Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:06:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oživite romantične trenutke  (Pročitano 1101 puta)
09. Jul 2009, 09:47:48
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Suzan Kilijam, psiholog, daje nekoliko saveta koje mogu produbiti vašu vezu i učiniti je uspešnom. Najvažnije je, kaže ona, da ne dopustite da dođe do zahlađenja u vezi.



Ukoliko ste primetili da je vaša veza postala jednolična isprobajte neki od sledećih predloga koji će vam omogućiti da uspostavite nov odnos pun romantike.

- Ljubite se. Poljubac je jedna od najintimnijih stvari, a pomoći će vam da zadržate ili obnovite romantičnu povezanost.

- Odvojite najmanje pola sata uveče kada ćete vas dvoje biti sami. Bez kvalitetno provedenog vremena udvoje veza ne može da opstane.
- Ne dozvolite da vaš seksualni život zamre. Čim primetite da više nije kao nekad, zapitajte se zašto se to desilo i odmah preduzmite nešto da ponovo oživite strast.

- Kažite i pokažite svom partneru koliko vam je potreban, ali nemojte mu se okačiti o vrat jer će tako imati utisak da je uhvaćen u zamku.
- Naterajte ga da vas sluša i pokazujte interesovanje za ono što on govori. Morate znati da većina muškaraca nije mentalno programirana za razgovore kao žene. Njima je potrebno više ćutanja.
- Objasnite mu da mora da vas ceni. Ne čekajte spontane komplimente, već recite nešto lepo o sebi i tražite od njega da se složi s tim.
- Ako imate decu, uključite i vašeg dragog u njihovo vaspitanje, čak i ako mislite da on to ne radi kako treba. - Važno je da pred decom vas dvoje predstavljate tim.
- Ne zaboravite da ćete se oboje menjati kako vreme prolazi. Čak i ako mislite da ga razumete ili da ste nešto raščistili, bar jednom godišnje proverite da li je neko od vas dvoje promenio mišljenje o nekoj vama bitnoj stvari.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:06:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.