Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:01:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem posle reinstalacije  (Pročitano 16557 puta)
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Za Service Pack ideš samo desni klik na My Computer.Drivere unintalliraš preko Add or Remove Programs ili desni klik na My Computer,Hardware,Device Manager pa onda npr za grafičku ideš na krstić od Display adapters pa desni klik i Uninstall ili Properties i onda ideš Driver pa Uninstall.Mada bolje samo ubaci taj cd sa driverima pa onda svaki instaliraj ponovo,samo idi na to što ti ponudi da instaliraš pa onda samo next,next kako već,ako treba nešto da čekiraš da bi instalirao to uradiš i ostalo je sve isto.

P.S: Tebi samo zvuk ne radi tako da bi trebalo samo driver za zvučnu da instaliraš a pre toga da obrišeš driver koji si već instalirao ako treba,ostali driveri ne bi trebalo da predstavljaju problem,mada instaliraj ti sve opet bez brisanja drivera osim drivera za zvuk ako treba.
« Poslednja izmena: 06. Avg 2009, 16:49:38 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
SonyEricsson k800
vec sam ponavljao instaliranje drajvera.
kolega koji mi je radio formatiranje komp.ujutru mi dolazi da to odradi,paiz tog razloga ja sad vise necu nista da preduzimam po tom pitanju.nadam se da ce da mi to napravi,,,u svakom slucaju ja cu da javim kad on zavrsi .
-mislim da iznesem kratak rezime ako otkloni kvar,ako i ne otkloni opet cu da dam izvjestaj sta je radio i sta je ustanovio
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
SonyEricsson k800
kolega bio,ali kratko.
zakljucak mu je da su drajveri u redu vec je problem u zvucnoj kartici.
komp.ne prepoznaje hardver od zvucne kartice,ili je otisla,(pokvarila)ili je neka greska nastala prilikom formatiranja.posto on nije imao vremena da opet formatira komp.(cisto da probamo jos jednom ,posto je posle predhodnog rormatirnja nastao taj problem)dao mi je uoute kako da ja to uradim.ja sam nesto znao i on mi je pojasnio.
ja sam to ucinio,ali,,, izbrisao sam particiju c umessto d.ali posto sam jako bistar nekako sam sacuvao i stari windovs tako da sam sam se spasao(mislim na slike i videa).neznam kako sam to uspio.ali sad imam dva windovsa instalirana.pa tako da nism napravio nista.kolega ce sledeci vikend da dodje pa ce to da sredi do kraja.
--imam pitanje,,kolika je sansa da mi otkaze zvucna kartica u toku formatiranja.jer to se desilo bas posle toga prvog formatiranja.i zna li ko sta su ova dva upitnika.slika dolje

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

devices manager.JPG
(141.12 KB, 1440x900)
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Verovatno se pokvarila.Probaj da je ubaciš u neki drugi slot, pa opet instaliraj drivere, i isključi/izvadi komp skroz iz struje pre toga da bude skroz bezbedno dok to radiš.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2009, 05:19:51 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
SonyEricsson k800
cijenim tvoju volju da mi pomognes,ali kako ja laik da to napravim.kad ni neznam ni kako izgleda ni gdje stoji,ni kako se vadi,ni st je slot drugi ...mislim na zvucnu karticu.kolega mi je predlozio da on proba kad uhvati vremena(sad ovaj vikend)da on to sve ponovoformatira,instalira ,deinstalira...pa ako ne bde valjalo,ja da kupim novu zvucnu,pa ce je on staviti.
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Pošto je očito da nemaš veze s kompjuterima, ja ti toplo preporučujem da odneseš komp u servis da ti ljudi to poprave, platiš kol'ko treba i gotova priča.

Ti uradi kako ti hoćeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
SonyEricsson k800
da nije malo preterano !!mislim ima li kakva sredina.ti se ocito razumijes dok dijelis savjete u temi ;doktori za kompjuter;,ja ih samo trazim,ali to ne znaci da pojma nemam.moja mama pojma nema,moja zena zna osnove,ja ipak malo vise od nje.titulu doktora nemam,niti ambicije da postanem.nije da se vredjam,vec me vredja TON tvoje poruke.ali ne zamjeram ti i ubuduce cu svejedno biti zahvalan kada mi izadjes u susret i Pokusas pomoci u vezi nekog mog problema.
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
O. K. Žao mi je - moja greška.  Smile Mislio sam da je bolje da odneseš kompjuter u servis nego da se zezaš pola mjeseca. Brže je.
« Poslednja izmena: 11. Avg 2009, 15:38:07 od chmaooq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-Finbu.com)
mob
SonyEricsson k800
posteno.,svjestan sam ja toga  da je najbolje servis,ALI,servisi u malim mjiestima kao sto je bos.brod (mislim na sve vrste servisa i usluga,a pogotovo na serv.za komp.)su skloni uvelicavanju i preterivanju kvarova i otklanjanja istih.moze im se jer ih ima par radnji pa znaju da nemas puno izbora.pa tako da bih platio vise nego bi trebalo.mada je to manje vise svagdje(kakva li je ovo rijec:svagdje:)tako.a valja mi otpremiti zenu i dijecu sutra na more(ja ne mogu od posla)pa tako da mi se trenutno ne izlaze troskovima(mislim na servis)ukoliko nemam Veliku potrebu za tim.ovako onda pokusavam.da to rijesim ako nista barem uvijek nesto novo naucim.
-svjestan sam da su sanse da mi racunar zavrsi na servisu preko 90%,ali ipak ce me servis sacekati jos koji dan.-
pozdrav,
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k800
-formatiranje je zavrsilo posao.zvuk sad ima.ipak je neka greska bila u predhodnom formatiranju.
.ali sad opet,opet OPET,ima nekih malih problema.postavio sam temu ;eror;
pa ko moze nek pogleda
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:01:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.