Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:31:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pet najvećih ljubavnih laži  (Pročitano 3285 puta)
21. Jul 2009, 10:18:58
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Mislite da su muškarci uvek spremni za akciju u krevetu, da je dobar samo spontani seks i da sve žene padaju na romantične večere i nežnost? E, pa varate se! Dr Džonatan Perkins, seksolog, razbija pet najčešćih zabluda o ljubavi u koje, nažalost, mnogi još veruju.



Zabluda br. 1
Moja ljubav će ga promeniti

Moguće je da će se vaš muškarac promeniti, ali ta promena neće trajati duže od dve nedelje, jer će on ubrzo nastaviti po starom. Ako ga uslovite izjavom tipa „ako me voliš, ti ćeš…“, ne računajte na pobedu.
Shvatite, nije moguće promeniti muškarca. Bilo bi najbolje da ga prihvatite onakvim kakav zapravo jeste, a ako vas pak suviše nerviraju njegove mane, ostavite ga. Vama je potrebna stabilna, zrela i formirana osoba koja može da vam se posveti, a ne razmaženo derište koje ćete učiti životnim vrednostima.


 

Zabluda br. 2
Muškarci vole velike grudi

Nisu baš svi muškarci opterećeni velikim grudima. Naprotiv, većina njih ih u toku prvog susreta i ne primeti. Studija britanskih psihologa pokazala je da tek 25 odsto muškaraca voli velike grudi, a da 75 odsto njih najpre gleda lice i ruke. Muškarci, inače, više cene inteligenciju i dobar smisao za humor. Dokazano je, takođe, da su žene opterećenije veličinom grudi nego muškarci, zbog čega broj operacija povećanja grudi u svetu stalno raste.

 

Zabluda br. 3
Muškarci uvek žele seks

Naše društvo muškarce smatra demonima koji uvek žele seks, kojeg im nikada nije dosta i misle samo na njega. Međutim, ovaj mit isključuje činjenicu da čak i muškarce nekad boli glava ili da naprosto nisu uvek raspoloženi za akciju u krevetu.
Reći „ne“oduvek je bilo pravo koje je pripadalo ženama, ali ako to isto učini i muškarac, rizikuje da će zbuniti i povrediti svoju partnerku. Zato prestanite da verujete u ovu neistinu. I muškarci imaju pravo da budu umorni i neraspoloženi.

 

Zabluda br. 4
Žene ne mogu bez predigre

Od šezdesetih godina prošlog veka i seksualne revolucije muškarci su stalno izloženi kritikama kako se ne trude mnogo oko partnerke i kako često zanemaruju predigru. Međutim, to ne znači da je to uvek i neophodno. Kad dođe do spontanog odnosa, potpuno je prihvatljivo da se partneri odmah bace u akciju. Osim toga, neke žene i ne vole dugu predigru, pa odugovlačenje može da ih iznervira.
 

Zabluda br. 5
Prevara može da spase vezu

Osobe koje su počinile prevaru često se teše kako su to učinile da bi poboljšale kvalitet odnosa s partnerom. Međutim, prevara retko kada može da učvrsti ili spase vezu. Čak i ako partner oprosti prevaru, ostaće mu gorki ukus izdaje i večito nepoverenje. Prevarena osoba budiće se svakog dana sa strahom da će partner to učiniti ponovo, jer, kada se poverenje jednom pogazi, nema povratka.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:31:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.