Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kazna za pljuvanje - 2.500 dinara  (Pročitano 29160 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
Citat
Da li treba rezime?

Је л' поента да ће добро васпитана дечица у свом крају бити фина и култарна а кад седну у аутобус и оду негде правити крш и лом где стигну? ... Мислим да се то зове екскурзија  Smile

Моја поента јесте да све зависи од кућног васпитања ... а кућно васпитање колико знам и није нешто уско повезано са пребивалиштем ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Da li treba rezime?

Је л' поента да ће добро васпитана дечица у свом крају бити фина и култарна а кад седну у аутобус и оду негде правити крш и лом где стигну? ... Мислим да се то зове екскурзија  Smile


Ne, nije poneta. Uopste se nije radilo o decici i ekskurziji, vec o odraslim osobama Smile

Citat
Da li treba rezime?

Моја поента јесте да све зависи од кућног васпитања ... а кућно васпитање колико знам и није нешто уско повезано са пребивалиштем ...  Smile


Treba procitati i prethodne stranice na kojima se govorilo upravo da sve polazi/dolazi od kuce. U neku ruku jeste povezano sa prvobitnim prebivalistem, da ne kazem rodnim krajem i ulicama gde su napravljeni prvi koraci.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
Ја Wohl!  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Užasno me nerviraju oni koji pljuju po ulici!
« Poslednja izmena: 17. Jul 2009, 14:27:30 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
ja pljujem,al ne po ulici,uvek u neko dvoristance,pa to biljka iskoristi...
tako da ja cak to radim i u dobrotvorne svrhe... Smile

pre sam pljuvo ko stoka,sad veoma malo...

Uopste nije generalizacija Smile

U mom kraju mozes, ali ne samo u mom, da nabrojis na prste starosedeoce (mislim na porodice), da ne kazem one kojima koreni poticu iz odredjenog grada. Na ovoj temi se govori uopsteno, ne samo o Beogradu. A kada bi se govorilo samo o Beogradu, imalo bi mnogo toga da se kaze, s tim sto prica nikada ne bi bila zavrsena.

Navescu primer Palica. Jedne subote, setajuci... uocila sam nesto sto mi je bilo interesantno. U vreme rucka, porodice koje su bile na jezeru su u potpunoj tisini rucale pored obale, u parkicu na travi, deca nisu jurcala, majke ih nisu ganjale da bi klinci uzeli neki zalogaj... itd itd itd... Nakon rucka nije ostala ni jedna jedina mrvica, kesa, salveta, krs... Lepo za videti, kulturno, vaspitano. Ujutru, pored klupa nevidjeni haos... kao da je neko namerno bacao otpatke. Ispostavilo se da je u kasnim vecernjim satima na Palic pristiglo nekoliko autobusa sa putnicima/gostima, koji su, eto... nemajuci pametnija posla, pravili krs bez obzira na kante pored svake klupe.

Da li treba rezime?  Smile
gluposti...sta sad,ako neko nije iz beograda,on ce namerno u njemu da pravi nered...
gluposti  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1281
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Evo, danas sam videla čoveka od nekih šezdesetak godina kako na trgu republike, čekajući da pređe ulicu, pljuje ispred sebe, na očigled svih, na svake dve sekunde.. i to se blago nagne napred i samo procedi pljuvačku lenjo kroz zube, i još gleda sta je napravio na ulici pa se pomeri sa mesta zlocina.. Ufff!!! Sve u svemu, grozna scena, nadam se , ako ništa drugo, da više neću imati prilike da takvo nešto lično i vidim...
IP sačuvana
social share
This body holding me, reminds me of my own mortality.
Embrace this moment.
Remember, we are eternal, all this pain is an illusion.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Sledeci put nas postedi detalja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1281
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Sledeci put nas postedi detalja  Smile

hahahaha Pa moram kad sam zgadjena..  Smile 
volim ja tako malo, jos sam se suzdrzavala  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
This body holding me, reminds me of my own mortality.
Embrace this moment.
Remember, we are eternal, all this pain is an illusion.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
SonyEricsson c702 + 2gb

A najgore mi je kada ova "gospoda", kada se negde sretnes sa njima usput na proputovanju, dok prolazis (npr kroz celu staru jugu  Smile ) i kao obradujes se Jaaao vidi bg tablice, kao nedostajalo ti je.. i onda scena izbacivanja kojekakvih kesa kora od banane i maramica onih ogromnih sto se lepe za soferku, izbegavas plasticne flase sto ostaju za njima... u medjugradskim naseljima gde ekipa komunalnog prodje jednom u deceniji... i tako..  Smile

Kora od banane je organska materija i kao takva se raspada i daje nest malo hranljivih materija flori i fauni pored puta sa kojeg je izbacena  Smile Isto vazi i za ostatak od jabuke  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako je OK nabiti psu ili macki nos u uradak kada se uneredi kako to vise ne bi radio, zasto je problem nabiti coveku njusku u njegov uradak?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.