Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:31:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boziji Narod  (Pročitano 31683 puta)
29. Jul 2009, 11:52:14
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Interesuje me, posto je forum pun izjava "Srbi Boziji narod", kako je moguce da su Srbi Boziji narod kada za Boga imaju jevreja ?
" Gospod Bog Isus Hrist " kako ga vernici ciji je on Bog nazivaju je jevrejin kome je majka jevrejka, oceva narodnost se ne zna, ali je za jevreja vazna majka a ne otac.
Znaci, jevrejima (narodnost svih koji su pisali Bibliju) je data rec, "Gospod Bog Isus Hrist" je jevrejin, a Srbi koji sa
jevrejima blage veze nemaju su "Boziji narod".  Smile
U Otkrovenju pise da ce Gospod Bog da se pojavi u svom narodu koji ce biti vecno njegov i on ce vecno biti njihov
Gospod Bog. Da li ce se "Gospod Bog Isus Hrist" vratiti kod jevreja ili kod Srba, posto "silazak na zemlju sa oblakom"
moze da se izvede samo na jednoj lokaciji ?
Posto "hriscani" veruju da su ove reci bukvalne " I tada će se pokazati znak Sina čovečijeg na nebu; i tada će proplakati sva plemena na zemlji; i ugledaće Sina čovečijeg gde ide na oblacima nebeskim sa silom i slavom velikom."
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
oceva narodnost se ne zna,
pa sta mislis sta mu je otac bio po nacionalnosti ?!?     
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
oceva narodnost se ne zna,
pa sta mislis sta mu je otac bio po nacionalnosti ?!?     

hahahhaha genijalno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Svi narodi su božiji narod, kako moja braća muslimani kažu "Svi smo Alahovi i Njemu se vrećamo".
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: gottago
pa sta mislis sta mu je otac bio po nacionalnosti ?!?     
Da, ali za "hriscane" Otac ne postoji kao covek, koji je jedini uslov za nekog da bude Srbin, za "hriscane" jevrejin po imenu Isus sin Josifov iz Nazareta je jedini fizicki oblik Boga. Mene samo zanima kako je jevrejin -
Bog Srba, kada je umro kao Kralj jevreja ?
Citat: Markos_Crni
Svi narodi su božiji narod, kako moja braća muslimani kažu "Svi smo Alahovi i Njemu se vrećamo".
Tvoja braca muslimani zadrzavaju da veruju sta god hoce, isto kao sto i ja imam pravo da se ogreadim od svega sto oni pricaju i zamolim ih da mene i ko je moj Bog ostave meni i mom Bogu.
Samo nek se oni do poslednjeg vrate alahu ja ih ne zadrzavam.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Apple iPhone 6s
Isus je Sin Boziji, sto znaci da bog ne postoji, sto znaci da ne treba da verujemo u boga vec u bozicu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat: gottago
pa sta mislis sta mu je otac bio po nacionalnosti ?!?     
Da, ali za "hriscane" Otac ne postoji kao covek, koji je jedini uslov za nekog da bude Srbin, za "hriscane" jevrejin po imenu Isus sin Josifov iz Nazareta je jedini fizicki oblik Boga. Mene samo zanima kako je jevrejin -
Bog Srba, kada je umro kao Kralj jevreja ?

pa ako uzmemo teoriju po kojoj je prvi osvajac sveta bio nas covek pod imenom Bog Bak, sasvim je moguce da je Srbin. osim toga kod nas se gleda po ocevoj strani, tako da nema veze sto mu je majka bila jevrejka, ako je stvarno bila. sasvim je moguce da su ih jevreji prisvojili kao svoje, jer nemaju nista svoje.
i da, Isus na ikonama ima smedju kosu kao vecina Srba, jevreji imaju crnu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
ljudi se hvataju za svoju nacionalnost kada nemaju nizašta drugo, kada im jedino to preostaje.
a ako ni taj sam narod nema ničim da se podiči, onda počinju da pričaju kako su božji narod...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Isus je Sin Boziji, sto znaci da bog ne postoji, sto znaci da ne treba da verujemo u boga vec u bozicu?
A izvini molim te, kako neko moze da bude sin necega sto ne postoji (nije postojao) ? Recimo u realnosti,
sin je fizicki deo oca, koji je u formi spermatozoida iz njega izasao pa se razvio u sina. Svaki sin je otac, ali svaki otac nije sin. Recimo po Bibliji taj koji je Gospod Bog nije sin iako je rodjen, posto Gospod Bog je oduvek postojeci,
on ne moze da bude necija kreacija/sin. Objasnjenje je takodje lako, posto kada svi budu znali da je Gospod Bog medju nama, oni vise nece imati memoriju reci koje ne postoje u materiji kao sto su "otac" "majka" "sin" "brat" "cerka"... sve sto ce covek moci da prepozna je covek (muskog ili zenskog pola).
" Jer, gle, ja ću stvoriti nova nebesa i novu zemlju, i šta je pre bilo neće se pominjati niti će na um dolaziti. "
Samo ce Gospod Bog imati memoriju tako da ce sve ljude na planeti bolje znati nego sto oni imaju mogucnost da sebe znaju.
Ali to nije tema, hocu da cujem "hriscane", koji narod je Boziji, i na teritoriji koje zemlje slece njihov "Bog" ?
Citat: gottago
pa ako uzmemo teoriju po kojoj je prvi osvajac sveta bio nas covek pod imenom Bog Bak, sasvim je moguce da je Srbin. osim toga kod nas se gleda po ocevoj strani, tako da nema veze sto mu je majka bila jevrejka, ako je stvarno bila. sasvim je moguce da su ih jevreji prisvojili kao svoje, jer nemaju nista svoje.
i da, Isus na ikonama ima smedju kosu kao vecina Srba, jevreji imaju crnu.
Pa izvini molim te, niko ne moze da porekne da su jevreji pisali knjigu cijeg su mesiju kao svog "Gospoda Boga"
prihvatili Srbi. Ako su Srbi prvi ljudi koji su imali gen govora/reci i taj gen preneli celoj planeti preko prokreacije
(seksa) ipak ne mogu imati zaslugu za Bibliju, posto je unikatna, govori o Gospodu Bogu kao nista pre nje.
Nije ova tema za zajebanciju, ja sam samo spomenuo da se Isusova narodnost po Ocu ne zna, zato sto je
njegova majka oplodjena Duhom Bozijim, a duh Boziji nema narodnost on moze da bude i Srbin i Amerikanac,
Japanac... bez obzira, bitno je da je Boziji, meso nema nikakvu zaslugu ( ali u njemu je sav znacaj ), sve je u duhu, posto ce svi koji nisu u Bozijem duhu da okrenu pedalice i zavrse u "ognjenom jezeru" (mesto koje nesto pretvara u nista).
Ova tema istrazuje da li je krv i meso Gospoda Boga jevrejska ili Srpska ?
Citat: fgtra
ljudi se hvataju za svoju nacionalnost kada nemaju nizašta drugo, kada im jedino to preostaje.
a ako ni taj sam narod nema ničim da se podiči, onda počinju da pričaju kako su božji narod...
Ne kapiras rodjo, ne radi se o tome da je Boziji narod termin za "Narod koji ce vecno ziveti sa Gospodom Bogom"
posto ce to biti pripadnici verovatno svih postojecih naroda na planeti, nego se radi o narodu u kojem se
Gospod Bog pojavio, cija je on krv. "Hriscani" veruju da je jevrejin Isus Gospod Bog i po tome Srbi nisu
Boziji narod, nego su to jevreji, a to su oni koji nece ni da cuju za tog "Gospoda Boga".
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Apple iPhone 6s
Ne svatam ko je tu onda uopste bog?, dali je to Isus, ja sam zakljucio po tvom da je to isus, ili je to ustvari ista osoba, bog=isus. Ako je tako zbog cega se onda isus naziva sin boziji?
A ustvari dali uopste ima Boga, jer sam si naveo da "kako neko moze da bude sin necega sto ne postoji (nije postojao) ".
I kako nesto moze biti oplodjeno duhom? To mi isto nije jasno?
Odakle ti taj izvor da su Srbi prvi imali moc govora?
Sve je bas zbrkano,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:31:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.