Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neke istine o zenama [iz nekih zenskih novina]  (Pročitano 11278 puta)
26. Okt 2003, 15:25:00
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovo je tekst iz nekih zenskih novina... ne znam kojih, zaista ne pratim to rece mi kolega koji je slao, ali... ne pamtim... Neke stvari su zanimljivo i korektno primecene u musko zenskim pogledima na svet
Citat
1. One vole kupovinu, jer je to jedina situacija u kojoj imaju potpunu kontrolu.

2. One nikada nemaju šta da obuku. Ne spominjite kako je orman prepun odeće; vi je "nikad ne razumete".

3. One moraju da plaču, ali ne kad su same (osim ako ne znaju da ćete ih čuti).

4. One vam uvek postavljaju pitanja koja nemaju pravi odgovor. Samo žele da vam nabiju osećaj krivice.

5. One vole da pričaju. Tišina ih uznemirava i moraju je prekinuti, čak i kada nemaju šta da kažu.

6. One imaju potrebu da osete kako je drugima teže nego njima. Zbog toga su sapunice i emisije kao što je Opra šou toliko popularne.

7. One mrze bube. Čak je i najkrupnijoj ženi potreban muškarac kad primeti pauka.

8. One ne umeju da čuvaju tajnu. Nagriza ih iznutra. Ne smatraju da je izdaja ako su tajnu otkrile pred samo dve-tri prijateljice.

9. One ne mogu da odole zvonjavi telefona, ma šta radile. Možda je to dobitni poziv.

10. One nikad neće shvatiti zašto muškarci vole igračke. Muškarci shvataju da im igračke ne bi trebale kad bi žene imale "on/off" prekidač.

11. One veruju kako su sva piva ista.

12. One uvek zarađuju manje od muškaraca - osim kad su modeli u pitanju.

13. One jedu sladoled tako da vrlo precizno možete utvrditi kakve su u krevetu.

14. One vole mačke. Muškarci samo kažu da vole mačke, ali kad žena ne gleda, najradije bi šutnuli tu mačku.

15. One će se doterati za odlazak u kupovinu, zalivanje biljaka, izbacivanje smeća, razgovor telefonom, čitanje knjige...

16. One će voziti kilometrima daleko samo da se ne bi izgubile ako krenu prečicom.

17. One se ne trude toliko za vreme seksa; uostalom, one nikad ne zahrču potom.

18. One se najviše od svega boje svečanosti na kojoj sreću ženu u istoj haljini. Nikada niste čuli muškarca koji kaže: "Oh, bože, onaj tip nosi isto crno odelo! Moram da pobegnem odavde!"

19. One provode sate doterujući se, zatim izađu i satima osmatraju druge doterane žene. Muškarac nikada neće uloviti ženu koja posmatra drugog muškarca; žena će uvek uloviti muškarca dok gleda druge žene.

20. One "foliraju" orgazam, jer muškarci "foliraju" predigru.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Pa par stvari jesu tacne. Ali samo par. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam ja ni rekao da je sve tacno.. mada je mnogo vise zena koje se danas uklapaju u ove stereotipe nego muskaraca na temama koje su ovde pokrenute... nebitno je to, nisam zbog toga postovao, ne bi trebala da bude zajebantska tema, kakve su obicno, vec malo ozbiljnije da se porazmisli o svemu sto tu pise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Strašno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
a si mislio da komentarisemo ovo u globalu da li smo takve ili pojedinacno?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislio sam da iskomentarisete temu na onaj nacin na koji vas ona dodiruje... da li je to "moja drugarica je ista ovakva" ili "to je zbog toga sto te zene u zivotu nisu imale ovo ili ono" ili neki sasvim deseti nacin...vasa stvar, ali mislim da ima materijala za komentarisanje
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
sto se mene licno tice ono pod jedan i dva je tacno ostalo nije, cak sta vise, sto se tice mojih prijateljica/drugarica, otprilike tu smo negde... mislim da je ovaj tekst previse generalizovan, izgleda mi napisan kao od strane nekog muskarca, svi imamo neke svoje bubice, bilo da smo zensko ili musko, i mislim da u zemlji Srbiji nema ovoga, ovo mi je vise nekako odnosi kao da sam gledala neku americku sapunicu pa onda komentarisala ponasanje zena. Smatram da devojke zene u jugi nisu takve, mislim ima ih ali u jako malom procentu
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zene u srbiji se svakako ne uklapaju u ovo, ali devojke... to je vec diskutabilno Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
pa i devojke nesto slabo, mada ima ih dosta koje glumataju neke 'burzujke' devojke iz visok klase a ustvari nemaju sta da jedu, mada sam primetila da ima i dosta muskaraca koji su takvi

nego da se vratim temi, slabo bre to kod nas ima, ili bar ja ne poznajem takve osobe
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: SerbianFighter
Zene u srbiji se svakako ne uklapaju u ovo, ali devojke... to je vec diskutabilno Smiley




... :wink:  pa... Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.