Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prava istina o operaciji "Oluja", etnicko ciscenje!!!!!!!!!!!  (Pročitano 3445 puta)
21. Jul 2009, 16:23:16
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
SonyEricsson W580i
Ja sam rodjen 12.02.1994. u Republici Srpskoj Krajini,kao Srbin...imam hrvatsko drzavljanstvo...dok je trajao rat i vodili se pregovori izmedju Fikreta,Milosevica i Tudjmana oko nafte,hrane i municije ljudi su ginuli boreci se za otadzbinu,Arkan je pomagao krajisnicima ali i ostvarivao ratno profiterstvo,Milosevic je pomagao od pocetka rata,dok Mladic nije ni odustajao do zadnjeg dana,bili su tu i JSO Crvene Beretke sa Kosticem koji je posle poginuo a na njegovo mesto dosao Frenki,pa su Beretke bile poznate i pod imenom "Frenkijevci",mada je glavni komandant i vojskovodja bio Milorad Ulemek-Legija,koji je u Beretke dodao i vezbe koje je naucio u Legiji Stranaca,nakon rata i pregovora nije se postigao dogovor i hrvatima je u cilju ostalo samo jedno,i imamo i dokaz u kojem Tudjman kaze: "Da Srbi nestanu"...u hrvatskoj je bilo 12% Srba prije operacija "Oluja" i "Bljesak" a posle tih operacija Srba je danas svega 5%,dolazimo do zakljucka da je izvrseno etnicko ciscenje i da je hrvatska drzava zasnovana na etnickom ciscenju,ali ima tu jos jedan zakljucak koji niko ne pominje,ako je bilo tada na primjer u tih 12% Srba 120.000,kazem na primjer a protjerano ih oko 4% a ubijeno 3% dolazimo do zakljucka da je izvrsen i genocid,prema medjunarodnim pravilima genocid se proglasava onda kada ima vise od 5.000 zrtava...izvrsen je i genocid...

Moj zivot pre i posle Oluje:
Ja sam bio mali i ziveo sam u Topuskom (15km od Gline) u zgradi na takozvanom "Golom Otoku", i 1991 prije nego sam ja rodjen zaklana je moja prabaka Lj.M.,moj tata je na polozajima svakodnevno a ja otkad sam rodjen sam bio beba logicno,nakon nekog vremena Milosevic dize ruke od RSK i u vremenu izmedju 04.-05.08.1995. dolazi do operacije "Oluja" i etnickog ciscenja,moja porodica i ja smo protjerani u Kraljevo pa samo posle toga dosli u Teslic gde i sada zivimo,moj tata bio je komandir 53.korpusa Glina N.S.svi su nas zaboravili ali samo tri coveka nisu Arkan,Mladic i Legija,svakodnevno su nam cuvali put za beg i kolone su bile nepregledne...nakon toga za pomoc ugrozenim srbima posebno se pobrinuo Michael Jackson, a sve vreme kad je bila akcija "Oluja" general "Bosanac" na radio nas je obavjestavao da je sve pod kontrolom a na ulazu naseg stana lezi srpski vojnik krvave glave...prodali su Krajinu zato smo je izgubili...ja sam sada ziv i zdrav vratili smo nasu kucu u Topuskom,a na sudu je policajac koji je zaklao moju prabaku...pamtiti i nikada ne zaboraviti,ali uciniti sve da se to nikad vise ne dogodi,to je moja poruka...
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.