Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pobuna u Preševu: Albanski političari prete Žandarmeriji!  (Pročitano 11684 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
i drugi su sloveni pa ih ne krive za sve! tako da ne vidim razlog da se slovenstvo navodi kao razlog sto nas i ruse penale za sve!
pre ce biti da razlog lezi u necemu drugom!

a na tim temama sam vec izneo svoje misljenje o tome ko su albanci, a ko smo mi!
u pravu si.  Smile
Poljake nikada nisu penalili.Cehe i Slovake sada takodje iz nekog razloga ne penale...  Smile a,da,unistili su veci deo vojne industrije i opreme i usli u NATO...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
i drugi su sloveni pa ih ne krive za sve! tako da ne vidim razlog da se slovenstvo navodi kao razlog sto nas i ruse penale za sve!
pre ce biti da razlog lezi u necemu drugom!

a na tim temama sam vec izneo svoje misljenje o tome ko su albanci, a ko smo mi!
u pravu si.  Smile
Poljake nikada nisu penalili.Cehe i Slovake sada takodje iz nekog razloga ne penale...  Smile a,da,unistili su veci deo vojne industrije i opreme i usli u NATO...  Smile
ako je tebi isti njihov odnos prema srbiji i prema cesima, slovacima i poljacima, ja ne znam sta da ti kazem.
oni su sami izabrali ulazak u nato verujuci da je to dobro za njih. da li je to zaista dobro za njih ili ne, stvar je licnog misljenja.
ti u tome vidis unistavanje tih naroda, ja vidim normalan proces vojnog i bezbednosnog itegrisanja u organizaciji koja garantuje mir!

i da, da ne zaboravim, kvalitet ceskog oruzja koje se danas proizvodi nikada nije bilo na visem nivou. ja se razmisljam o  kupovini jednog njihovog pistolja!
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 16:44:36 od Kamaro24 »
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ako je tebi isti njihov odnos prema srbiji i prema cesima, slovacima i poljacima, ja ne znam sta da ti kazem.
naravno da nije!
Poljaci,pa i Cesi i Slovaci su im uvek bili "dragi" i "bliski"...  Smile jes da su ih u stvari samo iskoriscavali,ali,dobro sad...
a Srbi su zapadu oduvek nista vise od "prljavih divljaka" koji,eto,samo prave neka sranja zato sto nece da se povinuju njegovim pravilima...  Smile
takodje,dok im Poljaci ne izlaze iz dupeta,mi,iz nekog cudnog,tajanstvenog i neotkrivenog razloga,ne mozemo da ih smislimo.

naravno da odnos nije isti.
ali,dobro,nije sad tema o tome.

Citat
ja vidim normalan proces vojnog i bezbednosnog itegrisanja u organizaciji koja garantuje mir!
po toj logici,i Sovjetski okupatori su doneli mir i blagostanje kada su tokom 56' poubijalii kolovodje,porusili zgrade,izneli tenkove na ulicei pohapsili ostatak ljudi...
da nastane opsta tuca na ulici,i da policija uzme i poubija sve aktere,to se opet moze smatrati mirotvornom akcijom,jer posle toga nema ni ko da se bije i opet nastaje tisina...

Citat
i da, da ne zaboravim, kvalitet ceskog oruzja koje se danas proizvodi nikada nije bilo na visem nivou. ja se razmisljam o  kupovini jednog njihovog pistolja!
au,majku mu...  Smile pistolj...   
e,sad kad imaju taj pistolj,nepobedivi su.
blago tim genijalcima koji mere kvalitet naoruzanja i vojnu moc drzave na osnovu jednog bednog pistolja... to mora da je Tom Clancy dao neku svoju strucnu analizu,iako ga nije ni video,kao ni polovinu drugih stvari o kojima lupeta bez prestanka... ili je to mozda bio onaj celavi Poljski klovn sa Discoveryja iz Future Weaponsa...
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 17:00:15 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Citat
po toj logici,i Sovjetski okupatori su doneli mir i blagostanje kada su tokom 56' poubijalii kolovodje,porusili zgrade,izneli tenkove na ulicei pohapsili ostatak ljudi...
da nastane opsta tuca na ulici,i da policija uzme i poubija sve aktere,to se opet moze smatrati mirotvornom akcijom,jer posle toga nema ni ko da se bije i opet nastaje tisina...
nisam video da nato ubija, rusi i hapsi narod po ceskoj, poljskoj....! ne vidim slicnost po ovom pitanju izmedju sovjeta i nato snaga!
Citat
au,majku mu...   pistolj...   
e,sad kad imaju taj pistolj,nepobedivi su.
blago tim genijalcima koji mere kvalitet naoruzanja i vojnu moc drzave na osnovu jednog bednog pistolja... to mora da je Tom Clancy dao neku svoju strucnu analizu,iako ga nije ni video,kao ni polovinu drugih stvari o kojima lupeta bez prestanka... ili je to mozda bio onaj celavi Poljski klovn sa Discoveryja iz Future Weaponsa...
pistolj je jedan od proizvoda koji im donosi profit u njihovoj industriji. mi ne mozemo ni time da se pohvalimo.
od stvorenih viskova, lako se investira i siri asortiman osvajanjem novih tehnologija i znanja!
prozivodnja pistolja moze biti put do proizvodnje tenka ili haubice, a mnogo redje je obratno!
to je prirodan sled dogadjaja koliko god ti ne zeleo da uvidis realnost.
vidim da jos nisi bio u vojsci. preporucujem ti neki elitniji rod, gde ces biti u prilici da probas da koristis i oruzje koje nije domace prozivodnje, a i istovremeno moci da popricas sa oruzarima i njihovom misljenju o kvalitetu oruzja.
ceska je izabrala dobar put kada je u pitanju vojna industrija. tako nesto bi i mi mogli da uradimo.
preciznije receno ili cemo tim putem, ili cemo da kupujemo od drugih parama koje cemo uzimati od stranih kredita (totalno je nebitno da li je ono nato ili rusko oruzje).
skoro smo kupili sisteme veze za vojsku od izraelaca. sta mislis koliko je para otislo njihovoj vojnoj industriji po tom osnovu?

da se razumemo, ne moze se sve praviti niti se treba cimati oko svega, ali zato treba proceniti sta je to gde mozemo biti dobri i cime mozemo da dodjemo do profita kojim cemo kupovati ono sto nam treba.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Trebala bi žandarmerija malo da pripreti Šiptarskim političarima , a ne oni njima........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
po toj logici,i Sovjetski okupatori su doneli mir i blagostanje kada su tokom 56' poubijalii kolovodje,porusili zgrade,izneli tenkove na ulicei pohapsili ostatak ljudi...
da nastane opsta tuca na ulici,i da policija uzme i poubija sve aktere,to se opet moze smatrati mirotvornom akcijom,jer posle toga nema ni ko da se bije i opet nastaje tisina...
nisam video da nato ubija, rusi i hapsi narod po ceskoj, poljskoj....!
pa,po Poljskoj i Ceskoj ne ubija.zato sto im to nije u interesu,a i zato sto situacija poput Kosova tamo nema.(jos  Smile)
zato je itekako ubijao neduzne ljude ovde pre 10 godina,a sada ubija ljude i u Iraku i Afganistanu,iako to nema apsolutno nikakve veze sa Evropom,a jos manje sa razumom.
a Sovjetsku ofanzivu i ubijanje sam pomenuo kao jedan primer,da ako cemo bukvalno,i ubijanje nezadovoljnih ljudi moze tehnicki da se smatra mirotvornom misijom,jer nakon toga ipak nastaje mir.ali,naravno,po debeloj ceni...
Citat
pistolj je jedan od proizvoda koji im donosi profit u njihovoj industriji. mi ne mozemo ni time da se pohvalimo.

CZ-99?
Citat
prozivodnja pistolja moze biti put do proizvodnje tenka ili haubice, a mnogo redje je obratno!
to je prirodan sled dogadjaja koliko god ti ne zeleo da uvidis realnost.
@Kamaro,ta Ceska koju stalno navodis kao primer drzave koja je procvetala nakon ulaska u EU,je nekada proizvodila sve i svasta,pa i mala oruzja,avione,tenkove,transportere,artiljerjske,PVO sisteme,itd,itd...
danas ta ista Ceska od svega toga proizvodi samo mala oruzja,lake trenazne avione i nesto malo artiljerijskih sistema,a i te artiljerijske sistema proizvodi tako sto modifikuje stare ili sklepa nesto od drugih masina.dobro,sto jes,jes,oni sada nemaju potrebe za proizvodnjom svih vrsta oruzja,i sto jes,jes,napravili su dobar posao vec sa tim trenaznim avionima(jako dobar posao...),ali,to je sve daleko bednije i slabije od onog sto su nekada pravili.
a mogu da pricam i o tome sta sami Cesi,u unutrasnjosti kazu i misle o sadasnjem stanju Ceske,o kojoj svi misle da se radi o nekoj super bogatoj zemlji,i stalno hvale kako je sve divno i lepo,iako je tako samo u okolini Praga i vecih gradova,dok u unutrasnjosti vlada beda ili nezadovoljstvo zbog zatvaranja vecine fabrika.ja sada ne kazem da je EU neka babaroga,niti branim komunizam(zato molim te da ne pocinjes opet da me optuzujes s tim),ali,stvari nisu bas tako zlatne tamo kako svi misle.ali,posto nije tema,i posto mi nije do debata oko toga,reci cu samo ovo sto se tice vojske.
a kad smo vec kod vojske,ne brini se ti nista za mene.prvo zato sto mi ne treba oruzarnica raspale kasarne da bih mogao da pricam sa ljudima,drugo zato sto sam odabrao ja sta sam zeleo,i to naravno,posto sam se i sam uverio u to kako to izgleda i pricao sa nekoliko ljudi.zato ne brini.

a sa ovim
Citat
da se razumemo, ne moze se sve praviti niti se treba cimati oko svega, ali zato treba proceniti sta je to gde mozemo biti dobri i cime mozemo da dodjemo do profita kojim cemo kupovati ono sto nam treba.
se slazem.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:28:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
Citat
@Kamaro,ta Ceska koju stalno navodis kao primer drzave koja je procvetala nakon ulaska u EU,je nekada proizvodila sve i svasta,pa i mala oruzja,avione,tenkove,transportere,artiljerjske,PVO sisteme,itd,itd...
danas ta ista Ceska od svega toga proizvodi samo mala oruzja,lake trenazne avione i nesto malo artiljerijskih sistema,a i te artiljerijske sistema proizvodi tako sto modifikuje stare ili sklepa nesto od drugih masina.dobro,sto jes,jes,oni sada nemaju potrebe za proizvodnjom svih vrsta oruzja,i sto jes,jes,napravili su dobar posao vec sa tim trenaznim avionima(jako dobar posao...),ali,to je sve daleko bednije i slabije od onog sto su nekada pravili.
bitno je reci da to sto su nekada pravili bilo deo jednog sireg sistema u blokovskoj podeli sveta. i mi smo nekada nesto pravili, ali kao sto vidis... danas smo pali na to da kao vojska nemamo ni jednu dobru i kvalitetnu maskirnu uniformu, a kamoli nesto drugo!

jako bitna stvar je u novom pristupu prema namenskoj industriji je stvarati uspeh na trzistu i profit. okretati se ka komercijalnim resenjima. dakle, totalno drugacija struktura i postavka vojne industrije se danas trazi, za razliku od perioda pre par desetina godina.

Citat
CZ-99?
bilo nekad. danas je taj pistolj istorija. naravno, mi cemo ga jos poduze koristiti i nije iskljucino da ce se tu i tamo prodati neki kontenjer i na bliskom istoku, ako nekima proradi nostalgija.
taj pistolj se danas pravi da svaki sedmi ima kvar nakon 20 -30 hitaca, suvise je glomazan,...
cak su nas i hrvati prestigli jer hs produkt ima daleko ozbiljniji adut na tom trzistu!

to su strasne stvari. umesto da posle 99 usledi neki nov i moderan pistolj, krenuli su u sminkanje i "budzenje". videli foru od kolega iz zastava automobila, gde se jugu 40 godina samo menjaju branici!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
izvinjavam se na off-u,evo,necu vise...  Smile
bilo nekad. danas je taj pistolj istorija.
cekaj,znaci,ne proizvodi se vise?otkad?(jbg,rekoh vec da se manje razumem u mala oruzja...  Smile)
Citat
to su strasne stvari. umesto da posle 99 usledi neki nov i moderan pistolj, krenuli su u sminkanje i "budzenje". videli foru od kolega iz zastava automobila, gde se jugu 40 godina samo menjaju branici!
pa,dobro,budzenje je sasvim normalna stvar u vojnoj industriji.mnoge stvari su nastajale upravo budzenjem starih.
ali,dobro,posto kazes da se sada stalno kvari,onda u ovom slucaju to nije dobro resenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
izvinjavam se na off-u,evo,necu vise...  Smile
bilo nekad. danas je taj pistolj istorija.
cekaj,znaci,ne proizvodi se vise?otkad?(jbg,rekoh vec da se manje razumem u mala oruzja...  Smile)
Citat
to su strasne stvari. umesto da posle 99 usledi neki nov i moderan pistolj, krenuli su u sminkanje i "budzenje". videli foru od kolega iz zastava automobila, gde se jugu 40 godina samo menjaju branici!
pa,dobro,budzenje je sasvim normalna stvar u vojnoj industriji.mnoge stvari su nastajale upravo budzenjem starih.
ali,dobro,posto kazes da se sada stalno kvari,onda u ovom slucaju to nije dobro resenje.

nema veze budzenje sa kvarovima. radi se o istom mehanizmu, ali izgleda da se koriste drugi materijali ili nesto sl.
budzenje navoidim kao zalostan primer nase nemoci da ista ozbiljno uradimo da usavrsimo taj prozivod. po nekom normalnom sledu dogadjaja i budzenje je bitno. ali ako je u pitanju sminkanje mrtvaca, onda je to prica za sebe, slicna zas. autom.

aj se sada vrati na post i procitaj ga lepo.
po cemu si zakljucio da sam ja rekao da se vise ne proizvodi.
govorili smo o dobrom pistolju kao potencijalnom prozivodu, i ja sam lepo napisao da je on to nekada bio,da je danas zastareo i da ga je konkurencija pretrcala.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Zastava je pre par godina izbacila na trziste cz999 koji se pokazao na testiranjima kao najbolji pistolj na svetu (verovali ili ne) sto je dokaz da su amerikanci odmah kupili 10000 komada...bilo na vestima rts1...koliko ja znam mi proizvodimo dosta kvalitetne vojne opreme,npr. nasi Kalasnjikovi se izvoze u Azijske i Africke zemlje (sto legalno,sto ilegalno) kao i gas maska domace proizvodnje, vredi 3 puta vise od bilo koje druge...sorry about off
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.