Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:57:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48 50 51 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je covek bio na Mesecu?  (Pročitano 190284 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
e
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
VIDEO ŠOKANTNO PRIZNANJE STENLIJA KJUBRIKA Sletanje na Mesec je lažirano, snimak je moje remek delo


Svet je u šoku posle pojavljivanja video snimka intervjua sa legendarnim režiserom Stenlijom Kjubrikom koji je priznao kako je pomogao NASI da snimi/lažira sve filmove u kojima američki astronauti sleću na Mesec.



Dokumentarac, koji je autor snimio 3. marta 1999. godine ali zbog ugovora koji je potpisao sa Kjubrikom nije smeo da ga objavi 15 godina posle režiserove smrti, je samo najnoviji argument koji teoretičari zavere mogu da koriste prilikom dokazivanja jedne od "najvećih prevera" u istoriji čovečanstva.

 Foto: Printscreen Youtube Foto: Printscreen Youtube
"Teoretičari zavere su u pravu, u ovom slučaju", priča bradati čovek na snimku za koga pojedini na internetu sada tvrde da zapravo nije Kjubrik.


Režiser je ispričao kako je čitava prevara snimljena da bi se ispunilo proročanstvo predsednika Džona Kenedija da će Amerikanci stići na Mesec pre Rusa.

"Učestvovao sam u velikoj prevari američke javnosti, a u nju su bile umešane i američka vlada i NASA, a to je da je sletanje na Mesec lažirano, sva sletanja na Mesec su lažirana, a ja sam bio osoba koja je to snimila. Sve je potpuna fikcija...", ispričao je Kjubrik koji je priznao da je na ta svoja filmska ostvarenja ponosan, ali i da oseća grižu savesti.


Novinar sa kojim je razgovarao primećuje da režiser (koji je umro samo 4 dana posle ovog razgovora) izgleda prilično izmoreno i pita se da li je razlog za to upravo stres zbog tajne koju je do sada skrivao.

"Osećam se loše zbog toga, ali sam i ponosan. To je strašan konflikt. Napravio sam film koji je moje remek delo, ali ne mogu da pričam o tome i to se neće znati 15 godina polse moje smrti. Ja snosim posledice zbog odluke koju sam napravio pre mnogo godina da uradim ovo."


 Foto: Profimedia Foto: Profimedia
Priča je da je Kjubrik radio 16 meseci na specijalno napravljenoj scenografiji u Hantsvila u Alabami gde su snimali film. Zatim je u julu 1969. godine raketa Saturn V sa Nil Armstrongom, Bazom Aldrinom i Majklom Kolinsom lansirana u orbitu, ali, prema teorijama zavere, u etar je pušten Kjubrikov snimak, dok su oni kružili u Zemljinoj orbiti sve do istorijskog sletanja u Pacifiku.

Video snimak intervjua i dvočasovni dokumentarac o istoj temi je nekoliko dana na internetu i već su se pojavili brojni "analitičari" koji tvrde da je snimak lažan i da na snimku nije Kjubrik već "neki glumac".

kurir
« Poslednja izmena: 14. Dec 2015, 12:40:52 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
Ne truj, Gale10!!!1 Zna se sta se desilo i kako se desilo, sve se zna!!1389 A sad prekini da uznemiravas ovaj napaceni narod sa zaverama...ko jos pa u to veruje?? Ovde su ljudi svi skolovali od vremena.


Apolo na dzemperu, tepih u obliku lansirne rampe (lanč ped)


Lanč ped


Poyy!!!1

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
mob
Samsung Galaxy S2
VIDEO ŠOKANTNO PRIZNANJE STENLIJA KJUBRIKA Sletanje na Mesec je lažirano, snimak je moje remek delo


Svet je u šoku posle pojavljivanja video snimka intervjua sa legendarnim režiserom Stenlijom Kjubrikom koji je priznao kako je pomogao NASI da snimi/lažira sve filmove u kojima američki astronauti sleću na Mesec.



Dokumentarac, koji je autor snimio 3. marta 1999. godine ali zbog ugovora koji je potpisao sa Kjubrikom nije smeo da ga objavi 15 godina posle režiserove smrti, je samo najnoviji argument koji teoretičari zavere mogu da koriste prilikom dokazivanja jedne od "najvećih prevera" u istoriji čovečanstva.

 Foto: Printscreen Youtube Foto: Printscreen Youtube
"Teoretičari zavere su u pravu, u ovom slučaju", priča bradati čovek na snimku za koga pojedini na internetu sada tvrde da zapravo nije Kjubrik.


Režiser je ispričao kako je čitava prevara snimljena da bi se ispunilo proročanstvo predsednika Džona Kenedija da će Amerikanci stići na Mesec pre Rusa.

"Učestvovao sam u velikoj prevari američke javnosti, a u nju su bile umešane i američka vlada i NASA, a to je da je sletanje na Mesec lažirano, sva sletanja na Mesec su lažirana, a ja sam bio osoba koja je to snimila. Sve je potpuna fikcija...", ispričao je Kjubrik koji je priznao da je na ta svoja filmska ostvarenja ponosan, ali i da oseća grižu savesti.


Novinar sa kojim je razgovarao primećuje da režiser (koji je umro samo 4 dana posle ovog razgovora) izgleda prilično izmoreno i pita se da li je razlog za to upravo stres zbog tajne koju je do sada skrivao.

"Osećam se loše zbog toga, ali sam i ponosan. To je strašan konflikt. Napravio sam film koji je moje remek delo, ali ne mogu da pričam o tome i to se neće znati 15 godina polse moje smrti. Ja snosim posledice zbog odluke koju sam napravio pre mnogo godina da uradim ovo."


 Foto: Profimedia Foto: Profimedia
Priča je da je Kjubrik radio 16 meseci na specijalno napravljenoj scenografiji u Hantsvila u Alabami gde su snimali film. Zatim je u julu 1969. godine raketa Saturn V sa Nil Armstrongom, Bazom Aldrinom i Majklom Kolinsom lansirana u orbitu, ali, prema teorijama zavere, u etar je pušten Kjubrikov snimak, dok su oni kružili u Zemljinoj orbiti sve do istorijskog sletanja u Pacifiku.

Video snimak intervjua i dvočasovni dokumentarac o istoj temi je nekoliko dana na internetu i već su se pojavili brojni "analitičari" koji tvrde da je snimak lažan i da na snimku nije Kjubrik već "neki glumac".

kurir

It is a hoax

To nije Kjubrik.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
pa valjda je sssr znao sta se desava. oni bi prvi objavili da je sletanje lazirano.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
nista to ne znaci...nista...... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
 Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48 50 51 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:57:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.