Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:40:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skupstina stanara  (Pročitano 4221 puta)
31. Jul 2009, 20:01:12
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 211
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Interesuje me kome pripada vesernica u zgradi, da li celoj zgradi ili stanarima koji nemaju podrum i zive u prizemlju ili potkrovlju gde se vesernica nalazi?

Takodje me interesuje ako se stanari odreknu vesernice (ne znam da li ima napismeno) u korist stanara sa sprata gde se vesernica nalazi da li onda oni imaju pravo da odluce da iz vesernice moraju da se sklone stvari, recimo orman, koji pripada jednom od tih stanara? Pritom daju rok od 7 dana za iseljenje pod izgovorom da orman smeta i da je to prostorija iskljucivo za susenje vesa a ostali stanari sa tog sprata takodje tu drze stvari, koje izgleda nikome ne smetaju. Da li skupstina stanara ima to pravo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
HTC Tattoo
Vešernica je zajednička prostorija u zgradi,i pripada svim stanovima podjednako,bez obzira na sprat,isto kao i tavanski prostor,sve su to zajedničke prostorije.Znači,isti deo tavana ima ovaj u prizemlju,kao i onaj na zadnjem spratu,isto važi i z avešernicu.


Vešernicu ne mogu da ti daju usmeno,da bi dobio vešernicu moraš da skupiš više od 50 posto napismene saglasnosti stanara,a usmeno,to nigde ne važi.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2009, 02:14:29 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 211
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Hvala ti.

A da li znas da li stanari imaju pravo da zahtevaju uklanjanje neke stvari iz vesernice? I ukoliko donesu odluku a pojedinac je ne ukloni, sta se onda desava?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
u svakoj bgd opstini imas kancelariju za kucni savet, idi tamo i pitaj sve sta te zanima.
ako kucni savet potpisima vecine stanara odluci da izda zajednicku prostoriju, onda treba da se isprazni, naravno niko ne moze da te natera da je ispraznis ako neces.
ako traze izbacivanje stvari samo jednog stanara, moze da kuka da ga diskriminisu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
HTC Tattoo
Hvala ti.

A da li znas da li stanari imaju pravo da zahtevaju uklanjanje neke stvari iz vesernice? I ukoliko donesu odluku a pojedinac je ne ukloni, sta se onda desava?
Pa mogu da zahtevaju ako je vešernica još uvek zajednička prostorija,onda skupština može da zahteva da se uklone stvari.Jebiga može neko da istovari u vešernicu dva kamiona drvene građe pa da u vešernicu ne može da se uđe,a vešernica svima pripada.A može da predsednik kućnog saveta bude neki penzos drkadžija pa da zajebava zato što je dokon,ako ej takva situacija,oteraj ih sve u p.m.  Smile

A ako si dobio napismeno potpise od više od 50 posto stanova,onda je vešernica tvoja i niko ne može više da traži da izbaciš stvari,čak i ne sme da ulaze u vešernicu jer to više nije zajednička prostorija.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:40:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.