Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 09:44:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Погинула Борка Вучић  (Pročitano 13313 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
zato ja neću ići na bankarski smer, nego ekonomska analiza pa kasnije brokerski kurs  Smile Smile
Nema veze bankarski smer sa komunistickim pljackama.
Nema tog suda, koji bi babu mogao da osudi. Ona je radila svoj posao u jednoj centralistickoj drzavi.
Ideja komunisticke centralisticke drzave je bila: ako ti imas para si narodni neprijatelj, ako ja imam para sam na polzu naroda, a narod neka ga pusi kad je glup.
spokoj im dusi 

nego,sto bi nasi lopovi otvarali domace banke,kad ima bolja matematika?
uvedes stranu banku,dobijes akcije,  na pozajmicu das kamate najvece u evropi i sto bi se mucio da otvaras nesto i drljas papirologiju? setili se oni toga,kakva domaca a jaka bre! strana a nasa 
A sta mislis da je Inteza? Dve muve odjednom. Velike kamate a krive strane banke i kapitalisti sa zapada.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 16:42:00 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy II
pa to ti kazem.samo magarac bi se mucio sa papirologijom i tovario sebi robiju na vrat. ovako,italijani,francuzi,nemci... pare odose,a nije borka kriva,kriv je adolf  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
pa to ti kazem.samo magarac bi se mucio sa papirologijom i tovario sebi robiju na vrat. ovako,italijani,francuzi,nemci... pare odose,a nije borka kriva,kriv je adolf  Smile
Znas li ti koliko je stanovnika srpske Moskve vlasnik Inteze?
Pa ko je bio poslovodja Delte? Zar nije Misko? Pa kako je dao Italijanima?
Znate ja bih to vama, ja nemam pojma da to radim?
Hajde bre ne budi naivan. Banka (filijala) ima neke ulagace koji su i osnivaci, koji imaju neki status oko profita.
Da ne mislis da je Misko peta kolona rekao; hajde vi zabari delite profit, mi Srbi to ne znamo.
Bre wayman, kada shvatis da je boljsevizam, satanska nauka lazi, prevare, ubijanja i otimacine i to dovedena do akademskog nivoa nauke, onda ce ti stvari biti malo jasnije.
Cak i lihvari to studiraju, kako da zajebu svoje narode.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy II
znam ja to skorpione,znam,zato se i ne potresam ko nekada  Smile bilo ludo pa mlado,mislilo sve ce biti u redu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
znam ja to skorpione,znam,zato se i ne potresam ko nekada  Smile bilo ludo pa mlado,mislilo sve ce biti u redu  Smile
I ja sam sve te boljke proziveo.To nije zajebancija kad kazem da sam bio najbolji u Marskizmu. Samo sam mnogo pitao. ne zlonamerno. Znatizeljno.Kad ono tupadzije koje nemaju pojma napreduju, pa ni to mi nije bilo krivo, nego kad me neko pita: kako on to zna a ti ne znas. Smile Smile Smile
A njegov vrhunski kvalitet je to sto ne zna. Smile Smile Smile
Zato sam se i okrenuo fala Bogu elektrici.
Najgore je bilo na politickoj ekonomiji, koju sam mastao da studiram, sto sam rekao da je Marks u kapitalu napisao isto sto i David Rikardo i Adam Smith, kapitalisticki ekonomisti. Nisam bio lenj da procitam neke od njhovih clanaka. Jujujujujujuju.
Secam se da mi je jedan poznati profesor,( necu da mu pominjem ime) rekao: idi uci drugo nesto. Nisi ti za ovo.
ja poznajem ovo drustvo u nasitnije pore. To je jedno izopaceno drutvo ljudi koji uopste nisu ljudi nego imitacija zivotinjki.Oi nikada nisu radili u pravom smislu te reci. Sej, zanji i sta se poznjeo to ti je.
Sa takvima moze Sloba, moze Borka, moze posle Jezda, pa Dafina, pa kada si cuo da su spodobe kao Seselj ili svinjar to ostro osudili? ne smeju jer znaju ko je pare uzeo.
Znaju u cijem se krevetu Joca od Amsterdam budi.
Po meni Joca je daleko veci profesionalac od Borke. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
zato ja neću ići na bankarski smer, nego ekonomska analiza pa kasnije brokerski kurs  Smile Smile

bankarstvo je najjaci i najbolji smer  ... Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Apple iPhone 7
jeste ali treba sijamske bliznakinje da rodim da bih završio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy II
jeste ali treba sijamske bliznakinje da rodim da bih završio  Smile
šta se mora,nije teško  Smile to je milina,samo da ne završiš na šalteru,poludiš,pa ti se ne ulazi u banku više ni platu da podigneš
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga pogibije Borke Vučić
Krivična prijava protiv vozača „škode“

Autor: Nebojša Radišić | Foto:N.Rauš | 04.08.2009. - 05:00


Kragujevac - Policija je podnela krivi­čnu prijavu protiv Dejana Blagojevića (27), koji vozio „škodu fabiju” u kojoj su u subotu na autoputu kod Lapova poginule Borka Vučić, funkcionerka SPS-a, i Mirjana Blagojević, advokatica i potpredsednica beogradskog odbora SPS-a. Blagojević se sumnjiči da je počinio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Kako je za „Blic” izjavio predsednik Opštinskog suda u Batočini Miroslav Lepojević, „vozač će najverovatnije biti saslušan danas”. Izjavu će istražnim organima dati i suvozač Verica Milaković (59), koja je u udesu zadobila teške telesne povrede.
Obdukcija tela Borke Vučić i majke vozača automobila beogradskih registarskih tablica Mirjane Blagojević (64) završena je juče i utvrđeno je da su one od zadobijenih povreda preminule na licu mesta. Verica Milaković ima prelome rebara i juče je prevezena na dalje lečenje u Klinički centar Srbije u Beograd.
Kako je za „Blic” izjavila Andrea Obradović, portparol KC, „Dejan Blagojević je prošao svu potrebnu dijagnostiku” i nisu pronađene povrede unutrašnjih organa. U sudaru je zadobio samo lakši potres mozga i juče je prebačen na odeljenje hirurgije u kragujevačkom KC, ali je i dalje pod nadzorom policije. Dozvoljeno mu je da kontaktira samo sa članovima najuže porodice, a oduzet mu je i mobilni telefon.
Dosadašnji rezultati istrage, sačinjeni na osnovu tragova sa mesta nesreće, pokazuju da je „škoda” kojom je upravljao Dejan Blagojević nakon izgubljene kontrole prešla 98 metara puta. Udarila je u zaštitnu ogradu autoputa, više puta se prevrnula, a potom i zapalila. Iz pouzdanih izvora „Blic” saznaje da je „mala verovatnoća da se automobil zaneo na putu zbog defekta na gumi”. Kao mogući uzroci nesreće pominju se i tehnički kvar na automobilu, ali i nepažnja vozača ako je u kritičnom momentu podešavao radio ili se možda javio na mobilni telefon. U svakom slučaju, istina o udesu će se znati tek kada se saslušaju svedoci i kada tim eksperata da izveštaj nakon pregleda olupine vozila.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Borka Vučić sahranjena na Novom groblju u Beogradu
Autor: N. Radišić | Foto:FoNet | 05.08.2009. - 08:21


Kragujevac, Beograd - Protiv Dejana Blagojevića (27) iz Beograda pokrenuta je istraga pred Opštinskim sudom u Batočini zbog sumnje da je počinio „teško krivično delo protiv bezbednosti saobraćaja” i izazvao udes u kome su prošle subote poginule Borka Vučić (83) i Mirjana Blagojević (64).

Prema rečima istražnog sudije Miroslava Lepojevića, „posle iskaza koji je dao nakon privođenja, on je pušten na slobodu”. Rekao je da je „iz Beograda trebalo da svoju tetku Mirjanu, njenu prijateljicu Borku Vučić i njihovu poznanicu Vericu Milaković preveze do Levča, odnosno do manastira Kalenić”, gde se održavao tradicionalni sabor „Prođoh Levač, prođoh Šumadiju”. Na autoputu kod Lapova, čuo je da je „nešto puklo”, nakon čega je automobil „počeo da se prevrće”.
- Vozač „škode” nije dao nove podatke koji bi koristili istrazi i zato će svedočenje Verice Milaković, koja je preživela nesreću, biti veoma bitno. Ona je prebačena na dalje lečenje u Beograd, ali će, ako zatreba, biti pozvana da da iskaz pred sudom - kaže sudija Lapojević.
Policija je saopštila da je „Dejan Blagojević priveden istražnom sudiji zato što postoji sumnja da je 1. avgusta upravljao vozilom neprilagođenom brzinom, zbog čega se ‘škoda’ više puta prevrnula, prešla u suprotnu traku i potom zapalila”.
Kako „Blic” saznaje od izvora bliskih istrazi, „sve je manja verovatnoća da je do saobraćajne nesreće došlo zbog kvara na vozilu, a sve je veća da je u pitanju ljudski faktor”.
Funkcionerka Socijalističke partije Srbije Borka Vučić sahranjena je juče na Novom groblju u Beogradu. Opelo je služio vladika Lavrentije, a u ime prijatelja od Borke Vučić oprostio se advokat Toma Fila.
Pogrebu su, pored članova porodice, prisustvovali predsednik SPS Ivica Dačić, Jovan Krkobabić, guverner NBS Radovan Jelašić, Milutin Mrkonjić, Milan Milutinović, Mihalj Kertes, Živadin Jovanović, Milutin Bojić, Toma Fila... Opelo je služio vladika Lavrentije.
Funkcionerka SPS-a Mirjana Blagojević kremirana je juče na Novom groblju u Beogradu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 09:44:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.