Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:13:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tatoo  (Pročitano 4129 puta)
Clan u razvoju


a?

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 45
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung 
Citat
Da ali u Sindjelu su mi rekli da moram da idem na Filoloski fax i da nadjem nekog ko studira kineski da mi napise kako se pise ime
Mislim da je to znak Smile Da se ne trebas da tetoviras  Smile Jesi uopste sigurna da zelis ime (pogotovo ako je to ime trenutnog decka) da tetoviras?  Smile Sta ako raskinete za par meseci a tattoo stalan Smiley Bolje neku cvecku ili srculence istetoviraj, pa mu reci da te to podseca na njega  Smile
Elem, slozila bi se da zaobidjes taj studio kad ni ime ne znaju da napisu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Preporuka za tatoo studio u Paviljomina, da ne reklamiramo direktno, ko zna Saleta, zna i kakav mu je i salon i cene i situacije sa cekanjem na rad Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Veruj u sebe i u ono sto volis....

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Mislim da je to znak Smile Da se ne trebas da tetoviras  Smile Jesi uopste sigurna da zelis ime (pogotovo ako je to ime trenutnog decka) da tetoviras?  Smile Sta ako raskinete za par meseci a tattoo stalan Smiley Bolje neku cvecku ili srculence istetoviraj, pa mu reci da te to podseca na njega  Smile
Elem, slozila bi se da zaobidjes taj studio kad ni ime ne znaju da napisu Smiley
Citat

hehe  Smile.. razmislicu o tvom predlogu   Smile
sto se tice imena, da to je ime mog decka..sa kojim sam vec pet godina  Smile
a resila sam da se tetoviram, s tim da ne znam sta, a svidjaju mi se kineska slova, pa reko ajd njegovo ime ili samo pocetno slovo i na kraju krajeva ako raskinemo, pu pu daleko bilo  Smile , ostace samo kineska slova (slovo)  koje niko ne zna sta znaci  Smile

Ako neko zna dobar tatoo studio u Beogradu neka preporuci!
« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 22:04:03 od sandricabg_86 »
IP sačuvana
social share
Veruj u sebe i u ono sto volis....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...šta nisam pročito

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 339
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Ja bi razmislio o tim slovima,
cisto da ti se ne bi smejali po kineskim prodavnicama.
Moja preporuka, bolje uradi sliku

IP sačuvana
social share
Westie mužjak, star 5 god. osvojene titule 5xPRM, 2xR.CAC, 27xCAC, 2xR.CACIB, 13xCACIB, 26xBOB, J.BOG, 4xBOG III, 3xBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, CH MK, CH GR, INT CH. Club Winner
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Nokia onaj zajebani
sve je to cool ali ime da tetoviras...to mi je malo bzv...i seljacki...podseca me na one matorce debele sto su se tetovirali u vojsci i napisu JNA i ime zene pa ispod jos jedno ime i opet i tako u nedogled...uradi nesto cega se neces kajati kasnije ipak je to "dozivotno"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:13:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.