Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ::.Telekom prevarant.::  (Pročitano 17642 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N97mini
Ajd da i ja napisem svoje iskustvo sa mts-om. Jedva sam docekao da mi istekne ugovor od 2 godine, tacnije jos do kraja meseca i gasim broj. Presao sam na VIP. Da li ce biti bolje neznam ali posle 9 godina mts-a dosaao je kraj. Pored sumnje da me potkradaju slucajno ili namerno za sta nisam imao dokaz do pre par dana nisam ni njihovim odnosom prema kupcima zadovoljan.
Idem redom, prvo nikad mi nije stigao racun za paket mix1000 od 1200 din, iako nisam trosio sve minute i poruke, nadju oni svakakvih sranja od tarifnih dodataka da naplate ko zna kako, uglavnom nikad ispod 2000 din. a po mojoj racunici ne bi trebalo preko 1700 recimo, al dobro ko sam ja da tvrdim oni imaju digitron u rukama.
Zato se i nisam njima zalio sve sam tesio sebe ja se preracunao.
Drugo odem ja lepo do poslovnice i pitam kakvi su uslovi za produzenje ugovora, pitaju me koji paket imam ja kazem mix 1000 a oni meni zamalo da kazu za taj mozes sam sebi da p...... k.... predji na 2000 pa ce biti nesto. Lepo nema sta.
I ja otpicim lepo u vip i ko veli ako treba da dajem 2000 dacu za 900 min razgovora,900 poruka i 900mb interneta, plus dobih pristojan telefon relativno povoljno a u pogledu na mts-ovu ponudu dzabe. Boli ma za kvalitet bitan je kvantitet necu da razmisljam ima li minuta il ne...
I trece najbitnije dokaz za lopovluk, uzeo sam sestrin neki samsung tel krs da ubacim telekom karticu dok neugasim broj da stoji i pogodite sta, od negde 25.9.09  do danas nisam ni jedan jedinii minut rezgovora napravio, tel nosim samo zbog onih kojima nisam javio nov broj i koji me jako retko zovu. Znaci danas je 10.10.2009 i napominjem ni jedan razgovor nisam ja zapoceo sa tog telefona niti bilo ko drugi i na racunu mi nedostaje 20 minuta razgovora i par desetina poruka.....
Eto mts-a nekom drugom ja vise necu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 143
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Apple 
Ajd da i ja napisem svoje iskustvo sa mts-om. Jedva sam docekao da mi istekne ugovor od 2 godine, tacnije jos do kraja meseca i gasim broj. Presao sam na VIP. Da li ce biti bolje neznam ali posle 9 godina mts-a dosaao je kraj. Pored sumnje da me potkradaju slucajno ili namerno za sta nisam imao dokaz do pre par dana nisam ni njihovim odnosom prema kupcima zadovoljan.
Idem redom, prvo nikad mi nije stigao racun za paket mix1000 od 1200 din, iako nisam trosio sve minute i poruke, nadju oni svakakvih sranja od tarifnih dodataka da naplate ko zna kako, uglavnom nikad ispod 2000 din. a po mojoj racunici ne bi trebalo preko 1700 recimo, al dobro ko sam ja da tvrdim oni imaju digitron u rukama.
Zato se i nisam njima zalio sve sam tesio sebe ja se preracunao.
Drugo odem ja lepo do poslovnice i pitam kakvi su uslovi za produzenje ugovora, pitaju me koji paket imam ja kazem mix 1000 a oni meni zamalo da kazu za taj mozes sam sebi da p...... k.... predji na 2000 pa ce biti nesto. Lepo nema sta.
I ja otpicim lepo u vip i ko veli ako treba da dajem 2000 dacu za 900 min razgovora,900 poruka i 900mb interneta, plus dobih pristojan telefon relativno povoljno a u pogledu na mts-ovu ponudu dzabe. Boli ma za kvalitet bitan je kvantitet necu da razmisljam ima li minuta il ne...
I trece najbitnije dokaz za lopovluk, uzeo sam sestrin neki samsung tel krs da ubacim telekom karticu dok neugasim broj da stoji i pogodite sta, od negde 25.9.09  do danas nisam ni jedan jedinii minut rezgovora napravio, tel nosim samo zbog onih kojima nisam javio nov broj i koji me jako retko zovu. Znaci danas je 10.10.2009 i napominjem ni jedan razgovor nisam ja zapoceo sa tog telefona niti bilo ko drugi i na racunu mi nedostaje 20 minuta razgovora i par desetina poruka.....
Eto mts-a nekom drugom ja vise necu...
Slazem se u potpunosti s tobom,ija i muz smo bili 2 godine na mts postpaidu iste probleme smo imali kao i ti,mogu samo da kazem nikad vise..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Izgleda da Telekom,barem po ovim primerima koje sam procitao na Bureku,koristi svoje korisnike post dejd paketa za "sisanje",a kad odes kod njih i zatrazis objasnjenje zasto je to tako od odgovora dobijes nesto sto samo oni razumeju i uvek su oni u pravu.Ne kazem,i ja imam karticu MtS-a i to od 2001. godine ali u poslednje vreme ozbiljno razmisljam da predjem kod nekog drugog operatera...
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 22:06:54 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4;MEG
mob
HTC HD2
LJudi sta se desilo? Odjednom su povukli sve telefone od ComTrade-a i sa sajta Telefonike?!!! ostalo jos par budjavih modela uz nenormalne cene ugovora...

Pa da bar imaju nesto u ponudi, pa da covek kaze... ali ovako... svega 3/4 nokie na sajtu MTS ... katastrofa!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Najnoviji primer debilizma.
Možda i vrhunac debilizma.
Juče je komšija iz susednog lokala išao da promeni ime na koje da stižu računi, ali na istu adresu. I povede on svog oca u poslovnicu. Dobar dan, dobar dan. Evo mi došli da prebacimo fiksni telefon da glasi na moje ime. Ovo je moj otac, na koga trenutno glasi, izvolite ličnu kartu, i da glasi na mene, izvolite ličnu kartu.

I onda sledi pitanje: jeste li poneli izvod iz matične knjige rodjenih?

Zašto?

Da bih ja videla sigurno da ste vi njegov sin.

Gospodjo, u njegovoj ličnoj karti stoji adresa. U mojoj ličnoj karti stoji ista adresa, i kao ime roditelja piše njegovo ime. I on je tu lično da potvrdi.

Ne , žao mi je, ne možemo da vam pomognemo.   Smile Smile Smile Smile

Eto, toliko o Telekomu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1874
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6233
Krasni Telenor Smile

Vec dve godine koristim paket Prenesi 150 (pre bio Prenesi 125) i nemam na sta da se pozalim!!
IP sačuvana
social share


[/img]





Our generation will have to repent not only for the words and acts of the Children of Darkness, but also for the fear and apathy of the Children of Light." Dr. Martin Luther King, Jr
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.