes da ostavlja utisak, al ja bih to dodal stilu a ne onom sta se krije ispod garderobe....ovo sve govorim za slicajeve koje nisu ekstremi...naravno...nije lose ostati mlad, mnogo je lepse nego ostariti mlad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Ja o Madoni imam mnogo gore mishljenje, a tema nije nishta manje balkanska od tvoje, nazhalost.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ma neeee najbolje bi bilo (kao sto vec jeste) da zene u poznijim godinama nabace dekoltee, kratke suknjice... izbuse noseve, obrve (sto i rade) eventualno (pride) nabace kacket, moze i motor (pride) pa veselo do mile volje.

Pre svega, mladja populacija se cesto oblaci nekako previse cudno... no, dobro. Kako nas narod kaze "mladost, ludost", dakle sve u korak s godinama. A sta reci za zene koje su vec prosle to "ludo doba", vracaju se, jel?

Brokenheart63, s obzirom na tvoje godine... cudne poglede imas na svet. Ja sam mislila da zene u tim godinama nekako drugacije zvuce, da li sam u zabludi? Verovatno jesam.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:15:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.