Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:27:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horoskop nema veze s tim  (Pročitano 6385 puta)
28. Jul 2009, 10:58:55
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Priču o horoskopu neki smatraju zgodnim načinom da se indirektno priča o seksu. A neki je smatraju krajnje iritirajućom, naročito ako se osoba s kojom izlaze upravlja prema horoskopu kada odlučuje šta da učini u vezi i s vezom.

Slično je i s gledanjem u pasulj i sličnim vradžbinama kada treba doneti neke bitne odluke, pa i one u vezi s muško-ženskim odnosima i ljubavnim životom. Onda kada se ta vrsta priče koristi kao igra između njih dvoje, bilo igra u krevetu ili igra van kreveta, to nijednom od njih dvoje neće smetati. Međutim, kada neko gleda u horoskop da bi video da li da počne vezu s nekim, da li da tog dana uradi ovo ili ono (recimo, da li je taj dan dobar za to da njih dvoje prvi put spavaju zajedno), da li će se njih dvoje dobro slagati... To ume prilično da nervira.

Slično važi i za gledanje u horoskop da biste odredili kako će vam proteći ljubavni sastanak te večeri ili u kom se pravcu kreće vaša veza. Može da bude zabavno da vidite koliko se horoskop potrefi sa stvarnošću, ali bi partneru ili partnerki moglo prilično da smeta ako dopustite da vam horoskop upravlja životom, i još i od njih tražite da se povinuju tome.

Ukoliko, posle proučavanja horoskopa, zaključite da će vam sastanak proći katastrofalno, može da se desi da zaista tako i bude, naročito ako na sastanak odete ubeđeni da će vam biti užasno. A može i da sve lepo prođe. Ni jedno ni drugo nema veze s horoskopom, već s vama i s osobom sa kojom izlazite; eventualni uticaj može da bude taj da vi sebe u nešto unapred ubedite, pa se to odrazi i na vaše raspoloženje i ponašanje.

Horoskop, kao igra i zabava, može da bude super - ali, osim ako izlazite s nekim ko i sam slepo veruje u takve stvari, bolje bi bilo da ne dopustite da vam horoskop upravlja životom. U suprotnom, može se desiti da ostanete sami i da se pitate otkud to, kad vam je horoskop predviđao sve najbolje - ili da zaključite da "ima tu nešto", jer vam je horoskop predvideo katastrofu.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Horoskop nema veze ni sa čim (aj te natalne karte, u to se i ne razumem), ali je zabavan. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
HTC Wildfire S
Meni su ili smešne ili žalosne1. (žalosne kad već uzme ozbiljnog maha ta glupost) osobe koje misle da im je ličnost predodređena u odnosu na to kad su se njihovi matorci najviše seksali i u kom mesecu.  Smile

And one more time



1. Ja znam jednu koja je raskinula s dečkom, solidnu vezu, jer joj je neka žena koju je platila rekla da to neće ići, po astrologiji.  Smile Glupača.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 16:43:43 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
saznala je da je blizanac jel da ?  Smile

btw, cisto da se oglasim ja verujem u uticaj nebeskih planeta ... ali jos vise u slobodnu volju
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 18:23:34 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Volim horoskop i volim da citam objasnjenja vezana za polozaj planeta i kuca .Naravno ,dnevni horoskop ne citam nikad jer su to klasicne budalastine .Verujem da na nas dosta uticaja imaju odredjene planete ,ali najvise je sve na nama samima.Ja sam recimo rodjena u znaku lava i moja planeta je Sunce i ja sam bez sunca kao riba bez vode .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Eto ja sam, recimo, bik - zemljani znak. U podznaku lav - takođe zemljani znak.

A bez vode ne mogu da živim.  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
lav je vatra ako se ne varam... a voda napaja zemlju, ko sto vazduh jaca vatru... tako se gleda i kompatabilnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 

Lav je vatreni znak  Smile

Horoskop ne govori o tome da su svi ljudi istog znaka isti .Postoje visi i nizi tipovi , bitan je i podznak i polozaj meseca ,ima tu svasta nesto zanimljivo za otkrivanje .

Recimo ja sam primetila da vecina lavova ima jako veliki ego ,da su jarcevi jako surovi kad se svete ,da su ribe jako porocne (ne sve naravno ),da su device jako izbirljive ,a vodolije originalne i svoje .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Priznajem da sam nekompetentna, odoh da prosipam pamet po drugim temama.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Nisam ni ja neki horoskopdzija ali ponesto znam. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:27:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.