Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:13:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta muškarci nikada neće razumeti  (Pročitano 25466 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Citat
kad muškarac do kraja skapira ženu, veza prestaje. Niti je njoj više izazov da pokušava, niti je muškarcu interesantna žena za koju misli da je "provalio"

da, ovo mozda vazi ako imas 15 godina  Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tvoj odogovor je dokaz da se žene i muškarci ne razumeju. Muškarac uvek ima 15 godina. Kad kažem da veza prestaje, ne mislim bukvalno na raskid ili razvod. Veza prestaje pre formalnog raskida. Ne veruješ da muškarci postaju nezainteresovani kad misle da su provalili ženu? Rasmisli dvaput. I ne vadi mi rečenice, odnosno delove komentara iz konteksta cele priče.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Pa ne verujem da postaju nezainteresovani kada "provale" zenu, i zaista ne verujem da uvek ima 15 godina. Cinjenica je da postoji mnogo primera koji dokazuju suprotno, i da covek od 40 godina moze da se ponasa kao da mu je 15, ali ne, ne verujem da je to u globalu tako...Moje misljenje  Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
OK  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ja pishem duge poruke i referate dok ne padne prvi sex. Posle pishem "OK". Smile

Ja posle seksa izbrisem broj . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia N97
 Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Citat
Explain?

Zeli da ti docara kako se provela s tobom .Verovatno joj je lepo s tobom ,prijas joj ,cim ti pise duge poruke .Ja kratke poruke pisem samo onima koje zelim da skinem sa dnevnog reda.

Au, sada si me bacila u bedak, osecam se lose... Smile Ali dobro, odogovor ti je skroz na mestu Smile

@qrcko

Tebra valjda ako si nekada imao devojku kapiras da se takve stvari ne pitaju. Isto bi bilo da je pitas "Zasto nosis crvene tange umesto belih"?

Citat
Što se mene tiče, po ovom pitanju je najvažnije biti (umereno) iskren... Ako ja nešto ne radim kako valja a ona mi kaže da je to dobro (a nije) onda sex nema smisla... Ako nešto pogrešno radim, slobodno kaži, neću da te tužim mami. Ali ću sigurno ispraviti greške. A svaka devojka je priča za sebe po pitanju toga šta im prija u krevetu.
Naravno ne treba ni preterivati u zahtevima i kritikama. Zato i jesam rekao "umereno". Bitno je da se vidi i oseća napredak. A kako da se napreduje ako obe strane misle da je sve OK kad nije

Umereno? Mozes pricati istinu ili slagati...ne mozes umereno slagati ili pricati istinu...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
@qrcko

 Smile

Citat
Tebra valjda ako si nekada imao devojku kapiras da se takve stvari ne pitaju. Isto bi bilo da je pitas "Zasto nosis crvene tange umesto belih"?

to je bila šala... A i mislio sam da si se i ti šalio kad si postavio to pitanje. Sad stvarno počinjem da sumnjam u tebe  Smile

Citat
Umereno? Mozes pricati istinu ili slagati...ne mozes umereno slagati ili pricati istinu...

Au... Kako to da samo tebi nije jasno?  Smile

Naravno da ne možeš umereno slagati (slagati kao svršen vid od "lagati") ali zato možeš biti umeren u količini laži ili iskrenosti. Znači jednom si iskren, drugi put (u drugoj situaciji) nisi. A ne (što ti misliš) da u jednoj situaciji budeš polu-iskren.

edit:

Samo zameni
Citat
(umereno) iskren

sa "umeren u količini situacija u kojima si iskren/a"
« Poslednja izmena: 31. Jul 2009, 15:33:17 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Citat
Naravno da ne možeš umereno slagati (slagati kao svršen vid od "lagati") ali zato možeš biti umeren u količini laži ili iskrenosti. Znači jednom si iskren, drugi put (u drugoj situaciji) nisi. A ne (što ti misliš) da u jednoj situaciji budeš polu-iskren.

I ti matori mislis da jedna veza moze tako da uspe?

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Iskreno, nisam siguran zato što mi ni jedna veza do sad nije uspela, ali mislim da može tako da uspe... I to nije ni približno bio problem kod mojih raskida. U stvari to se ni ne može nazvati problemom. A samo da pitam, da ne bude zabune: šta je po tebi uspela veza?

Recimo da tebi žena kuva ručak. I loše pere, loše pegla, loše kuva. Ti njoj kažeš da loše pere i pegla, njoj samopouzdanje malo opadne.

I spremi ona tebi u ponedeljak nešto bljutavo...

Ti: Dobro je jelo... (laž)
Ona: drago mi je (samopouzdanje se diže)

Sutradan ona hoće isto to da spremi:

Ti: hm, ajde malo više soli stavi, i dodaj zapršku, da vidimo kako će da ispadne
Ona: (voljna da posluša zbog podignutog samopouzdanja) Pa hajde...



A da si joj prethodni dan na ono "loše peglaš i loše pereš" dodao i "loše kuvaš" verovatno bi to bilo previše za nju. Ne bi imala želju da nauči nešto novo zato što bi loše mislila o sebi (i o tebi).

Ovaj primer je teška stereotipna glupost ali bi to otprilike bilo to.
« Poslednja izmena: 31. Jul 2009, 16:06:26 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:13:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.