Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:58:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li se samo jednom ljubi?  (Pročitano 2091 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Uvek mozes da izmislis svoju zaljubljenost  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
After all these years, I see that I was mistaken about Eve in the beginning; it is better to live outside the Garden with her than inside it without her.

Adam, in Adam's Diary ~ Mark Twain
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
Svakim danom u svakom pogledu sve više i više napredujem.


Možda bi ovo "Da li se samo jednom ljubi?" imalo više logike kad bi se ljudi rađali naučeni.
U realnosti... čovek mora da uči da hoda, da sedi na noši itd itd... znači neke elementarne stvari.
O naprednijim stvarima je tek teško govoriti.

Sa svakim krajem neke veze... shvatimo šta nam odgovara a šta ne... uvek naučimo nešto novo i raširimo znanje o sebi.. i uz pomoć tog novog znanja sklapamo veze s novim ljudima koji takođe prolaze istu stvar. Dosta toga se dešava podsvesno.
Možda toga nismo ni svesni, ali registrujemo mi mnogo stvari oko nas i u nekom trenutku vremena ih procesuiramo.
(Ja sam nekad imao običaj da svesno, pre spavanja odvojim 10 minuta i premotam ceo film tog dana, šta sam uradio, ko je šta rekao, ko je šta uradio, saberem oduzmem... hmm ... delovao sam informisanije od većine drugih ljudi Smile )

Tako da je "Da li se samo jednom ljubi?" u suštini glupost.

Naravno, ako zanemrimo prastare običaje da upoznajemo naše doživotne partnere na sopstvenom venčanju. Partnere koje su odabrali naši roditelji, nakon što se dogovore oko pokretne i nepokretne imovine  Smile (ukoliko se u međuvremenu ne posvađaju  Smile ). Ima dosta uspešnih primera i zanimljivo je da postoji dosta takvih brakova koji su opstali a ovi što se "šetaju" godinama raskinu/razvedu.
Samo se vremenom to pokazalo kao staromodno i nepraktično jer je u teoriju to i izvodljivo i ima razne prednosti ali u praksi... u praksi... hmm... ljudi su kvarljiva roba. I komunizam je super u teoriji.
Ja imam koleginicu na faxu koja je došla u Bg radi studiranja i naravno planira da ostane ovde da živi.
Moje godište i došla iz neke vukojebine u Srbiji... objasnila mi je da je tamo u svom selu već postala baba-devojka jer se nije udala. Smiley

Susretao sam se sa ljudima u kafani koji brane ovo staro pravilo i veličaju ga... govoreći tu i tamo kako oni uživaju u slobodi dok njihove žene moraju da pitaju kad smeju da piške i kake... i kako je sve to sjajno i bajno... međutim nijedan još nije uspeo uspešno da mi odgovori na prosto pitanje: "Zašto su sela danas prazna?"  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 08:39:06 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svaka je ljubav velika i vazna na svoj nacin i nosi svoju jacinu...to sto smo se zatelebali jednom ne znaci da smo stavili katanac na srce i sad to je to..lepo je kad je ljubav jaka i kada traje..ona iskrena i prava..ali ako to vise nije to...ne reba sebe ubedjivati da drugacije ne moze i ne sme biti...
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:58:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.