Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ::.Telekom prevarant.::  (Pročitano 17721 puta)
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Nokia N85
Lopovi, bre .... bili i ostali ....
Smile  Smile  Smile Slazem se u potpunosti
samo se pitam dokle ce da nas cede i dokle ce mi da trpimo  Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Banda je taj MTS,ja uplatim dopunu i posalju mi obavestenje da mi je stanje na racunu povecano za tu dopunu i posle sekund mi posalju drugu poruku koja glasi ovako:
"Postovani,naplacen vam je zaostali dug nastao kao posledica storniranja prethodnih dopuna u iznosu 200.dinara!"    Smile  Smile
Ja koristim pripejd paket i kakvi dugovi kad mi je na racunu ostalo 10.28 din pre nego sto sam isao da uplatim dopunu!Nazovem korisnicki servis 789 tamo me tip za malo nije napusio a kad mi je objasni ispada da treba da idem do poslovnice MTS-a i reklamiram tu dopunu. Smile Kakvi su to dripci,nemam reci moram menjati operatera ne vredi vise ovo....ipak je ovo zemlja srbija i tu se svasta moze dogoditi....
« Poslednja izmena: 13. Avg 2009, 22:33:20 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Zeznula te teta na kiosku... Wink

Stornirala je tvoju uplatu cim si zasao za cosak, a uzela pare...

To se meni desilo sa VIP... ja kreten nisam sacekala da mi da racun, vec sam joj verovala kada je rekla da je mali problem sa vezama citav dan, ali da ce sigurno proci za par minuta...

Od tada uzimam racune... bas me briga... nerviram tete na kiosku jer cekam svoju potvrdu uplate...


Ako nekog zanima, u pitanju je kiosk sa friziderom na uglu Kneza Milosa i Visegradske... mladja prodavacica, starija je OK... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Ne,Anea dobio sam ja racun i pise broj transakcije plus poznajem coveka koji mi je kucao dopunu.Tip iz korisnickog servisa kaze da postoji transakcija ali su neki drugi problemi i moram to da reklamiram.Nije problem tih jebenih 200.din stvar je u tome sto je vreme-novac i me mogu ja da ostavljam svoj posao da bih isao po kancelarijama da reklamiram neuspesnu transakciju,ako vec zele da se bave mobilnom telefonijom,onda treba to da pojednostavne i da taj servis sluzi korisnicima a ne da te setaju ko budalu od mesta do mesta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC ONE
Ja imam veoma loše iskustvo sa Mts (ko mi je kriv kad nisam slušao drugare sa foruma  Smile  )  ... elem imao sam pripejd karticu i na njoj oko 11.000 kredita pa reko ajd da pređem na postpejd , uzmem ja paket mix-500 bez ugovorne obaveze i pošto imam i telenor post pejd (10tak godina) računam trošiću taman tih 150 minuta i 150 poruka za 590 dinara mesečno pa da mi traje jedno godinu ipo dana (tih 11.000 su mi računali kao avansnu uplatu , odmah aktivirali roming itd) ... sve je to bilo u redu prvih 4 meseca , od ti 11.000 odbijali mesečne račune ( u proseku 600-700 dinara) kad dođe i račun za maj a ja njima dužan 3.000 i kusur dinara  Smile Smile  ... ja pravac telekom i pitam šta je ovo , kažu spajali smo servere fiksne i mobilne telefonije pa smo izgubili podatke  Smile Smile Smile Smile Smile  pa reko šta sad , ti piši zahtev za reviziju računa , ok rekoh i napišem ...  dođe junski račun 4000 i kusur dinara  Smile ...  i sad stvarno neznam više šta raditi , inače tu karticu nisam stavio u telefon evo već skoro 2 meseca ... sačekaću i za jul račun pa opet u telekom  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ma to je sve banda lopovska, ne zna se ko je gori... Inace ja imam na jednom telefonu telenor postpejd, a na drugom MTS pripejd ... Za ovaj postpejd mi stizu neki, u najmanju ruku iznenadjujuci racuni, sa nekim porezima sto nisam ni znao da se obracunavaju... Svakog meseca neka nova stavka na racunu...
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Obaveštenje o elektronskoj dopuni za prepaid korisnike

Da bi izbegli eventualne probleme i neprijatnosti, najljubaznije molimo sve prepaid korisnike da prilikom uplate elektronske dopune obavezno obrate pažnju na sledeće: –Uslugu platite tek nakon što dobijete papirni isečak (slip) sa svim potrebnim podacima o izvršenoj elektronskoj dopuni. Transakcija elektronske dopune smatra se završenom tek nakon što se izvrši štampanje isečka na terminalu,

–Obavezno sačuvajte slip koji predstavlja jedini validan dokaz o izvršenoj transakciji elektronske dopune, –Ukoliko dođe do greške prilikom elektronske dopune (unet pogrešan broj telefona ili netačan iznos dopune), neophodno je da u roku od pet minuta izvršite reklamaciju na prodajnom mestu gde ste i uplatili dopunu. Samo će u tom slučaju Vaša uplata biti stornirana.

U slučaju uspešno izvršene transakcije elektronske dopune dobićete poruku sledećeg sadržaja:
„Postovani, u 13:59 Vas racun je dopunjen sa 500 DIN i vazi do 28.06.2010. Nakon dobijanja slipa mozete izvrsiti placanje. Transakcija:12345000000001“. STORNIRANJE TRANSAKCIJA

U slučaju storniranja na zahtev korisnika ili nezavršene transakcije elektronske dopune (korisnik je uplatio dopunu, ali nije uzeo slip, koji je nakon njegovog odlaska sa prodajnog mesta izašao sa obaveštenjem o neuspeloj transakciji) biće pokrenut proces storniranja iznosa dopune. Tom prilikom dobićete poruku sledećeg sadržaja:
„Pokrenuto je storniranje transakcije 12345000000001 za iznos dopune 500 DIN. Ukoliko ste potrosili deo iznosa, isti ce biti odbijen od prve sledece dopune“. Ukoliko u tom trenutku na prepaid računu nemate dovoljan iznos kredita za potpuno poništavanje transakcije dopune, iznos za ostvareni saobraćaj od trenutka dopune do trenutka storniranja biće Vam oduzet od iznosa prve sledeće dopune. Dobićete poruku sa obaveštenjem za koji iznos je izvršeno umanjenje kredita i to sledećeg sadržaja:
„Postovani, naplacen vam je zaostali dug nastao kao posledica storniranja prethodnih dopuna u iznosu 421 DIN“.

Prilikom prve sledeće uspešno izvršene transakcije elektronske dopune, ukoliko iznos prethodne dopune nije bio dovoljan da se dug u potpunosti izmiri, pored poruke o uspešnoj dopuni, dobićete i poruku sledećeg sadržaja:
„Postovani, naplacen vam je zaostali dug nastao kao posledica storniranja prethodnih dopuna u iznosu 79 DIN“. * Novčani iznosi, datum i broj transakcije navedeni u porukama dati su samo kao primer.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
Izgleda da sam samo ovde ja imao odlicna iskustva sa MTS-om  Smile
Evo vec koliko godina koristim - nista, ama bas nista nisam lose doziveo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia Lumia 1020
Izgleda da sam samo ovde ja imao odlicna iskustva sa MTS-om  Smile
Evo vec koliko godina koristim - nista, ama bas nista nisam lose doziveo...
U suštini ni ja, samo se uvek neprijatno iznenadim u ovim letnjim mesecima roaminga Smiley
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne,Anea dobio sam ja racun i pise broj transakcije plus poznajem coveka koji mi je kucao dopunu.Tip iz korisnickog servisa kaze da postoji transakcija ali su neki drugi problemi i moram to da reklamiram.Nije problem tih jebenih 200.din stvar je u tome sto je vreme-novac i me mogu ja da ostavljam svoj posao da bih isao po kancelarijama da reklamiram neuspesnu transakciju,ako vec zele da se bave mobilnom telefonijom,onda treba to da pojednostavne i da taj servis sluzi korisnicima a ne da te setaju ko budalu od mesta do mesta.

Ja samo kazem kako se najcesce ljudi varaju... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.