Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi hit: Tvrdo kuvana jaja za one koji ne znaju da kuvaju  (Pročitano 1918 puta)
09. Jul 2009, 10:56:52
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Novi hit: Tvrdo kuvana jaja za one koji ne znaju da kuvaju
Autor: Tanjug | Foto:Reuters | 09.07.2009. - 08:48

Većina mladih Britanaca ne ume da kuva, pa kupuju gotova jela ili se hrane u prodavnicama brze hrane, a upravo njima je namenjena nova poslovna strategija kompanije "Hepi eg", koja je ovih dana u velikim trgovačkim centrima počela da nudi tvrdo kuvana i već očišćena jaja.

 
Mediji ukazuju da sve to izgleda kao "apsurdni trgovački pokušaj", ali ih statistički podaci demantuju, pošto pokazuju da čak 60 procenata 14-godišnjih Britanaca nikada nije ni pokušalo da skuva jaje.
Jaja se prodaju u pakovanju po dva ili četiri komada, a jedno košta gotovo četiri puta više nego sirovo jaje. Rukovodstvo firme veruje da, uprkos tome, neće imati nikakvih problema u prodaji.
U "Hepi egu" kažu da su njihova "perfektno" tvrdo skuvana jaja namenjena svima koji pripremaju sendviče ili letnje salate, a nemaju vremena ili želje da kuvaju jaja, ali i onima koji traže nutritivno izdašnu užinu, pripremljenu za samo nekoliko minuta, ističe direktor marketinga kompanije Rob Njuvel.
Ovo novo "gotovo jelo" na britanskom tržištu, međutim, ne uklapa se u koncepciju vlade u Londonu koja, slično kao i poznati propagator zdrave ishrane Džejmi Oliver, želi da svoje građane uveri da je u njihovom interesu da kuvaju sami.
Oliver kritikuje Britance zbog toga što besmisleno troše novac za gotova jela, umesto da kuvaju sami zdravo i od jeftinih sirovina.
U Britaniji je problem sa ishranom, a pre svega sa rastućom gojaznošću, tako ozbiljan, da će od 2011. godine u tamošnjim školama u osnovno obrazovanje biti uvršten i predmet kuvanje, koji će biti obavezan za sve đake od 11 do 14 godina.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Zgodna sportistkinja pokazala verenički prsten
Ana Kurnjikova se udaje za Iglesijasa
Autor: M. Č. | Foto:Beta-AP | 09.07.2009. - 05:00

Slavna teniserka Ana Kurnjikova i popularni pevač Enrike Iglesijas nedavno su se verili, a zgodna sportistkinja je fotoreporterima pokazala skupoceni dijamantski verenički prsten.

 
Tokom teniske manifestacije „World Team Tennis”, koja se održala u ponedeljak uveče, Ana je prvi put javnosti pokazala svoj verenički prsten, a iako su se na terenu igrali zanimljivi mečevi, pogledi su mahom bili upereni baš u prsten kojim je Enrike verio Kurnjikovu. Međutim, kako to obično biva, na pitanje novinara, da li joj je to verenički prsten, Ana se prvo zbunila, te sakrila ruku na kojoj je prsten, a potom se zagonetno nasmejala i rekla: „Ja sam mislila da vas više zanima moja igra, a ne moj privatni život”.
Ruska lepotica i atraktivni pevač se zabavljaju još od 2002. godine, tačnije od Enrikeovog spota „Escape” u kojem se pojavila zgodna teniserka. Njihova sedmogodišnja veza bila je veoma turbulentna. Naime, u maju 2007. Iglesijas je u šali rekao da je raskinuo sa Anom, međutim - teniserka se naljutila te raskinula vezu sa njim. Potom, nekoliko meseci kasnije, Enrike je viđen u društvu manekenke Danijele Lojd. U decembru iste godine, Enrike i Ana su se ponovo pojavili zajedno, ali ovog puta teniserka je imala verenički prsten. Novi zaplet - u novembru prošle godine, Ana i Iglesijas su se posvađali, jer je pevač u kući držao mnogo pasa!? Teniserka ga je izbacila napolje, zajedno sa psima.
Početkom ove godine, par se pomirio, a nedavno i verio.


Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 09. Jul 2009, 10:58:23 od Fandjo018 »
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Britni se slikala kao Barbika
 
    Pop princeza Britni Spirs slikala se kao Barbika u novoj reklamnoj kampanji za modnu liniju kompanije „Candie’s”. Mršava Britni pozira pored konja na selu u ružičastom senu. Britni reklamira odeću za tinejdžere i zaista izgleda kao prava Barbi.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Brus Vilis renovira brvnaru u Ajdahu
    Slavni glumac Brus Vilis počinje rekonstrukciju svoje brvnare u Ajdahu koja je početkom godine izgorela do temelja, a planira da izgradi i privatni aerodrom u blizini svog poseda. „The Soldier Montain Ski Resort” do temelja je izgoreo u martu ove godine, pa je Brus odlučio da ga rekonstruiše, te da mu obezbedi pristup privatnim avionom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
Drugarice prokletnice!
Tanja Savić izvređala bivšu prijateljicu Milenu Ćeranić prilikom nedavnog susreta u Beogradskoj areni

 

Koliko je prijateljstvo naših estradnih ličnosti kratkog veka, najbolje se vidi u slučaju pevačica Tanje Savić i Milene Ćeranić. Kako Kurir saznaje iz dobro obaveštenih izvora, prilikom njihovom susreta na finalu „Zvezda Granda“ u Beogradskoj areni Tanja je propisno izvređala svoju mlađu koleginicu, koja joj je naivno prišla da se pozdravi i ne sluteći kakve će javne uvrede doživeti.

- Dve pevačice su se srele u prostoriji u kojoj su se i ostali izvođači pripremali za nastup - kaže naš izvor sa lica mesta i dodaje: - Milena se pozdravila s Tanjinim bratom i sestrom, a zatim je prišla koleginici, koja nije želela da joj pruži ruku, već ju je mrko pogledala, a zatim joj odbrusila kako je ona veoma dvolična i bezobrazna i da s njom nema o čemu da priča! Milena je pokušala da je pita u čemu je problem, ali Tanja joj je okrenula leđa - završava naš izvor.

U želji da proverimo naše navode, pozvali smo Tanju, koja nam je potvrdila da za Milenu Ćeranić ne želi ni da čuje:
- Tačno je da mi je prišla i da nisam htela da razgovaram s njom. Rekla sam joj da je strašno dvolična i da nemamo zbog čega da se pozdravljamo. Čula sam od nekoliko ljudi da me je ogovarala i zašto bih pričala sa nekim ko o meni ima ružno mišljenje. Samo je to u pitanju i ništa drugo - rekla je Tanja, dok je Milena Ćeranić i dalje iznenađena pljuvanjem koleginice:

- S obzirom na to da je sve to rekla o meni, jedino što mogu da kažem je da joj u životu želim sve najbolje! Uopšte ne vidim razlog da me ovako vređa - zbunjena je mlada Kragujevčanka.   


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.