2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 822
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cпортско друштво Црвена звезда  (Pročitano 532801 puta)
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Ал брзо пишете свака част.Ај па да испишемо много лепих вести ове сезоне  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Wave II
Де бре људи, не обраћајте пажњу на ове ретарде (гробаре)...
Људи немају шта да пишу на својој теми, па дошли код нас да спамују... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
@davidovac
 Smile Smile

u jeeee... ostavio si post na prvoj strani o Zvezdi... mora da si  ponosan na sebe...  Smile
Davidivac, pazi usrao si se!!!! A ne, to ti samo ognjen viri iz dupeta... Opusteno...

hahaha....  Smile

Kad se igra protiv Rudara? Srijeda il četvrtak?
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bravo Trando.....doktorski otvorena tema. Neka nam je sa srecom.

 




Pižon: Okrećemo se Slovencima



 

Fudbaleri Crvene zvezde okončali su "blic" pripreme za novu sezonu pobedom nad Borcem iz Banjaluke (2:0) u Ivanjici.

Ekipu po povratku u Beograd očekuje uvođenje u takmičarski ritam, s obzirom na to da već sledeće nedelje sledi prva utakmica drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

"Ritam će biti isti. U početku po dva treninga dnevno, a onda po jedan, kako se bude bližio start sezone i meč sa Rudarom u Sloveniji", rekao je šef struke Vladimir Petrović, koji će u Velenju u četvrtak gledati revanš susret Rudara i estonske Trans Narve (prvi meč 3:0).

"Ne znamo mnogo o Slovencima. Čuli smo da su dobro igrali i protiv Dinama i protiv Estonaca, pa želim da ih lično vidim".

Pogotke za pobedu nad Borcem postigli su Đorđe Tutorić i Brazilac Kadu. Bilo je primetno da ekipa ima mnogo više svežine, nego u meču sa makedonskim prvakom Đorče Petrovim (1:1).

"Zadovoljan sam. Ekipa napreduje iz meča u meč i šteta je što nemamo više vremena za pripreme. Sparina i visoka temperatura uticali su da bude teško za igru na početku utakmice, ali zadovoljan sam kako su igrači odradili posao", prokomentarisao je Petrović.

U konkurenciji za tim nisu bili Savić, Lekić, Lazović i Tričkovski, na kojeg se ne računa i koji i dalje pregovara sa Đorče Petrovim.

U poslednju liniju se vratio Slavoljub Đorđević, Slavko Perović je menjao Lekića, a talentovani Pavlović branio svih 90 minuta. Kostur je ostao isti.

"Mi tim menjamo, ali način igre ne. Tako će biti i ubuduće. Normalno je da smo vratili Đoleta, jer on je iskusan štoper koji ovom timu dosta znači".

Zadovoljstvo posle meča u Ivanjici iskazao je i Slavoljub Đorđević.

"Pobedili smo i to je važno za samopouzdanje ove ekipe. Bilo je dosta teško vreme. Mislim da smo pokazali da će ovaj tim ostaviti poslednji atom snage na terenu, jer igrači znaju šta znači grb koji nose i koliko Zvezda znači celoj Srbiji i svim Srbima".

(MONDO, foto: zvanični sajt)
« Poslednja izmena: 09. Jul 2009, 13:17:54 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG Nexus 4
Ako je ono tacno uzecemo oko 700000 za parkera...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Wave II
@ sarmagedon7
Хвала брате! Smile Smile

@ nebitno
У четвртак... Увек се четвртком игра Куп Уефа, односо сада Лига Европе... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Koliko ja znam igrala se nekad i srijedom (ne znam da li kvalifikacije il grupna faza)... Al nebitno...

Ovo za Parkera više ništa ne vjerujem dok god ne vidim sliku njegovu sa dresom u rukama (i dalje se nadam Zvezdinim, al šanse se minimalne, praktično ne postoje)
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Neka je sa srecom nova tema!   Smile


Ovo za Parkera više ništa ne vjerujem dok god ne vidim sliku njegovu sa dresom u rukama

Isto mislim! A i koliko ja razumem, valjda ne moze da prelazi nigde dokle god traje proces protiv Zvezde... Mada mozda i moze...  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2009, 13:25:14 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Svetislav Pešić završio crveno-belu epizodu
Iz Zvezde me više niko ne zove



Nada umire poslednja, ali kako stoje stvari više niko i ništa ne može zadržati Svetislava Pešića na klupi Crvene zvezde, što će posebno teško pasti navijačima, koji su sve nade polagali u trofejnog stručnjaka. Posle odlaska predsednika kluba, otišao je i trener, postavlja se pitanje ko ima snage da povuče ručnu kočnicu i zaustavi novi strmoglavi pad tima sa Malog Kalemegdana.

Za samo 12 meseci napravljen je veliki napredak, ali je sve to bilo kratkog daha, jer je Crvena zvezda ponovo izgubila kormilara i kompas.

- S obzirom da treneri nikada ne odmaraju, mogu reći da se trenutno nalazim u stanju mirovanja u rodnom Pirotu. Ne vraćam se za Beograd, već idem u Grčku na trenerski seminar u okviru FIBA. Mali Kalemegdan sada se ne nalazi se na mojoj auto-karti - bile su prve reči Pešića.
  Neverovatno zvuči, ali trenera i čoveka takvog renomea još uvek niko iz kluba nije pozvao.
- Mene više niko iz Zvezde ne zove trenerom, čak šta više, niko me ni ne zove telefonom. Borio sam se prethodna dva meseca da nastavimo posao koji smo započeli prošle godine, a koji je naišao na opšte odobravanje. Igrači, s kojima sam svakodnevno sarađivao zaslužuju od mene velike čestitke i poštovanje za sve što su uradili, a navijači divljenje i zahvalnost što su verovali u nas. Međutim, to nije dovoljno za funkcionisanje velikog kluba kao što je Zvezda. Na žalost, ostali nisu imali sluha da završe započeti posao u koji smo svi uložili maksimum i fizički i psihički - iskren je Pešić.
Iako je Slobodan Vučićević isticao da je kamen spoticanja milion evra, Pešić situaciju drugačije vidi.
- Mislim da su to sve spekulacije i budžetske cifre koje se spominju u javnosti nisu istinite. Nisam se čuo sa Vučićevićem i ne mogu reći da li su to njegove reči, ali ću vam potvrditi da između nas nema razmirica i da smo i dalje u izvanrednim odnosima.
Čuda se događaju, ali retko. Ipak, to je jedino u šta se simpatizeri crveno-belih u ovom trenutku mogu uzdati.
- U ovom momentu Zvezda nije realna opcija u odabiru moje dalje budućnosti. Jedan projekat sada jeste neizvestan, ali sam ubeđen da Zvezdina budućnost nije. Ona će živeti i posle Svetislava Pešića, ili bilo koga drugog - završio je trofejni stručnjak, čiji je glas odavao veliku dozu razočaranja.

Opačić ne gubi nadu u spas

Generalni menadžer Crvene zvezde Milan Opačić, priznao je da je i sam iznenađen odlaskom Slobodana Vučićevića sa mesta predsednika kluba.

- Iza nas je bila sezona bez trofeja ali i period u kom smo stabilizovali klub, postavili stvari na svoja mesta i planirali kako da naredne godine napravimo korak više. Utoliko smo svi u Crvenoj zvezdi bili smo zatečeni ostavkom Vučićevića. Ovaj potez došao je u trenutku kada smo se pripremali da pojačamo ekipu i završimo pregovore sa Svetislavom Pešićem - kaže Opačić.
Iako se klub nalazi u veoma nezgodnoj i neizvesnoj situaciji, generalni menadžer Crvene zvezde Milan Opačić veruje da će se problemi rešiti sa minimalnim posledicama.
- Menadžment Crvene zvezde učiniće sve da klub ne trpi i pronađe prava rešenja u što kraćem roku. Moram da kažem da je ovo delimično i posledica kašnjenja krucijalnih zakona iz oblasti sporta - kaže Opačić.

Блиц
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Wave II
Декице, јел ти мило? Па зато постављаш вест?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 822
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.