Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:00:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doziwljaji sa night-owa  (Pročitano 6763 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
aahahahhahhahhaha Smile
ajoj genijalna ti prica..el ti to iz nekog dnevnika vadis?
jes dobra...dva dana fore za komentare pa bacaj sledecu Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ingheaw andagha emania..

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 69
Zastava Beograd
E hwala,hwala drago mi je da wam se swidjaju  Smile
Samo hocu ljudima da predocim kroz sta swe prolaze ljudi koji slusaju drugaciju wrstu muzike..
IP sačuvana
social share
It truly makes the most beautiful music
Everything it has to give
It's everywhere hiding the listener
Without it I could not live
...Silence
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Ja bi da upoznam kankan devojku  Smile  Smile
Svaka cast za price...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
hah madness kazes a...tu sam kupio poslednja dva para patika Smiley
kroz slicno prolaze mnogi koji su socijala bez obzira koju muziku slusali...al dobro si pojasnila neke stvari Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ingheaw andagha emania..

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 69
Zastava Beograd
Hwala,hwala trudim se..  Smile
IP sačuvana
social share
It truly makes the most beautiful music
Everything it has to give
It's everywhere hiding the listener
Without it I could not live
...Silence
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ingheaw andagha emania..

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 69
Zastava Beograd
a sad nesto malo ozbiljnije...mislim nema weze na owim textowima,ali je ipak mojih misli deo  Smile
IP sačuvana
social share
It truly makes the most beautiful music
Everything it has to give
It's everywhere hiding the listener
Without it I could not live
...Silence
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ingheaw andagha emania..

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 69
Zastava Beograd
Krv je senzualna,sve sto stvor kao sto sam  ja moze da pozeli.Intimnost momenta-pijenje,ubijanje,veliki ples srca koji uzima mah dok zrtva slabi i tada se osetim jakim i velikim,gutam smrt koja na momenat postaje velika kao i sam zivot,gledam borbu dobra i zla u paklu duse i tela,jer ja sam smrt za druge-hteo to ili ne.
  Od nedavno sam vampir I to mi se dopada.Zeleo sam da budem simbol vladajuceg I nepobedivog zla novog veka.Da bih dokazao svoju istrajnost I lojalnost,od Seniora dobio sam zadatak,isprva prelak I naivan-da ubijem vampiricu.Nisam ni sumnjao da ce to biti najbolnija stvar za mene…


   Mrak.Podrum.Kovceg od crnog mermera sa srebrnim kopcama je ispred mene.Sledi magicni momenat:kopce se otvaraju nevidljivim kljucem, poklopac se podize I otkriva podlogu od crnog satena.Gledam je kako se budi I ustaje,pokretima iz kojih istovremeno izbijaju moc I elegancija.Ona je Ena,kraljica svih nas.Poreklom Iz indijske vampirske dinastije Kadalh,unuka Pandore,cerka Livije,vampirice koja je prekrsila Sveti Kod udavsi se za smrtnika sa kojim je imala dvoje dece-dve savrsene mesavine ljudskih vrlina I vampirskih sposobnosti.A ja sam dobio zadatak da je ubijem.
  Secam se da smo dugo bili zajedno.Hranio sam se njenom krvlju sa zivotinjskim nagonom ali je ona ipak imala moc nadamnom.Sa njom sam video I razumeo neke,do tada,meni nepoznate stvari-cak I one zbog kojih sam plakao kao dete.Zatim,glasovi-jaki glasovi koji su se,kao bez namere,stisavali,kao sapcuci hor u pecini.Bio sam u njenom zagrljaju,u hladnoj tami I poznatom mirisu zime.Njena krv  grejala je moje telo I zarobila me.
  Sablasna melodija,taj besmrtni valcer duhova.Tisina pada niz zidove a nocni pevaci cuju se kao eho ponoci.Sedela je za stolom,tako mirna I nepomicna.Slaba svetlost je njenoj kozi davala taman sjaj.Tamno staklo ponekog prozora zarobilo je njenu lepotu u bezgresnom ogledalu,kao da je taj odraz pravi dok pluta negde u noci.Njen um bio je obavijen velom zamisljenosti I,ma koliko se trudio,nisam uspevao da dodjem do njenih misli I osecanja.Gledala je kroz zidove kao da su staklo,polako pomerajuci oci,nalazeci mir na taj nacin.Napolju je padao sneg,magicno hvatajuci svetlost Meseca I zvezda,mesajuci ih sa svetom.Ustala je I zagrlila me,pogledao sam njen vrat.Plava vena,odjednom jako vidljiva,kao da je tu samo za mene..zelja za njom,mojom boginjom bila je nepodnosljiva. Ali,morao sam da ispunim svoju obavezu.Nezno sam je zagrlio,znajuci da je to poslednji put.Naslonila se ledjima na moje grudi,pricajuci o necemu nebitnom..lagano sam spustio ruku na noz,osecajuci kako mi njegove korice peku svaki delic koze..stegao sam ga I brzo zabio u njeno srce.Prve suze bola potekle su niz moje lice dok je padala na pod.Njene oci bile su pune krvavih suza….cudno,tako krhke oci u tako snaznom telu…
“Mozes li da me pogledas u oci,kroz ove kristalne suze?”-prosaputala je. Ljubila je suze sa mog lica koje su u tisini padale na pod,svetlucajuci u iscezlom vremenu.Duhovi oko nas bili su hladni I bez ljubavi.Poklonila mi je dve ruze,dok je I sama venula brze od njih.Patnja je isparavala iz nje.Okrenuo sam se na drugu stranu ali sam u odrazu prozora video kako pokriva oci rukama,kao da zeli da bol nestane.Okrenuo sam se I kleknuo kraj nje..samo su se plamenovi sveca pomerali bacajuci sjaj na crni mermerni pod koji je delovao kao voda.Mesec se polako povlacio. Prosaputala je moje ime tiho,najtise tren pre nego sto su je slabi Suncevi zraci okrutno napali.Skriven,u zamracenom uglu sobe,posmatrao sam kako nestaje jedino bice koje sam ikada voleo.Od nje je ostao samo prah-ukleti prah.
  Tada sam  izgubio veru u ono sto sam,u besmrtni zivot.Pao sam u vecnu rupu I cuo vrisak svog razuma..Kako su godina prolazile,zeleo sam sve vecu moc,nadajuci se da cu tako ispuniti prazninu koju je Enina smrt ostavila u meni.Zeleo sam da izadjem iz svog tela I udjem u telo svakog smrtnika ciji glas cujem.Zeleo sam da gledam kroz njihove oci,ne bih li nasao nesto sto barem podseca na nju.Ponekad bih se naglo probudio,siguran da je ona tu,pored mene.Osetio bih miris njene kose,njenu ruku oko mog vrata,video bih crni odsjaj njenog oka.Nisam mogao da pobegnem od toga…niti cu ikada uspeti da pobegnem.
   Vetar lagano donosi promene u moj zivot,um,prazno srce I dusu.Ne mogu pobeci od tuge jer je to prazno srce hladno kao kamen I tone u more bola.Nateran sam da bezim kroz hodnike vremena dok ruze venu…
IP sačuvana
social share
It truly makes the most beautiful music
Everything it has to give
It's everywhere hiding the listener
Without it I could not live
...Silence
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:00:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.