Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:39:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tri pitanja....  (Pročitano 6549 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
Necu u offp samo na temu hocu da dodam da je text odlican samar za nevernike Smile
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Necu u offp samo na temu hocu da dodam da je text odlican samar za nevernike Smile
Sama pomisao da se neistomisljenik samara bilo kako je uzasavajuce necivilizovano nepostovanje.
Ljudi koji zive u realnosti koju osecaju i vide svuda oko sebe i u sebi su glupi, a oni koji veruju u fantazije su pametni, jel' ti to zelis da kazes ?
Jel' bi i ti voleo da ti neko lupi samar kako bi ti "dokazao postojanje Boga" ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
Meni netreba niko da lupi samar da bi mi dokazao postojanje boga ja znam da Bog postoji i ja zivim u realnosti dok je tvoja realnost prozena podacima dokazima i cinjenicama da je ceo svet lazan pa si po tome  jedinka i po tome ti je zivot jadan burazeru...i jos nesto napisao sam na temi ''Ima li boga..." ,i sam si to tamo procitao,da sam na svojoj kozi osetio Boziju silu a takvih kao ti Bog dodirne svakog dana ali ste zaslepljeni drugacijim zivotom tako da nemozeta  da osetite i nemozete da razumete tu silu....
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Mnogo je teze odgovoriti na ona druga tri poznata pitanja:
1. Ko sam ja?
2. Gde sam ja?
3. Zasto sam tu gde sam?

Ne znam uz kakvu prakticnu demonstraciju bi ucitelj odgovorio na ova prosta pitanja. Smile
IP sačuvana
social share
Nisam ni ateista ni teista i uvek stajem u odbranu jedne od te dve kategorije ljudi kada je ova druga napada.
Ljudi nisu svojom voljom ateisti ili teisti i niko nema racionalan razlog za kritiku jednog ili drugog stava.
Ali zato postoji racionalan razlog za kritiku tvrdnje koje ateisti ili teisti naturaju.

...imbecili i debili ogroman je zbir,
Moj glas danas odlazi u manastir...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia Luvmya 520
Meni netreba niko da lupi samar da bi mi dokazao postojanje boga ja znam da Bog postoji i ja zivim u realnosti dok je tvoja realnost prozena podacima dokazima i cinjenicama da je ceo svet lazan pa si po tome  jedinka i po tome ti je zivot jadan burazeru...i jos nesto napisao sam na temi ''Ima li boga..." ,i sam si to tamo procitao,da sam na svojoj kozi osetio Boziju silu a takvih kao ti Bog dodirne svakog dana ali ste zaslepljeni drugacijim zivotom tako da nemozeta  da osetite i nemozete da razumete tu silu....
Ja sam rekao da je ceo svet lazan ? gde ? Pa ja sam jedini na ovom forumu koji govori da je ovaj svet sve sto jeste, sve sto jeste je materijalno, duh se oseca samo duhovno.
Ti znas da Bog postoji ? gde je ?
Svaki covek oseca Boziju silu, samo je pitanje da li je toga svestan ili ne.
Citat: aleksa_99se
1. Ko sam ja?
2. Gde sam ja?
3. Zasto sam tu gde sam?
Osecaj prisutnosti koji se nalazi u krvi i mesu svojih bioloskih roditelja.
Tacno tamo gde se osecas prisutnim.
Zato sto si tu gde jesi morao da budes, jel' da nisi morao ne bi bio tu gde jesi.
Prakticnije od toga ne moze, posto je to jedina istina, nema dve.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Citat
hocu da dodam da je text odlican samar za nevernike Smile

varas se, nije  Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Nokia 950
@eyepheelYU

Ne,nisi rekao da je svet lazan,niti sam ja rekao da si ti rekao da je ceo svet lazan,o5 prevrces moje reci....
Ti tvrdis da Bog nepostoji,znaci da je hriscanstvo lazna vera,znaci da je pola civilizacije satkano u lazi,po tvome to je tako ispravi me ako gresim...
Neznam da li si jedini na forumu koji sve sto jeste tvrdi da je mateijalno,mada i iz tvojih uglova gledanja svet je realniji nego sto bi ga neko drugi video,to je tacno i to postujem i ja sam pobornik one grupe koja veruje samo u ono sto vidi,cuje,dodirne i oseti na svojoj kozi,a ja sam tu si lu osetio tako da nikako nemozes da me ubedis da nepostoji kao sto ni ja tebe nebih mogao da ubedim da nepostoji npr. Ajfelova kula...
Ti mislis da si samo ti meta pogresnog shvatanja,nisi,sta mislis kako ljudi komentarisu moje tvrdjenje da sam osetio boziju silu na svojoj kozi...vecina bi rekli da sam lujka,drugi da blebecem bez veze i mala grupa ljudi kaze da sam upravu jer su imali slican slucaj...
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Zelim samo reci... da me je dirnulo,nista vise.
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Necu u offp samo na temu hocu da dodam da je text odlican samar za nevernike Smile

 Smile

Nista se taj nije bolje snasao da objasni i odgovori na neka od pitanja kao ni oni koji su uspeli sa verom u boga da nagovore mase ljudi da dobrovoljno izvrse samoubistvo.

Svaku pricu svaki covek dozivljava drugacije i nijedna nema istu poruku jel ona ne zavisi od onog ko je prica vec od onoga ko slusa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:39:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.