Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pobuna u Preševu: Albanski političari prete Žandarmeriji!  (Pročitano 11675 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ne kaze se gas maska, nego zastitna maska.  Smile
Ako nisi sluzio vojsku i ako odes tamo, pesadinac ce te obesi ako kazes gas maska. Smile

IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Zastava je pre par godina izbacila na trziste cz999 koji se pokazao na testiranjima kao najbolji pistolj na svetu (verovali ili ne) sto je dokaz da su amerikanci odmah kupili 10000 komada...bilo na vestima rts1...koliko ja znam mi proizvodimo dosta kvalitetne vojne opreme,npr. nasi Kalasnjikovi se izvoze u Azijske i Africke zemlje (sto legalno,sto ilegalno) kao i gas maska domace proizvodnje, vredi 3 puta vise od bilo koje druge...sorry about off
za zastavu 999 prvi put cujem nesto lepo od tebe. ono sto ja znam o tom pistolju, svodi se na iskustva mojih staresina. pljuju ga samo tako. po njihovoj prici, taj pistalj ima podosta problema.

gas maska? mislim da si pogresio! mozda si hteo da kazes zastitna maska.
nasa najbolja je m3. po nasim ispitivanjima njena je statisticka ocena 6,8/10. i na zalost, postoje mnogo bolje strane proizvodnje sa dosta boljim filterima.


nego da se vratim na temu! problem albanaca sa zandarmerijom na jugu moraju da rese oni sami. samo nek se odluce da li zele manje ili vise zandarmerije!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Ne kaze se gas maska, nego zastitna maska.  Smile
Ako nisi sluzio vojsku i ako odes tamo, pesadinac ce te obesi ako kazes gas maska. Smile


sada sam video da si poslao post na ovo! Smile Smile Smile
kada bude otisao u vojsku ogulice po kazni nekoliko kilometara za "gas masku", pa ce videti koja je razlika izmedju gas maske i zastitne maske! Smile Smile Smile
meni npr. vise ne pada na pamet da koristim reci gas maska, pendrek, .... Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ne kaze se gas maska, nego zastitna maska.  Smile
Ako nisi sluzio vojsku i ako odes tamo, pesadinac ce te obesi ako kazes gas maska. Smile
a,znam za to.  Smile to sam dobro utuvio u glavu kada su mi ljudi koji su odsluzili u pojedinim mestima rekli sta se dobija za upotrebljavanje izraza gas-maska umesto zastitna maska.  Smile
aj se sada vrati na post i procitaj ga lepo.
po cemu si zakljucio da sam ja rekao da se vise ne proizvodi.
a nisi mogao samo da kazes-"proizvodi se i dalje,samo je los"  ?
jbg,tako sam te bio razumeo.nije smak sveta...ionako me nikad nije ni zanimao taj pistolj,iako je bio super nekad.(vise volim puske,poput njihovih M70 i M93,tj. Crne strele)
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 13:50:03 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i

na godisnjem skupu zavoda za proucavanje sela koji financira albanska dijaspora pod nazivom "puno nas je al smo jaki" direktor zavoda sefcet haljimi je zakljucio da su sva sela na jugu srbije prenapucena albanskim stanovnistvom i da je urbanizacija u vidu pretvaranja sela u grad jedino rjesenje, sto ce dovesti do masovne stanogradnje pa prema tome i razvoja privrede. takodje, direktor je zamolio predstavnike albanskog stanovnistva da konacno zapocnu primjenu kondoma pri seksualnim odnosima rjecima "pa nema gdje da stanemo covjece


IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Ne kaze se gas maska, nego zastitna maska.  Smile
Ako nisi sluzio vojsku i ako odes tamo, pesadinac ce te obesi ako kazes gas maska. Smile
a,znam za to.  Smile to sam dobro utuvio u glavu kada su mi ljudi koji su odsluzili u pojedinim mestima rekli sta se dobija za upotrebljavanje izraza gas-maska umesto zastitna maska.  Smile
aj se sada vrati na post i procitaj ga lepo.
po cemu si zakljucio da sam ja rekao da se vise ne proizvodi.
a nisi mogao samo da kazes-"proizvodi se i dalje,samo je los"  ?
jbg,tako sam te bio razumeo.nije smak sveta...ionako me nikad nije ni zanimao taj pistolj,iako je bio super nekad.(vise volim puske,poput njihovih M70 i M93,tj. Crne strele)
onda bi me pitao kako je nekada bio dobar a danas je los! Smile
nebitno, sada znas sta sam hteo da kazem a nekada nemam vremena da budem precizniji.
i opet moram, jace je od mene jbg. sa crnom strelom sam rukovao u vojsci i radi se o logistickoj pusci sa mnogo propusta. evo ti primera radi ovo iz prve ruke, a ti proveri ako zelis, u toku obuke nisani otpadaju sa puske. neverovatno koliko su odredjeni delovi amaterski uradjeni. za nju prakticno nasa vojska ni nema pravu optiku, pa se uglavnom koristi lovacka optika umesto vojne. a to je glupost, kada se radi o kalibru 12,7 mm!
da ne idem dalje u poredjenje sa puskama stranih proizvodjaca iz te klase (cak i hrvati)!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.