Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bošnjaci Sandžaka zatražili autonomiju i pravo na bosanski jezik  (Pročitano 22092 puta)
Hronicar svakodnevice


Zakon je tu da bi bio prekrsen

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 590
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
BlackBerry 8800
Citat
pa srbi su narod bez zajednickog porjekla, nastali su politickim programom, kako ti to nije jasno, ja se ne mogu s vama utrkivati, ja stavim hiljadu dokaza, a vi se smijete tome...ali kao sto rekoh budi to sto jesi...ako si iz bosne, bosnjak si, ako si iz crne gore crnogorac si, ako si iz hrvatske hrvat si i to je to..ne bi se ovdasnji narodi prozivali u proslostii  Bosnjanima,  ne bi zemlju zvali Bosna... nego bi je zvali Zapadna Srbija...!Zar ne?postavljeno je bilo kako su se srbi isfabrikovali politickim stivom i.grasanina u bosni ali je cjenjeni moderator to obrisao...

prvo Smile drugo Smile trece Smile cetrvto Smile Smile i na kraju peto Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2009, 19:14:22 od fitosept »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy II
pa srbi su narod bez zajednickog porjekla, nastali su politickim programom, kako ti to nije jasno, ja se ne mogu s vama utrkivati, ja stavim hiljadu dokaza, a vi se smijete tome..
ma da se ti nisi malo prebacio  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zakon je tu da bi bio prekrsen

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 590
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
BlackBerry 8800
Moderatori sveti moji zakljucavajte ovo vise, cu da crknem od smeha zbog ovog moralles  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i

sta znaci autonomija za republiku srpsku, objasni mi ?
Odgovoricu ti, kad mi prvo ti odgovoris! Prvi sam te pitao i to vec 3x te pitam jedno isto pitanje a ti izbegavas odgovor pa umesto odgovora koji mogu samo da predpostavim kakav ce biti odgovaras pitanjem sto samo pokazuje da sem provokacija Srba nista drugo ni ne radis na ovom forumu! Smile


dakle:
Sta znaci autonomija za Rasku oblast?
Sta bi ste vi sa autonomijom i da je dobijete?
objasni mi!

pa autonomija puno toga znaci: prvo izbacili bi neke predmete iz skolskih programa, jezik, pa historiju...onda tu postoji opravdan strah od srpske asimilacije...jednostavno autonomija znaci vise prava u svim drustvenim sferama zivota...onda pare od poreza ostaju kod nas i ulazu se u lokalnu infrastrukturu...zatim ne zelimo da nama beograd upravlja i da jedan te isti narod medjusobno zavadja kao sto to danas perfidno radi, da se trijebimo medjusobno a vi sa strane da uzivate...ih puno toga bi se dobilo...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG Frizider
inziko, rec Srbi se pojavljuje prvi put u 2 anagrama jucerasnjeg Blica koji glasi "stateboliqrac" i "sereskaofoka"

Dakle cirka 26 sati postojanja, tako tvoj pradeda iako ti je govorio da je Srbin, nije mogao to biti jer to nije postojalo. Dakle, Nemanjici su bili Rumuni, car Lazar Finac a kosovka devojka Britni Spirs........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson k850i
a isto tako to bi bila snazna poruka zvanicnog beograda da wodi dosljednu politiku bez dwostrukih standarda...pokazite bar na owom primjeru da niste lazowi...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy II
nema laži nema prevare,samo nezavisna RS i patka za autonomiju ‚‚sanđaka‚‚  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
moki, idi reci Škotima da su Britanci i Turcima u Nemackoj da su Nemci! Smile Smile Smile
Koju gudru koristis? Daj reci gde je nabavljas da i meni bude do yaya kao tebi! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Srbija-Srbin
Slovenija-Slovenac

Bosna-Bosanac

Inzkn88    , teže si oboleo , da se ne drogiraš. Možda bi ti pomogla ona terapija lopatom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
ako si iz bosne, bosnjak si, ako si iz crne gore crnogorac si, ako si iz hrvatske hrvat si i to je to

Ako si iz Srbije, Srbin si! Dakle, moki, odskakuci i ti i autonomija Sandzaka! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.