Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:10:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko peva, zlo ne misli, ali...  (Pročitano 3392 puta)
23. Jul 2009, 13:56:33
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Veliki je broj onih koji vole da pevaju, makar i nemali sluha. To je sasvim u redu, kaže se da ko peva, zlo ne misli, samo što bi ipak trebalo izbegavati predugo i preglasno pevanje koje vaša okolina ne želi da sluša.

Da ne bude zabune, naravno da u pevanju kao takvom nema ničeg lošeg. Bilo da neko peva pod tušem kad je sam u sobi, pevuši za sebe na ulici, peva zajedno s ostatkom ekipe tokom ranih jutarnjih sati na nekoj žurci, to je sve u redu i super, bez obzira na to koliko sluha imali. Ne umete nijedan ton da "ubodete" kako treba? Nema veze, pevanje je i dalje zabavno, a ne možemo svi ni da imamo sluha.

Međutim, dešava se da neko uopšte nema sluha - što samo po sebi ne bi bila nikakva smetnja - a baš želi da naglas peva pred društvom i uopšte ne želi da odustane. Zapne da se dokaže kao buduća muzička zvezda, i ne prestaje s tim, bez obzira na to što mu/joj pevanje najviše liči na dernjavu mačke kojoj je neko stao na rep, osim što mnogo duže traje. Tu je već teško reći: "Ko peva, zlo ne misli", jer se tu ne radi samo o pevanju već i o nametanju.

Naravno, moguće je i da neko ko ima sluha i ume dobro da peva "smori" društvo kome u tom trenutku nije do slušanja, samo što se to znatno ređe desi; kad neko zaista dobro peva, okupljenom društvu vrlo često jeste do slušanja - hej, možda je taj neko pomalo davež, al' baš dobro peva! S druge strane, kad neko nema sluha, njegovo ili njeno pevanje zaista brzo dosadi. U redu, prijatelj vam je ili prijateljica, trpećete to neko vreme, trpe i oni vaše "bubice", ali svačije strpljenje ima svoje granice.

Zato, molimo vas, bez nametanja svojih "pevačkih dometa" onima koji ne žele to da slušaju (u principu, poželjno je ništa nikome ne nametati). Ukoliko imate veliku ljubav prema pevanju, a vaše društvo baš i ne pokazuje entuzijazam za slušanje, odaberite neke druge prilike da ispoljite svoju ljubav, one u kojima nikome ništa nećete nametati. Na kraju krajeva, ni vi ne volite kad vama neko nešto nameće, zar ne?



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Ja kad pevam na karaokama svi se cepaju od smeha  i posle toga dobijem najveci moguci apaluz. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Mnogo zajebano kad se "sastave" tri pijana vristava glasa u drustvu dok sviram.

E onda vise ne znam jesam li u A molu ili  u 3 p m Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ja mislim da ovaj bas zlo misli dok peva Smile




 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Nokia E
Ja kad pevam otpada plafon Smile mada u dobrom drustvu lepa vesela atmosfera pa bio bih totalni baksuz da sa drustvom ne zapevam koju.
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
ja mislim da ovaj bas zlo misli dok peva Smile




 Smile

 Smile Smile

može i ovo:



Ja pevam jedino pod tušem... Jedino što sam jednom kod ortaka uzo mikrofon i provalio da imam talenat za bitboks, ali pevanje  Smile Strašno me je sramota svog glasa.  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
ja mislim da ovaj bas zlo misli dok peva Smile




 Smile
ja mislim da ovaj bas zlo misli dok peva Smile




 Smile

 Smile Smile

može i ovo:



Ja pevam jedino pod tušem... Jedino što sam jednom kod ortaka uzo mikrofon i provalio da imam talenat za bitboks, ali pevanje  Smile Strašno me je sramota svog glasa.  Smile
Smile Smile Vrh!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ko peva, zlo ne misli, ali...

Не мора да значи.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
Obozavam da pevam moju omiljenu grupu Death (jes' da svi tada beze od mene  Smile ) ali dobro mislim  Smile

Naravno da ih ima da pevaju a da zlo misle (tj. zlo pevaju... npr ustaske pesme i sl.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
HTC Wildfire S
ja mislim da ovaj bas zlo misli dok peva Smile




 Smile
Smile



Ah, još se pamte moje karaoke žurke i prepričavaju. Smile
Jeste da niko od nas nema pojma da peva ali nije u tome poenta, poenta da se nas devetoro koči od smeha dok deseti/deseta peva, i tako u krug. Smile Nijedna moja karaoke žurka nije propala, svi se ludo zabavimo.
S druge strane, što više popijemo, čini mi se bolje pevamo... mačke u vidokrugu od 3 kilometra oko moje zgrade su takođe delile to moje mišljenje.
Stanari, većinom penzineri, nekako i nisu... ali pretpostavljam da nemaju ukusa... zato ko ih jebe.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:10:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.