Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:31:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njene najčešće laži  (Pročitano 1774 puta)
13. Jul 2009, 16:14:26
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5
Gospodo draga, sve žene lažu, uključujući i vašeg "anđela". Naravno, motivi za laganje su različiti: one lažu kako bi zaštitile sebe ili partnera, žele da prikriju tragove...

Bez obzira na to, neke laži se javljaju češće od drugih. Evo pet najčešćih, kao i saveta kako da reagujete na njih.

"Nisam ljuta na tebe"

O, da! Itekako je ljuta. Ne nadajte se da ćete se izvući tako lako. Ovu laž koriste žene koje su često bile emotivno povređene od strane muškaraca.

Da laže shvatićete tako što se žena neće truditi da sakrije svoju frustraciju. Prikrivenu agresiju možete prepoznati po kolutanju očima, nervozi, ubrzanom pričanju…

Savet: najbolje što u ovoj situaciji možete da učinite jeste da porazgovarate otvoreno o razlozima koji su je naljutili.

"Ne smeta mi ako odeš u striptiz klub sa drugarima"

Sjajno, imate najbolju i najtolerantniju devojku koju biste poželeli. Međutim... Budite uvereni da gotovo sve žene zaziru od toga da se njihovi muškarci nađu u situacijama koje provociraju njihov libido.

Ova laž nema neke konkretne indikacije u ponašanju žene, jer nijedna se neće spustiti toliko nisko i patetično pokazati da joj nije pravo. Ovde, jednostavno, treba pretpostaviti da je ovakva izjava laž.

Savet: Najbolje je da ne idete na to "vrelo" veče, koje će vam doneti nedelje, pa čak i mesece komentara od kojih će vam se dizati kosa na glavi. Jedan striptiz nije vredan toga.

"Još nisam spremna za vezu"

Ovakva izjava je gotovo uvek lažna, iako je izrečena s najboljim namerama, kako bi ublažila odbijanje. Uz ovo ona će vam reći i da je tek izašla iz loše veze, ili nema vremena zbog posla ili učenja. Istina je drugačija: ako je sama i zainteresovana sigurno će naći dovoljno vremena za vas.

Ukoliko primetite da se oseća nelagodno, izbegava kontakt očima, priča previše i konstantno se pravda - sigurno laže.

Savet: ne dozvolite da primeti da ste je prozreli, čisto zbog vašeg ličnog dostojanstva. Odustanite kao džentlmen.

"Večeras ja plaćam, ti to ionako uvek radiš"

Iako ova laž nije karakteristična za sve žene, većina njih zaista očekuje da muškarci plate izalazak na večeru, piće - posebno ukoliko su oni inicirali sastanak. Potajno, one će smatrati da je muškarac cicija i da se izvlači.

Ukoliko ona kaže: "Ja ću ovo da sredim", a ne pravi nikakv pokret kako bi zaista posegla za novčanikom i platila, definitivno i ne namerava to da učini i jednostavno očekuje da to uradi muškarac sa kojim je izašla.

Savet: budite spremni pred svaki izlazak, posebno u ranim fazama zabavljanja. Kasnije ćete se lako dogovarati ko časti, ali ne dozvolite da vas na početku doživi kao ciciju.

"Bio si fantastičan!"

Ova laž spada u kategoriju seksualnih laži. Devojke imaju tendenciju da govore momcima ono što ovi žele da čuju.

Kada je u pitanju seks, sve što vam o ovoj temi govori uzmite sa dozom rezerve. Nemojte bespotrebno opetrećivati svoj mozak.

Savet: nikako ne tražite od nje da klasifikuje seksualno iskustvo koje je doživela. Ukoliko vam servira neku od laži, jednostavno se nasmejte i produžite dalje: laskanje nije opasno, sve dok ste oboje zadovoljni vašim seksualnim životom.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ukoliko primetite da se oseća nelagodno, izbegava kontakt očima, priča previše i konstantno se pravda - sigurno laže.

Ih ,nemate pojma ,lupate opet !
Mozda je devojka smotana pa se tako ponasa ,a zapravo umire za njim  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Iz kojeg metroseksualno-pederskog casopisa si uzvukao ovo? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Citat
Ukoliko primetite da se oseća nelagodno, izbegava kontakt očima, priča previše i konstantno se pravda - sigurno laže.

Ih ,nemate pojma ,lupate opet !
Mozda je devojka smotana pa se tako ponasa ,a zapravo umire za njim  Smile

Ja to radim ili kad sam ekstremno ljuta - osim prichanja previse, ili kad mi je stvarno neprijatno u vezi necega...Stvarno nemaju pojma!  Smile


"Večeras ja plaćam, ti to ionako uvek radiš"

Ne znam za druge ali ja kad ovo kazem to i mislim, posto bi bilo bas jadno da to kazem a ne mislim tako....Sta kao, ''Mosha, hahaha''  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda

"Večeras ja plaćam, ti to ionako uvek radiš"

Izvor: MTS-Mondo

Ja zbog toga shto sam hteo da platim umalo ne dobih batine (jbg crni pojas... a ja nejako cheljade...)
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ne znam da li one vise lazu na pocetku veze ili u samoj vezi. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
NennadS, to ti dodje ko neka konstanta... Isto kao da ako platish 2Mbts interneta imash 1.5Mbts i da kad platish 4 imash 1.5... A uz to te ubedjuju kako je greshka do tebe...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
@lerr, ja moram da im odam priznanje, ne za lazi, pre za skrivanje istine. Jer ako njih uhvatis u lazi, one su dakle sakrile istinu i pritom su nam jos i slatke, divne.  Smile Koji smo mi kreteni. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Jbg a ti josh i slushash zene shta prichaju  Smile
Pa ko shto je moja profesorka matematike govorila "Predpostavimo suprotno..." Tj podjesh od toga da ona govori istinu a dalje je samo logika Smile (koliko god da je ona primenjiva ili ne na zene...)
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:31:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.